فراخوان به ممانعت از فعالیت آزادانه ارگانهای صدور تروریسم و بنیادگرایی رژیم آخوندی در آلمان

182

مقاومت ایران برگزاری یک جلسه سه روزه برنامه ریزی شده برای پایان ماه ژوییه در برلین توسط دو ارگان صدور تروریسم و بنیادگرایی رژیم آخوندی به اسامی ”جامعه المصطفی” و ”مجمع اسلامی انجمن های شیعی آلمان” IGS را قویا محکوم کرده و از مقامات مسئول میخواهد از برگزاری چنین جلسه ای که برای گسترش بنیادگرایی و تروریسم در اروپا زمینه سازی میکند، ممانعت به عمل بیاورد.

جامعه المصطفی یک نهاد بدنام حامی تروریسم بین المللی است که توسط رژیم ایران و زیر نظر رهبر این رژیم علی خامنه ای تاسیس شده، با نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران مرتبط است و ماموریت تعریف شده اش جذب عناصر بنیادگرا از میان ملیت های غیر ایرانی است. افراد جذب شده متعاقبا در ماشین ترور و جنگ طلبی ملایان ایران بکار گرفته میشوند.

بنا به تحقیقات روزنامه بیلد، وزارت فدرال امور خانواده، در چارچوب برنامه ”زیستن برپایه دمکراسی! فعالانه علیه افراط گرایی راست، خشونت و انسان ستیزی” حداقل ۱۸۲۵۵ یورو برای سال ۲۰۱۷ برای اینگونه فعالیتهای IGS در نظر گرفته است. ارائه دهنده رسمی خدمات برگزاری این جلسه انستیتو المصطفی میباشد. (HTTP://WWW.BILD.DE/POLITIK/INLAND/IRAN/AL-MUSTAFA-IGS-KONFERENZ-52433852.BILD.HTML )

بر طبق گزارشات ادارات حراست از قانون اساسی ”اعضای IGS در ارتباط تنگاتنگ با رژیم ایران قرار دارند. موسسات طرفدار ایران در آلمان را باید اساسا به عنوان ابزارهای حاکمیت ایران ارزیابی کرد که دکترین تئوکراتیک حاکمیت ایران را نمایندگی می کنند. … آنها نظام ارزشی ای را نمایندگی میکنند، که منطبق بر مبانی آزادی و دمکراسی نیستند.”

مقاومت ایران خواستار لغو فوری این جلسه، فاصله گرفتن علنی وزارت فدرال امور خانواده از دو نهاد بنیادگرایی و تروریستی”المصطفی” و IGS می باشد. کمکهای دولتی به ارگانها و اشخاص وابسته به رژیم ایران که علنا از دیکتاتوری مطلقه ولایت فقیه حمایت میکنند عملا علیه امنیت و صلح در اروپا و علیه پناهندگان و مخالفان ایرانی است که از اعدام و شکنجه و سرکوب این رژیم به آلمان پناه آورده اند. مزدوران و عوامل رژیم آخوندی و اطلاعات و نیروی قدس این رژیم بر اساس تصمیم شورای اتحادیه اروپا در آوریل ۱۹۹۷ باید از آلمان و اروپا اخراج شوند.

نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آلمان

۲۱ ژوئیه ۲۰۱۷

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here