غافلگیری، وحشت و سردرگمی رژیم آخوندی و اعتراف به گستردگی قیام سراسری

77
شورای ملی مقاومت ایران 111

قیام ایران- شماره ۱۷:

در چهارمین روز قیام سراسری مردم ایران برای سرنگونی نظام منحوس نظام ولایت‌فقیه، سرکردگان و کارگزاران رژیم آخوندی ناگزیر شدند تا به خشم و انزجار مردم از این رژیم و ابعاد این خیزش اذعان کنند.

وزیر کشور آخوندها امروز (یکشنبه ۱۰دی) گفت: «حوادث و اتفاقات چند روز اخیر موجب نگرانی، تأثر و ناراحتی مردم عزیزمان شده و… فضای ایجاد شده… . موجب آسیب رساندن به امنیت کشور می‌شود». همه می‌دانند مقصود از «مردم عزیز» و «کشور» چیزی جز باندهای تبهکار و آخوندهای فاسد و «آقازاده» های هرزه و زالوصفت که ۳۹سال است حرث و نسل ایران را نابود کرده‌اند، نیست.

وزیر کشور آخوندها که وحشت از قیام از تک‌تک کلماتش پیدا است، گفت: «کسانی که اقدام به تخریب اموال عمومی، بی‌نظمی و بی‌قانونی کرده و موجب سلب امنیت مردم می‌شوند، در قبال قانون مسئولند و باید پاسخگوی رفتارهای خود بوده و هزینه آن را بپردازند». و افزود: «کسانی که از فضای مجازی سوءاستفاده کردند و از آن در جهت سلب امنیت، بی‌نظامی، قانون‌شکنی و تخریب اموال مردم استفاده کردند، نشان دادند که استفاده از ظرفیت این امکان بهانه است».

در همین حال خبرگزاری حکومتی مهر ۱۰دی، نوشت: سازمان مجاهدین خلق ایران «در پس پرده اغتشاشات اخیر ایستاده و آن را مدیریت می‌کند».

علی اصغر ناصر وقت، معاون امنیتی و انتظامی فرماندار تهران، نیز گفت: «تعداد اندکی دیروز در آسایش مردم اختلال ایجاد کرده بودند به سرعت بازداشت شدند». وی افزود همین عده‌ اندک! باعث «سنگ پرانی به عوامل نیروی انتظامی، زدن خسارت به خودروهای نیروی انتظامی، شکسته شدن شیشه‌های بانکها و… . شدند».

در همین حال وحشت و سردرگمی در درون رژیم نسبت به قیام خروشان مردم ایران بیش‌از‌پیش به چشم می‌خورد. خامنه‌ای، ولی‌فقیه طلسم شکسته، در چهارمین روز این قیام هم‌چنان به سکوت خود ادامه می‌دهد. روحانی، رئیس‌جمهور رژیم نیز سخنرانی امروز خود را لغو کرد. روزنامه ‌ایران وابسته به روحانی صبح امروز اعلام کرد: «با توجه به اتفاقات اخیر و درگیریهای چند روز در شهرهای مختلف کشور رئیس‌جمهور تا ساعتهایی دیگر در مورد این حوادث به سخنرانی خواهد پرداخت». اما دو ساعت بعد یکی از سخنگویان روحانی اعلام کرد: «روحانی امروز هیچ برنامه‌یی برای سخنرانی یا حضور در تلویزیون ندارد».

در همین حال رژیم آخوندی در وحشت از گسترش خیزشها مدارس را در تهران و بسیاری از شهرها به بهانه «آلودگی هوا» در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل کرد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۰دی ۱۳۹۶ (۳۱دسامبر ۲۰۱۷)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here