فرار به جلو و لرزه سرنگونی، ترس از شکنندگی و فروپاشی همراه با شکلکهای ضداستکباری در بیانیه سپاه پاسداران ارتجاع به مناسبت ۴۰ سالگی رژیم

22
بیانیه سپاه پاسداران ارتجاع به مناسبت ۴۰ سالگی

سپاه پاسداران ارتجاع با انتشار بیانیه ای به مناسبت سالروز ۱۲ فروردین و ۴۰ سالگی رژیم، در یک فرار بجلوی هراسان، لرزه سرنگونی و ترس از شکنندگی و فروپاشی رژیم را به نمایش گذاشت.

سپاه تباهی و ظلمت در بیانیه خود همراه با شکلکهای ضد استکباری و داعیه مقابله با جهانخواران اعلام کرده است: برخلاف خواست شیطانی دشمن، چهلمین سال انقلاب، درخشان ترین سال جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

سپاه جهل و جنایت به نحو مضحکی اعلام کرده است که رژیم حاکم بر ایران الگوی جهانی اداره جوامع بشری با ویژگی عدالت محوری و زندگی تؤام با عزت، کرامت و معنویت است .

اما جمهوری اسلامی … امروز به شدت در معرض تهدید و تهاجم جبهه استکبار و دشمنان میهن اسلامی قرار گرفته است به صورتی که “القای ناکارآمدی نظام در حل مسائل اقتصادی و معیشتی مردم”، “ایجاد شکاف بین نسل جوان و آینده سازان کشور با نظام”، و “به‌ چالش کشیدن نفوذ منطقه ای و عمق راهبردی جمهوری اسلامی در غرب آسیا”، و “تلاش در تضعیف و محدودسازی توان دفاعی کشور در سطح شکنندگی و فروپاشی برابر تهاجم خارجی”، علاوه بر دنبال کردن پروسه برجام با روند متزلزل کنونی، از نشانگرهای آن محسوب می‌شود.

سپاه پاسداران همچنین به باندهای مغلوب نظام چنگ و دندان نشان داده و خاطرنشان کرده است:

هر چند واقعیت” قبیله‌گرایی سیاسی و جناحی”، “اعتماد به نسخه بیگانه”، “عدم مبارزه جدی با فقر، فساد و تبعیض” مانع پیشرفت کشور شده است، اما تحت منویات خامنه ای به پشتوانه پختگی و نشاط چهل سالگی، اهداف خود را دنبال خواهد کرد. 

سپاه، آنگاه طلبکار هم شده و به نحو مضحکی، به مطالبه گری از دولت و مجلس رژیم روی آورده و میگوید: سپاه … ضمن مطالبه گری از دولت، مجلس و آحاد دستگاه های مسئول برای تلاش جدی تر در حل مشکلات اقتصادی، مصمم تر از گذشته مشارکت در این عرصه را فریضه خود دانسته و آمادگی خود برای پذیرش نقش های مؤثر، جهادی و انقلابی در رفع این دغدغه ها را اعلام می نماید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here