سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

فاش‌شدن منبع «پول‌های طیب‌وطاهر» از میان جنگ و جدال‌گرگ‌های حکومتی

0 9

پاسدار سرتیپ مسعود جزایری معاون فرهنگی سپاه پاسداران رژیم آخوندی فاش کرد:

«دوم خردادیها نه تنها سازمان اطلاعات ساخته اند بلکه با استفاده از رانتهای چند میلیون دلاری فروش نفت در خارج کشور رادیو تلویزیون پاسدار-مسعود-جزایری۲۴ساعته راه انداخته‌اند و تفاله‌های شاه و بختیار و امینی را در استخدام خود درآورده‌اند. علیرضا نوری زاده با دریافت ماهیانه۵۰هزار دلار در تماس مستقیم با محمد علی ابطحی است و بعنوان اصلی‌ترین عامل دوم خرداد خودفروشان خارج را هماهنگ میکند».

این‌مطلب در روزنامهٌ رسالت ۱۶تیر۸۰ چاپ شده‌بود و چند‌ساعت بر روی اینترنت بود، اما سرانجام با ‌مداخلهٌ دفتر آخوند محمدخاتمی [رئیس‌جمهور وقت ارتجاع] حذف و به‌جای آن مطلب‌دیگری گنجانیده شد.

کلیشه-روزنامه-رسالت-قبل-از-حذف

کلیشه-روزنامه-رسالت-بعداز-حذف

روزنامهٌ رسالت درتاریخ ۲۶تیر۸۰ نیز خبر دیگری درهمین‌رابطه داشت و نوشت: «تعدادی از روزنامه نگاران و هنرمندان ایرانی مقیم هامبورگ آلمان در نامه ای ادعا کردند که شبکه ان.آی.تی.وی، از طریق شرکتهای نفتیتحت کنترل بهزاد نبوی کمک مالی مستقیم دریافت می‌کنند. در این نامه همچنین آمده که علیرضا نوری زاده با خرید ۱۵ دقیقه از وقت شبکه یاد شده در خدمت جبهه دوم خرداد قرار گرفته و برخی پیامهای دلخواه آنان را منتشر می کند».

کلیشه-روزنامه-رسالت-

به‌این‌ترتیب درجریان جنگ‌گرگ‌ها، گوشه‌ای از منابع «پول‌های طیب‌وطاهر»! مزدور اجاره‌ای رژیم برملا می‌شود. نوری زاده درجریان سفر خاتمی به‌فرانسه در آبان۷۸ با آخوند ابطحی [مسئول دفتر خاتمی] دیدار‌کرد. نامهٌ نوری‌زاده دراین‌باره چندماه‌بعد به‌دست رقبا فاش‌شد و هفته‌نامهٌ «حریم» درتهران آن‌را به چاپ‌رساند. در این‌نامه نوری زاده، باتشکرات غلیظ و با اظهار ارادت به «سید نازنین»! مراتب بندگی و مزدوری‌اش را این‌چنین یادآوری کرده بود:

«حضرت ابطحی عزیز، با سلام، دیدار کوتاه ولی پر از لطف حضرت عالی در پاریس همچنان منزل‌نشین یاد و خاطرهٌ من است و گفت‌وگوی پر ازلطف با سید نازنین‌مان جایی ویژه در دفتر ایام من یافته است. گو این که محاکمهٌ شیخ المناضلین عبدا للّه نوری بسیار ناراحت کننده است.…

باری ضرورت داشت این چند خط را خدمت شما بفرستم. دکتر احسان نراقی به تهران آمده است. با توجه به نقش بسیار مهم و چشمگیر او در برگزاری جلسهٌ یونسکو و آن زحمتها و دویدنها و سینه‌سپرکردنهایش و پیغامها و توصیه‌های بجایی که به من می‌داد و من به دوستان منتقل می‌کردم و در نهایت شما گیرنده‌اش بوده‌اید، تصور می‌کنم تقدیری از پیرمرد و گفت‌وگویی با او، تأثیر بسیاری در حال و روحیهٌ او خواهد داشت. من تلفنش را در تهران برایتان می‌نویسم یا خود یا دیگری به استمالت و احوالپرسی و خوش‌آمدی به او مأمور بفرمایید…

باز هم از دیدار پاریس که غنیمتی برای دل و روح بود قدردانی می‌کنم. علیرضا نوری‌زاده».

ضمناً به‌وضوح روشن‌می‌شود که پس‌از قضایای سعید امامی که رابط مزدور نوری‌زاده بود، نامبرده چگونه در ‌دستگاه «حجاریان‌ـ خاتمی» به رده سرشبکه و هماهنگ‌کننده شماری ازمزدوران اطلاعات آخوندی در خارج‌کشور ارتقا یافته و دستمزدآن‌ها نیز ازطریق نوری‌زاده پرداخت‌می‌شده است. هم‌چنین روشن‌می‌گردد کسانی که پس‌ از افشای این‌موضوع توسط مقاومت ایران و پس از اقدامات اعتراضی هم‌وطنانمان، از مزدور اجاره‌ای حمایت می‌کردند، فقط برای خوشایند رژیم نبوده‌است بلکه آنان مواجب مزدوری ماهیانه خود را ازهمین ۵۰هزار دلار دریافت می‌کرده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.