سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

غلامحسین صادقی آبکوه مأمور دوره گرد وزارت اطلاعات در مشهد

0 18

غلامحسین صادقی یکی از عوامل سرکوبی هواداران و خانواده های مجاهدین در مشهد و نیز از عناصر دوره گردی است که به همراه دیگر مأموران وزارات اطلاعات در «نجاتِ رژیم» به شهرهای مختلف از جمله قزوین، بابل، اصفهان و… برده می شود تا علیه مجاهدینِ ساکن اشرف داستانسرایی و دروغپردازی کند. جمع آوری تومارها و نامه های جعلی خطاب به ارگانهای بین المللی، برای اخراج و استرداد و زمینه سازی کشتار ساکنان اشرف، از مأموریت های این گماشته اطلاعات آخوندی است.

در خیمه شب بازی ولی فقیه ارتجاع برای ایادی و جیره خواران عراقی رژیم که توسط «هابیلیان» در مشهد برگزار می گردد، در نقش عنتر، به فرمان لوطی اش، دژخیم هاشمی نژاد؛ جست و خیز می کند.

فعالیتهای برون مرزی، ادامه مأموریتهای مزدور غلامحسین صادقی علیه مجاهدین است. گشتاپوی آخوندی به همین منظور نامبرده را در دی و اسفند ۸۹ و همچنین خرداد امسال به عراق اعزام نمود تا در سیرک رسوای خامنه ای- مالکی میمون وار جست و خیز کند و برای کشتار مجاهدین دُم بجنباند.

اما وقتی زوزه های بی پایان ولی فقیه جنایتکار علیه اشرفیان که از زبان مأموران مفلوک آخوندها بیرون می ریزد، دردی از آخوندها درمان نمی کند، آنگاه است که سریالهای جعلی و کپی برداری شده از فیلم های گانگستری هالیوود، تحت عنوان «مستند» تلویزیونی به نام «پایانی بر پایان» به بازار فروش اجناس اسقاطی و درهم شکسته سیاست عرضه می‌شود تا بسیج لجن پراکنی ودروغپردازی اطلاعات و رادیو

تلویزیون آخوندی به مثابه یک اقدام ضدانگیزه یی به مقابله با استقبال و گرایش جوانان میهن به مجاهدین، تکمیل شود. اقدامی مأیوسانه و زبونانه که بیانگر هراس ولی فقیه درمانده از سرنوشتی مشابه بن علی و مبارک و قذافی می باشد. فرجامی که ولی فقیه طلسم شکسته را از آن هیچ گریزی نیست.

بی دلیل نیست که مأمور اطلاعاتی نامبرده، در این سریال مضحک، با نام «سر و دم بریده» یعنی «حسین صادقی» به انجام وظایف محوله علیه «اشرف» می پردازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.