سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

غفور فتاحیان؛ مزدوری ارزان قیمت برای اطلاعات آخوندی

0 24

مزدور اطلاعات آخوندی، غفور فتاحیان

حکومت آخوندی سالیان است که جعلیات، یاوه‌ها و آرزوهای ولی‌فقیه ارتجاع علیه مجاهدین و مقاومت ایران را از زبان مأموران و مستخدمین اطلاعات تحت عنوان«عضو سابق مجاهدین» نشخوار می کند.در آستانه سفر آخوند روحانی، رئیس جمهور اعدام به فرانسه و در برهوت دروغ‌های بی‌دریغ آخوندی که به سرکردگی «آخوند علوی» وزیر اطلاعات ملاها به پا شد، «غفور فتاحیان» نامی، ازمأموران اعزامی وزارت اطلاعات به خارجه (افشاشده در اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران – ۱۶ دی ۱۳۸۸) در سایت اطلاعات آخوندی ظاهرشد و به فرموده در یک کر هماهنگ با شبکه داخل و خارج وزارت بدنام، آرزوی خلیفه ارتجاع را بشرح زیر نشخوار کرد:

«… اگر همین امروز بساط [مجاهدین] برچیده نشود شاید فردا خیلی خیلی دیر باشد… من به عنوان یک عضو سابق [مجاهدین] یادآور می‌شوم … جلوی فعالیت‌های [مجاهدین] را بگیرید و [آن‌ها] را از خاک فرانسه اخراج کنید…» (اینترلینک ۱۶ آذر ۹۴).

چند هفته بعد سپاه پاسداران ارتجاع که نمی‌توانست فقط به چنین مزدوران بی مقداری تکیه داشته باشد، خود وارد صحنه شد و با دست گرفتن میدان، نشان داد که آن نگرانی‌های «…فردا خیلی دیر است…» که به اسم مأموران اطلاعات انتشار می‌داد چه منشأ و نقطه صدوری داشته است: «…دولت ایران باید خواستار اقدامات مؤثر و ملموس آن‌ها [دول اروپایی] برای نشان دادن حسن نیت نسبت به ایران باشد و در این راستا، هیأت ایرانی در فرانسه و ایتالیا خواستار اعمال محدودیت‌های مالی، سیاسی و تسلیحاتی علیه منافقین موسوم به سازمان مجاهدین خلق و شورای به اصطلاح ملی مقاومت شود…»(سایت جهان نیوزسپاه پاسداران ولی فقیه ۶ بهمن ۹۴)

پیش از این نیز در آستانه گردهمایی بزرگ ۲۳ خرداد ۹۴ ایرانیان در ویلپنت پاریس که با استقبال پرشور هموطنان در کشورهای مختلف و با همبستگی گسترده جهانی مواجه بود، گشتاپوی ملایان با تشبثات مذبوحانه تلاش کرد با اعزام مأموران وشکنجه‌گران اطلاعات آخوندی به پاریس و با به کار گرفتن مزدوران پیشانی سیاه خود و گرد آوردن آن‌ها در فرانسه بر ابعاد شکست‌های فضاحت بارش در مقابله با مقاومت ایران سرپوش بگذارد. یکی از این مزدوران ارزان قیمت، غفور فتاحیان بود.

وی از جمله مزدورانی بود که بعد از قتل عام ۱۰ شهریور ۹۲ در اشرف، به مالکی نامه نوشتند و از او به خاطر ارتکاب این جنایت علیه فداکارترین فرزندان مردم ایران تقدیر و تشکر کردند. آن‌ها همچنین آمادگی خود را برای کمک به کشتار بیشتر در لیبرتی در توطئه‌های بعدی خلیفه ارتجاع اعلام نمودند.

