فاکس نیوز: مریم رجوی از جوانان ایران خواست به حمایت از اعتراضات برخیزند

124
مریم رجوی به فاکس- نیوز-min

فاکس نیوز اول آبان ۹۶ در پایگاه خبری خود گزارشی از گسترش اعتراضات مردمی در ایران درج کرد. فاکس‌ نیوز نوشت:‌ مریم رجوی پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران طی اطلاعیه‌یی که (دوشنبه) منتشر شد گفت شعارهای شجاعانه در تظاهرات و گردهمایی امروز که مسئولان قضایی و مجریه این رژ‌یم علاوه بر نیروی سرکوبگر دولتی و نیروهای اطلاعاتی را هدف قرار داد، منعکس‌کننده خواست مردم برای سرنگونی دیکتاتوری مذهبی آخوندهاست

مریم رجوی به‌طور خاص از جوانان ایران خواست تا مردان و زنان کشورشان را در این اعتراضات برای گرفتن حقوقشان حمایت کنند و این اعتراضات را گسترش بدهند.

رجوی تأکید کرد: تقلب سازمانیافته همراه با قتلها و خصومتهای سازمانیافته، ارکان رژیم منحط آخوندها را تشکیل می‌دهد.

فاکس نیوز خاطرنشان کرد:‌ روز دوشنبه بیش از ۲۰۰۰نفر ایرانی در مقابل مجلس جمع شدند و علیه غارت اموالشان و سیاستهای فاسد حاکم دست به حرکت اعتراضی زدند.

بر اساس گزارش و فیلمی که توسط شورای ملی مقاومت ایران ارسال شده، بیش از ۲۰۰۰نفر در مقابل مجلس تظاهرات کردند.

معترضان که مأموران انتظامی با آنها برخورد می‌کرد علیه رژیم شعار می‌دادند که نیروی انتظامی خجالت خجالت، مرگ بر دیکتاتور، مرگ بر دولت مردم فریب.

وقتی مأموران انتظامی زنان را دستگیر می‌کردند جمعیت شعارهای خصمانه‌تری علیه رژیم دادند. آنان فریاد زدند که تو داعشی هستی مرگ بر داعش، مردم را رها کن.

روحانی خجالت، و روی یک بنر نوشته شده بود: کسری بودجه داشتن پول ما رو برداشتن.

بنا‌ به این گزارش نیروی انتظامی هم‌چنین اعتراض کنندگان را محاصره کرد و این در حالی بود که آنها خط مأموران را شکستند و خیلی از مردم در پیاده رو به معترضان پیوستند. در این زمان واحد موتورسیکلت سپاه وارد و مستقر شد. در این میان اعتراض کنندگان با پرتاب سنگ به آنها پاسخ دادند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here