سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

علی هاجری «اسیر جنگی سابق» و از شبکه مزدوران وزارت اطلاعات در آلبانی

0 214

علی هاجری از اسیران جنگی اردوگاه اسرای جنگ ۸ساله ایران و عراق بود که توسط سازمان آزاد شده و در سال۱۹۹۲ بعد از لست کال(Last Call) صلیب سرخ، به ارتش آزادیبخش ملی پیوست.

اما علی هاجری بعد از ورود به آلبانی توان ماندن در مسیر مبارزه را نداشت و با وصل به سفارت رژیم مسیر خیانت را برگزید.

علی هاجری از طریق بستگان وزارتی و مزدور خود احمد و شهین هاجری، در کنار مزدوران شبکه اطلاعات در آلبانی، موسی دامرودی- غلامعلی میرزایی بسطامی- محمدعظیم میش مست تیزابی- غلامرضا شکری- منوچهر عبدی- احسان بیدی- حسن حیرانی- حسن شهباز- عبدالرحمان محمدیان و مالک بیت مشعل به خدمت اطلاعات آخوندی درآمد.

مزدور علی هاجری از اسیران جنگی اردوگاه اسرای جنگ 8ساله ایران1

سازمان تا بحال سه بار به این جانب علی هاجری ابلاغ کرد به دنبال زندگی شخصی و عادی خود بروم.

اکنون با اعلام بریدگی و هواداری از مجاهدین می خواهم بعد از دوماه دنبال زندگی عادی خود بروم.

برای مرزبندی با خیانتکاران و عوامل رژیم تآکید می کنم که در این مدت همه ضوابط را بخاطر حفاظت و امنیت جمعی بطور کامل مراعات می کنم.

طبق تعهدات قبلی، در صورت نداشتن شرایط عضویت در تشکیلات مجاهدین اعلام صادقانه هواداری، همین است که نوشته‌ام، از این پس حل و فصل کلیه مسائل خانوادگی و مالی و استقراری برعهدهّ خودم خواهد بود.

لازم به یادآوری است که اینجانب در اردوگاه اسرای جنگی جنگ ۸ساله ایران و عراق بودم و توسط سازمان آزاد شدم. من در سال۱۹۹۲ بعد از لست کال صلیب سرخ به ارتش آزادیبخش ملی ایران پیوستم.

علی هاجری

۱۳۹۶٫۷٫۱۱

مزدور علی هاجری از اسیران جنگی اردوگاه اسرای جنگ 8ساله ایران2

اینجانب علی هاجری که در تاریخ شهریورماه۹۵ درخواست تجدید عضویت و تجدید عهد نموده بودم و سازمان با خون دل و هزینه بسیار مرا از لیبرتی به آلبانی منتقل کرد و در ابتدا هم به من ابلاغ کرد که می توانم بدنبال زندگی مطلوب خود بروم اکنون که طبق ابلاغیه سازمان می خواهم بدنبال زندگی عادی و شخصی خود بروم موارد زیر انصافاً گواهی می دهم:

۱- در سازمان مجاهدین از ابتدا جز مهر و محبت و رسیدگی ندیدم

۲- من از این پس هوادار سازمان هستم و با رژیم و دشمنان ضدبشری مجاهدین مرزبندی داشته و بطور مطلق به این مرزبندی وفادار هستم.

۳- با احترام به خون شهیدان و راه و مشی آنها اعلام می کنم که خودم توان و کشش ادامه مبارزه و ماندن در سازمان و تشکیلات را ندارم.

۴- سازمان بارها مرا مخیر کرده بود که بدنبال زندگی شخصی خود بروم ولی من تا این تاریخ آگاهانه انتخاب کرده بودم که در سازمان و تشکیلات بمانم و هیچ اجباری در این زمینه وجود نداشت.

۵- در صورتی که دشمن و مزدوران و همدستانش بخواهند موضوع شخص مرا مورد سوءاستفاده علیه سازمان قرار بدهند خودم جواب همه آنها را خواهم داد.

۶- از این پس مسئولیت قانونی کلیه موضوعات مربوط به خودم بر عهده خودم می باشد و سازمان انتظار هیچگونه وقت گذاری و انرژی گذاری ندارم.

۷- بسیار سپاسگذارم که دراین سالها حداکثر رسیدگی در مورد من بعمل آمد.

با احترام و پوزش از همه زحمات و انرژی که از سازمان گرفتم

لازم به یادآوری است که این جانب در اردوگاه اسیران جنگی جنگ ۸ساله ایران وعراق بودم و توسط سازمان آزاد شدم و در سال۱۹۹۲ بعد از لست کال(last cal) صلیب سرخ به ارتش آزادیبخش پیوستم.

مرگ بر رژیم پلید ولایت فقیه

زنده باد مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی ایران

علی هاجری

۱۳۹۶٫۰۸٫۱۱

درخواست کمک مالی ۱۱آبان۹۶(۲نوامبر۲۰۱۷)

مزدور علی هاجری از اسیران جنگی اردوگاه اسرای جنگ 3

درخواست کمک مالی

کمک مالی هم که از سازمان می گیرم حق و حقوق خود در دریای خون شهیدان نمی دانم بلکه قرض می دانم و در اولین فرصت که بتوانم برمی گردانم هرکس از سازمان حق بریدگی طلبکاری کند اول از همه خودش فاسد و خوراک رژیم می شود. از این رو خواهش مندم سازمان حداکثر تا پایان سال۲۰۱۷ به من کمک مالی پرداخت کند از آن پس خودم زندگی خودم را اداره خواهم کرد. من به پرنسیب های اخلاقی و اجتماعی و قوانین آلبانی پایبند می باشم و از هرگونه کار غیرقانوی خودداری می کنم. همچنین متعهد می شوم هیچگونه ارتباط مستقیم و غیرمستقیم با رژیم و عوامل و مزدوران و همدستان و هم خط های آنها نداشته باشم و می دانم که در غیراینصورت مجاهدین هرگونه رابطه و کمکی را قطع و افشا هم می کنند.

علی هاجری

۲/نوامبر ۲۰۱۷

رسید کمکهای مالی به علی هاجری

مزدور علی هاجری از اسیران جنگی اردوگاه اسرای جنگ 4

بیشتر بخوانید 

لینک ها :

-احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات حکومت آخوندی در اشرف و لیبرتی

-احسان بیدی؛ پادوی «ایستگاه اطلاعاتی» آخوندها در آلبانی

-پیش‌پرداخت‌ دو مزدور غلامعلی میرزایی‌ و عظیم میش‌مست علیه مجاهدین به رژیم

-گنداب سفارت رژیم آخوندی در آلبانی امثال غلامرضا شکری و …

-حسن حیرانی یک مامور وزارت اطلاعات به‌خاطر شک اطلاعاتی امنیتی

-افشای یک مزدور- موسی دامرودی اسیر جنگی سابق

 

تاریخ درج :۳۰ دی۹۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.