سوابق تسلیم و خدمت‌گزاری به آخوندها

غفور فتاحیان در تاریخ ۲۵ خرداد ۸۸ یعنی ۱۸ روز پس از استقرار نیروهای پلیس مالکی در ورودی کمپ اشرف، در حضور نیروهای آمریکایی خود را به نیروهای تحت امر خلیفه ارتجاع تسلیم کرد پس از آن به هتل ارض الزهور در بغداد که زیر کنترل وزارت اطلاعات بود منتقل و به منشأ خود یعنی لانه جرم و جنایت آخوندها در عراق وصل شد. وی مقدمتاً در یک مأموریت محوله در تاریخ ۱۶ مهر ۸۸ تلاش کرد که پیام وزارت اطلاعات ملایان را به برادرش که در آن موقع در کمپ اشرف بود برساند و از این امکان ارتباط خانوادگی برای هماهنگی جاسوسی‌های بعدی بهره‌برداری کند. بدین جهت به همراه مزدوران مسلح مالکی و یک افسر آمریکایی برای دیدار با برادرش علیرضا فتاحیان به اشرف مراجعه کرد.

افراد عراقی و افسر آمریکایی در دیداری خصوصی با علیرضا فتاحیان گفتگو کردند. دو ماه بعد از این دیدار که او هم خود را به همان شیوه تسلیم نیروهای مسلح مالکی نمود معلوم گردید چه قرارهای اطلاعاتی و پلیسی برای جمع آوری اطلاعات در این فاصله در جریان است.

علیرضا فتاحیان که یک نفوذی لورفته وزارت اطلاعات بود، در نشریه مجاهد ۵۹۲ بتاریخ ۱۱ تیر ۱۳۸۱ و همچنین در صفحه ۳۵ کتاب «کارت‌های سوخته وزارت اطلاعات آخوندی- گزارش مدیریت ضد اطلاعات ارتش آزادیبخش درباره کشف و خنثی کردن طرح‌های نفوذ وزارت اطلاعات» افشا گردیده است. او به درخواست و اصرار خودش به مدت ۵سال نزد مجاهدین بعنوان پناهنده پذیرفته شده بود.(لینک به نشریه مجاهد شماره ۵۹۲)

چنین اقدامات حقیر خائنانه‌یی به‌رغم این بود که از سال ۸۲ که نیروهای آمریکایی به اشرف آمدند وحتی پس از آمدن نیروهای مالکی، کسانی که تحمل شرایط سخت و مقاومت و پایداری در برابر توطئه‌های دشمن ضد بشری و جنایت‌های مزدوران ولی فقیه را نداشتند، پیوسته می‌توانسته‌اند بدنبال زندگی خود بروند و این امر بارها و بارها اعلام عمومی شده و به کرات اجرا گردیده بود. بنابراین کسانی که ریگی از همکاری پلیسی و همدستی با اطلاعات آخوندها به کفش نداشتند می‌توانستند درمصاحبه‌های خصوصی با نیروها و آژانس‌های مختلف آمریکایی در سالهای گذشته و در مصاحبه‌های خصوصی ساکنان اشرف با نمایندگان دولت مالکی که در اسفند ۸۷ و فروردین ۸۸ به مدت ۱۹ روز بطول انجامید، اشرف را ترک کنند. یا از طریق مشاور حقوقی ساکنان اشرف هر لحظه انتخاب کنند، به مقامات ذیربط ملل متحد و مقامات آمریکایی و عراقی معرفی شده و بدنبال انتخاب روش جدیدی برای زندگی خود بروند.

اعزام به خارج

مزدور غفور فتاحیان در آبان ماه ۸۸ توسط سفارت رژیم در بغداد به اروپا فرستاده شد و جهت فعالیت در رابطه با شبکه گشتاپوی آخوندی و شرکت در کارزار شیطان‌سازی علیه مجاهدین، در فرانسه مستقر گردید. او در نمایشی که توسط وزارت اطلاعات در روز ۲۷ خرداد ۹۰ و با شرکت چند مأمور بدنام دیگر گشتاپوی آخوندی در پاریس ترتیب داده شده بود، شرکت کرد و دعاوی و اتهامات رایج آخوندی علیه مجاهدین را باز نشخوار نمود. از آن پس نیز در بسیاری از برنامه‌ها و مأموریت‌های محوله از جانب وزارت اطلاعات در فرانسه و سایر کشورها شرکت داشته است.

