سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

غیظ و استیصال دیکتاتوری تروریستی آخوندها دربرابر مجاهدین و مقاومت ایران درجلسه حسابرسی‌از ظریف درمجلس ارتجاع

1 28

مجلس آخوندی باردیگر جواد ظریف، وزیر خارجه رژیم را به بهانه قانع‌نشدن اعضای مجلس از سؤال دو ماه پیش خود درباره همزمانی سفر او به فرانسه با برگزاری گردهمایی بزرگ مقاومت درپاریس، به مجلس کشاند. 

توجه شما را به جنگ و جدال درون مجلس ارتجاع که بیانگر شدت سراسیمگی و غیظ و استیصال دیکتاتوری تروریستی و بحرانزده آخوندها در برابر مجاهدین و مقاومت ایران است، جلب میکنیم:

نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارتجاع -۱۱شهریور۹۷:

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص سوال ملی آقای جواد کریمی قدوسی نماینده محترم مشهد و کلات از جناب آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه به شرح زیر ارسال میگردد: علاءالدین بروجردی رئیس وقت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی.

خلاصه سوال: چرا بدون برآورد اطلاعاتی و امنیتی همزمان با برگزاری اجلاس ‌[مجاهدین] و دشمنان جمهوری اسلامی در پاریس به کشور فرانسه سفر میکنید؟

به صدا و سیما اجازه حضور در جلسه را نمیدهند و شما هم در این سفر موضع اعتراضی نمیگیرید.

نتیجه بررسی:…. سوال فوق در جلسه رسمی روز سه شنبه مورخ ۹ هشت ۱۳۹۶ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مطرح شد جناب آقای کریمی قدوسی در توضیح سوال با اشاره به سفر وزیر محترم امور خارجه به کشور فرانسه همزمان با برگزاری اجلاس ‌[مجاهدین] اظهار داشت که چرا بدون برآورد اطلاعاتی و امنیتی به کشور فرانسه سفر کردید؟

جناب آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه در پاسخ با اشاره به این نکته که نمیتوانیم دیپلماسی را تعطیل کنیم تاکید نمود هم در جلسات علنی و هم در جلسات خصوصی اعتراض خود را به مقامات فرانسوی اعلام کردیم ضمن اینکه سازمان ‌[مجاهدین] دراندازه‌ای نیست که وزارت امور خارجه بخواهد رفت و آمدهای دیپلماتیک خود را با آن تنظیم کند.

جناب آقای کریمی قدوسی نهایتا از پاسخ‌های وزیر محترم قانع نشدند نظر به عدم اقناع نماینده محترم سوال کننده از پاسخ‌های ارائه شده وزیر محترم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مستند به بند سه ماده۲۰۹ آیین نامه…. قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی ارسال میگردد.

جواد ظریف وزیرخارجه آخوندها: در مورد سوال اول، ‌[مجاهدین] متاسفانه از زمانیکه در حدود دهسال قبل از فهرست گروه‌های تروریستی خارج شدند هر ساله مراسمی را در پاریس برگزار میکنند و این برگزاری این مراسم را ما یک اقدام بسیار خصمانه از سوی کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی تلقی میکنیم و این را یک حمایت غیر قابل پذیرش از تروریزم میدانیم و همواره این موضع خودمان را بصورت صریح و آشکار با دولت فرانسه مطرح کردیم منجمله در تماس تلفنی که دیروز من با وزیر امور خارجه فرانسه داشتم همین موضوع به صراحت از سوی بنده مطرح شد.

کریمی قدوسی عضو مجلس ارتجاع: جنابعالی یعنی نظام جمهوری اسلامی هزینه میکند در فرانسه سفارتخانه داریم سفیر باید به شما برآورد بدهد شما دو روز دیرتر بیائید یا دو روز زودتر بیائید برگردید همزمان نشود با این اجلاس اراذل و اوباش دنیا با کمک فرانسه بعد هم جنابعالی موضعگیری رسمی اعتراض بیانیه ای صادر نکردید من کی گفتم شما دیپلماسی را قطع کنید چرا اتهام میزنید؟ من هیچوقت معتقد به این مسائل نیستم گفتم همزمان شدن این سفر جای سوال داره خب امسال هم باز همان حادثه تکرار شد و همین دولت فرانسه است که وزیر خارجه اش دیروز مصاحبه میکنه میگه ایران بدون پذیرش مذاکرات موشکی و منطقه ای نمی‌تواند با ما تعامل داشته باشد و قابل قبول نیست

جواد ظریف: تاکید میکنم که همه ما بر اساس دستورات مقام معظم رهبری و چارچوب‌هایی که مقام معظم رهبری تعیین میکنند حرکت میکنیم و من افتخارم این است که مقام معظم رهبری در همین سخنرانی روز چهارشنبه که دیروز از صدا و سیما بصورت کامل پخش شد با روش محبت آمیزی این بنده و سرباز کوچک را مورد تفقد قرار دادند که بسیار از شأن من و از حق من بالاتر است و من همیشه مرهون محبت‌ها و لطف ایشون هستم…

1 نظر
  1. Hoory. می گوید

    آخوندها و همپالکی هایشان کینه وحشتناکی نسبت به مجاهدین دارند ، اما باید در همین حقد و کینه شان خفه شوند و توسط همین ارتش آزادی بخش و کانونهای شورشی سرنگون شوند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.