غیظ آخونددژخیم صادق لاریجانی رئیس قضاییة‌خامنه‌ای از محکومیت اعدام‌ها و جنایات رژیم در گزارش گزارشگر ویژة ملل‌متحد و فعالیت‌های افشاگرانه مجاهدین

86

رئیس قضاییه خامنه‌ای، با غیظ و کین توزی علیه مجاهدین، گواهی گزارشگر ویژه سازمان ملل در مور نقض حقوق بشر و تاکید گزارشگر بر لزوم تحقیق در مورد قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷ را نتیجه افشاگریها و فعالیتهای مجاهدین دانست.

تلویزیون حکومتی با نقل اظهارات آخوند صادق لاریجانی گفت: گزارش جدید گزارشگر ویژه حقوق‌بشر، بار دیگر نشاندهنده برخورد دوگانه غرب و دربرگیرنده اظهارات مغرضانه مجاهدین است که نظام را مورد هجمه قرار می دهد.

رئیس قوه قضاییه رژیم هم چنین وحشت زده اعلام کرد، تحریمهای سپاه پاسداران از سوی آمریکا از روز سه‌شنبه ۹ آبان اجرایی می‌شود.

تلویزیون حکومتی ملاها: «رئیس قوه قضاییه گفت کاخ سفید کنگره را به ماشین خودکار تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران تبدیل کرده است. آیت لله آملی لاریجانی با اشاره به قانون کاتسا که از نهم آبانماه علیه سپاه اجرایی می‌شود افزود: دشمنیهای آمریکا با سپاه به خاطر این است که سپاه توطئه‌های آنها را علیه ملت ایران و محور مقاومت در منطقه برملا و خنثی کرده.

رئیس دستگاه قضا افزود: لازم است دولت و مجلس تلاش کنند تا پاسخ عملی مناسبی به این گونه اقدامات آمریکا بدهند.»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here