سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

غلامرضا بهروزی عامل وزارت اطلاعات در استان خراسان را بشناسید

0 43

نامبرده، با شرکت در نمایشاتِ شعباتِ پوششی اطلاعات آخوندی موسوم به «هابیلیان» و «نجاتِ» رژیم و با نشستن زیر تصویر منحوس کفتار کفن پاره خمینی خون آشام، با شرکت در خیمه شب بازیهای «هابیلیان» برای ایادی عراقی رژیم در مشهد به منظور جمع آوری تومارهای جعلی علیه حضور مجاهدین در عراق و با امضای تومارهای آخوندی برای ارگانهای حقوق بشری علیه مجاهدین، دوره کارآموزی خود در سرکوبی و شکنجه خانواده ها و هواداران مجاهدین در داخل کشور، را پشت سر گذاشته است.

از مأموریتهای برون مرزی این گماشته، اعزام به اطراف اشرف (محل استقرار نیروهای مجاهدین در عراق) برای شرکت در سیرک رسوای خامنه ای- مالکی و تکرار دروغهای تولید شده وزارت قتل و کشتار؛ جهت زمینه سازی حمله و هجوم علیه ساکنان بی دفاع اشرف است.

از سوی دیگر، ولی فقیه طلسم شکسته که از رشد نارضایتی عمومی و قیام مردم ایران، بشدت احساس تهدید می‌کند، حلقه دیگری از نمایشهای مبتذل را به کارگردانی وزارت اطلاعات در تلویزیون رژیم به نمایش در آورد. پخش سریالی مضحک تحت نام «پایانی بر پایان» برای فرار از همین مهلکه است تا با تحریف و جعل تاریخچه سازمان مجاهدین خلق ایران، به خیال خود؛ چهره تنها هماورد خودش را مخدوش کند. کسانی که در این سریال مسخره و پوشالی بر طبق سناریوی ساختگی بیت ولایت، علیه مجاهدین به شعبده بازی می پردازند، از دژخیم و شکنجه گر تحت عنوان «پژوهشگر» و «نویسنده» و «محقق» تا پاسدار تروریست و تیر خلاص زن و تا گماشته و پادوهای گشتاپوی آخوندی می باشند. غلامرضا بهروزی، گماشته یی از همین قماش هم؛ به این صحنه مسخره فرستاده شده است.

این روش شناخته شده آخوندهاست که در ۳۰ سال گذشته، پابه پای گسترش چوبه دار و اعدام و حلق آویزِ بهترین فرزندان مجاهد و مبارز ایران زمین، از هیچ دروغ و دغل و حتی استفاده از «صنعت» مونتاژ و سرهم بندی جعلیات تلویزیونی برای مخدوش کردن چهره مجاهدین دریغ نکرده اند تا مانع نفوذِ گسترده مجاهدین در جامعه که به رغم سرکوبی و کشتار و قتل عام با استقبال اجتماعی فزاینده از سوی جوانان میهن مواجه هستند، بشوند و «پایانی» بر دردهای «بی پایان» ولی فقیه ارتجاع بگذارند. بگذریم که مردم ایران هیچگاه این دروغها را باور نکرده و نخواهند کرد.

واقعیت این است که فاشیسم مذهبی به شدت از محبوبیت فزاینده مجاهدین و نقش آن در قیامهای مردمی وحشت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.