نام وی در تومارهای ساخته و پرداخته وزارت اطلاعات در سال ۹۴ به رئیس جمهور و وزیر کشور و وزیر امور خارجه فرانسه، نامه به ارگان‌های حقوقی و قضایی، مراجعه به دفتر کمیساریا در پاریس، مراجعه به سفارت آلبانی در پاریس و … دیده می‌شود. تومارهایی که بر اساس جمع‌بندی وزارت اطلاعات و بر اثر تجربه اندوزی ازشکست‌های مستمر سالیان گذشته، به آن رسیده بودند که:«… تبلیغات علیه مجاهدین از طریق رسانه‌های رژیم پیشاپیش محکوم به شکست بوده و به‌زیان رژیم تمام می‌شود…»

غفور فتاحیان مزدور وزارت اطلاعات حکومت ایران

براین اساس، طرح دروغ‌پردازی‌ها باید تحت نام «جداشدگان و منتقدان» مجاهدین در دستور کار وزارت اطلاعات قرار بگیرد. هدف این بود که وزارت اطلاعات اسناد و مدارکی جعلی مبنی بر نقض حقوق‌بشر توسط مجاهدین آماده نموده و از طریق همین پادوها وگماشته‌های اطلاعاتی و به‌نام آن‌ها، دراختیار سازمان‌های حقوق‌بشری و رسانه‌های خارجی قرار دهد. بعد شعبات وزارت اطلاعات به تبلیغات دروغین و داستان‌سرایی در باره آن بپردازند. در همین رابطه به دونمونه از این خطوط مشابه که علنا هم منتشر شده اشاره می‌کنیم که به خوبی اهداف اطلاعاتی از تهیه این نامه‌ها و تومارها و مراجعات به دفاتر ارگان‌های حقوق بشری را نشان می‌دهد. یکی از شعبات وزارت اطلاعات می‌نویسد:

– در بین جدا شده‌ها افرادی که در اروپا به سر می‌برند توانسته‌اند همواره موجی حقوق بشری را برای مقابله با [مجاهدین] ترتیب دهند (موسسه راهبردی وزارت اطلاعات ۳۱ شهریور ۹۳)

– برنامه ریزی برای حضور اعضای جداشده در مقابل سفارت خانه کشورهایی که به انحای مختلف از سازمان حمایت می‌کنند برنامه جالبی به نظر می‌رسد که موجی رسانه‌یی را در روزها و ماه‌های آتی قطعاً به همراه خواهد داشت. (موسسه راهبردی وزارت اطلاعات ۱۹ بهمن ۹۳)

به عبارت روشن‌تر، هدف برداشتن تمرکز و موج بین‌المللی علیه نقض حقوق بشر و تروریسمِ خلیفه ارتجاع و برگرداندن آن به سمت مجاهدین و همچنین مقابله با گسترش روزافزون اعتبار بین‌المللی مقاومت ایران تعیین گردید که ناشی از همان کابوس سرنگونی بدلیل حضور و وجود آلترناتیوی نیرومند و شناخته شده جهانی است.

از دیگر اقدامات این مزدور شرکت در نمایشات گشتاپوی آخوندی علیه مجاهدین از جمله در ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ در آستانه اجتماع بزرگ مقاومت در ویلپنت پاریس بود که گشتاپوی آخوندی چند مأمور و پادوی خود در سراسر اروپا را به پاریس روانه کرد تا چند نمایش خیابانی و خانگی برگزار کنند.

رژیم این جست و خیزهای سخیف مزدورانش را درشبکه های تلویزیونی خود از جمله تلویزیون جام جم، شبکه خبر، کانال یک و سایت‌های زنجیرهیی وزارت اطلاعات …. منعکس کرد تا به خیال خود، شکست سنگینی را که در ممانعت از برگزاری گردهمایی عظیم مقاومت را متحمل شده بودند، جبران کند.

