فراخوان به تظاهرات در پاریس، اعتراض به موج اعدامها و جنایات ضدبشری استبداد مذهبی حاکم بر ایران

69
فراخوان -همبستگی ملی-min

فراخوان به تظاهرات در پاریس

به‌مناسبت سالروز اعلامیه جهانی حقوق‌بشر

و برگزاری اجلاس بین‌المللی تغییرات آب و هوا

محکومیت موج اعدامها و جنایات ضدبشری 

و ویرانگری زیست محیطی و قتل‌عام طبیعت

توسط دیکتاتوری آخوندی

هم‌میهنان عزیز

یاران مقاومت در فرانسه و سراسر اروپا

به‌مناسبت هفتادمین سالروز تصویب اعلامیه جهانی حقوق‌بشر و همزمان با برگزاری اجلاس رهبران و مقامهای ارشد کشورهای مختلف در «اجلاس تغییرات آب و هوا» در پاریس، برای اعتراض به استبداد مذهبی حاکم بر ایران، برای ابراز خشم ملت ایران از وحشی‌ترین ناقض حقوق‌بشر در جهان امروز و برای افشای قاتل بزرگ محیط‌زیست ایران، همه شما را به‌شرکت در تظاهرات ۲۰آذر ـ برابر با ۱۱دسامبر ـ‌در پاریس فرا می‌خوانیم.

تظاهرات ایرانیان در پاریس، ملت به‌زنجیر کشیده شده ایران را نمایندگی می‌کند که خفقان ضدبشری حاکم صدای حق‌طلبی‌را در گلویش شکسته است و در اختناق و فقر می‌سوزد.

این تظاهرات اعتراضی علیه اعدام‌های بی‌وقفه است که تکیه‌گاه حکومت ولایت فقیه است و از شروع ریاست آخوند روحانی به بیش از ۳۲۰۰مورد رسیده است.

این تظاهرات خروش حق‌طلبی ملتی است که از حق مخالفت سیاسی، از حق آزادی عقیده و مذهب، از حق امنیت، از حق داشتن حاکمیت قانون و از حق انتخاب آزادانه محروم شده است.

این تظاهرات فریاد اعتراض ملتی است که با سانسور، کنترل‌های امنیتی، استراق‌سمع، فیلترینگ فضای مجازی، دستگیریهای بی‌شمار روزانه، و مجازات‌های ضدانسانی و دست و پا بریدن و چشم از حدقه درآوردن، زندگی‌اش هر روز و هر ساعت در هم کوبیده می‌شود.

این تظاهرات اعتراض زنان ایران است که به بهانه بدحجابی هر روز و هر ساعت هدف تحقیر و سرکوب قرار می‌گیرند و در سراسر ایران از تعرض رذیلانه پاسداران و بسیجی‌ها در امان نیستند.

این تظاهرات صدای ملیت‌های دربند ایران، از کرد و بلوچ و عرب تا ترک و ترکمن و قشقایی و لر و بختیاری است که حکومت آخوندها آنها را از حقوق برابر محروم کرده و سرکوب و اعدام و فقر و بی‌خانمانی را نصیب آنها ساخته است.

این تظاهرات صدای اعتراض ملت ایران به‌فجایع زیست محیطی گسترده‌یی است که رژیم ولایت فقیه به‌خاطر طرح‌های نظامی و امنیتی، یا اهداف غارتگرانه و سیاستهای ضدایرانی و ضد ملی ایجاد کرده است

بحران مصیب‌بار آب، آلودگی هوا و بیماریهای مرگزای آن، خشک شدن دریاچه‌ها و رودخانه‌ها و تالاب‌ها و نابودی جنگل‌ها و مراتع کشور همه و همه زاییده حاکمیت آخوندها در ایران است.

بیایید تا فریادمان را در تظاهرات ۲۰آذر در پاریس هر چه رساتر هرچه پرخروش‌تر و هرچه فراگیر تر کنیم که آزادی ملت ایران و امنیت جان‌اش و زندگی و محیط‌زیست‌اش یکسره لگدکوب حاکمیت ضدانسانی آخوندهاست

تظاهرات ۲۰آذر در پاریس خواست مردم ایران را به‌همه جهان ابراز می‌کند که می‌خواهیم و خواهان یک جمهوری آزاد و دموکراتیک بر پایه جدایی دین و دولتیم.

همه هموطنان و یاران مقاومت را به‌همیاری هرچه فعالتر در برپایی این تظاهرات و حضور گسترده در آن فرا می‌خوانیم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here