تشبثات مایوسانه گشتاپوی ملایان در آستانه گردهمایی بزرگ ایرانیان در ویلپنت پاریس

در آستانه گردهمایی بزرگ ۳ تیر ۹۱ ایرانیان در ویلپنت پاریس که با استقبال پرشور هموطنان در کشورهای مختلف و با همبستگی گسترده بین‌المللی مواجه شد و به دنبال حکم قاطع دادگاه فدرال استیناف آمریکا علیه برچسب تروریستی، گشتاپوی ملایان با تشبثات مذبوحانه تلاش کرد با اعزام مأموران وشکنجه‌گران اطلاعات آخوندی به پاریس و با به کار گرفتن مهره‌های مستعمل و مزدوران پیشانی سیاه خود و گردآوردن آن‌ها در فرانسه بر ابعاد ضربات دریافتی از افشاگری‌های مقاومت ایران سرپوش بگذارد.

این تحرکات مستقیماً زیر نظر آخوند حیدر مصلحی وزیر وقت اطلاعات ملایان و با مسئولیت شکنجه‌گری بنام جواد مهدیان مدیرکل اداره التقاط (بخش ویژه مجاهدین) انجام می‌شد و تعدادی از مأموران اطلاعات آخوندی ازجمله افرادی بنام‌های قاسم شعبانی، عقیل و کیمیافر تحت نام وکیل مستمراً به پاریس رفت و آمد می‌کردند.

اطلاعات آخوندی از چند ماه پیش از آن در صدد بود علیه گردهمایی بزرگ ۲۳ ژوئن دست به تدابیر و اقداماتی بزند که تاثیرات آنرا به خیال خودش کم کند. به همین منظور در اواخر اسفند ۱۳۹۰،شکنجه گری بنام محمد جواد هاشمی نژاد، گرداننده هابیلیان یک شعبه وزارت اطلاعات را به پاریس فرستاد و وی شخصاً از مرکز نمایش‌های ویلپنت دیدن کرد.

در همین رابطه وزارت اطلاعات چند تن از مزدوران خود در آلمان از جمله محمد حسین سبحانی، مهدی خوشحال و ادهم طیبی و علی اکبر راستگو را موظف کردکه روزهای شنبه و یکشنبه هر هفته به پاریس رفته و با شمار دیگری از مزدوران مانند همایون کهزادی، محمود سپاهی، غفور فتاحیان، سعید ناصری، علیرضا نصرالهی، حامد صراف پور، نادر نادری، حسن پیرانسر، جعفر ابراهیمی، محمد رزاقی و محمد کرمی جمع شده و برای مقابله با گردهمایی بزرگ ۳ تیر و تحت الشعاع قرار دادن آن برنامه ریزی کنند. اطلاعات آخوندی مزدوران دیگر خود در پاریس مانند جهانگیر شادانلو، جواد فیروزمند و بهیه جیلانی را هم برای همکاری و همگاهنگی با آن‌ها موظف کرد.

وزارت اطلاعات به این مزدوران دستور داد تا «با تشکیل چند تجمع خیابانی و جلسات سخنرانی حتی با تعداد اندک، اما با گرفتن فیلم و عکس مکفی، باید تبلیغات گسترده‌یی علیه مجاهدین به راه انداخت و چنین وانمود کرد که یک فضای منفی علیه آن‌ها بوجود آمده است…». (قسمتی از اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران ۲۲ خرداد ۹۱)

غفور فتاحیان مزدور وزارت

به‌این‌ترتیب در ورای خودفروشی خائنانه عناصر حقیری مانند غفور فتاحیان، آنچه رخ می‌نماید، عظمت و شکوه مقاومتی تاریخی است که خلیفه مفلوک ارتجاع را ناگزیر ساخته برای جنگ با تنها هماوردش دست نیاز و احتیاج به چنین عروسک‌های ارزان‌قیمتی دراز کند، امری که چنته خالی ولی‌فقیه درشیب سرنگونی را برملا می‌سازد و سرنوشت نبردی که پیاده‌نظامش، مزدورانی جبون، امثال غفور فتاحیان است را پیشاپیش مشخص می‌سازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.