عزاداری مردم بوشهر در کنار دریا برای خدمه نفتکش سانچی که قربانی چپاول‌ها و اعمال غیرقانونی رژیم شده‌اند+ فیلم

20
عزاداری مردم بوشهر در کنار دریا

مردم بوشهر در کنار دریا برای قربانیان نفتکش سانچی به سنت خود و با زدن طبل وسنج عزاداری کردند و با خانواده های قربانیان همدردی نمودند.

مهره‌ها و رسانه‌های باند آخوند روحانی در توجیه فاجعه مرگ ۳۲ خدمه کشتی سانچی، اقدام نکردن به موقع چین را عامل اصلی تلفات حادثه آتش‌سوزی کشتی مطرح می‌کنند. روزنامه حکومتی قانون ۲۶دی از باند روحانی با نقل و قول از کارشناسنان نوشت: اگر چینی‌ها زودتر می‌رسیدند و کمک می‌کردند، شاید خدمه زنده می‌ماندند. سهل‌انگاری از چینی‌ها بوده که برای امدادرسانی همکاری مناسبی نکرده‌اند… مسئولیت هرگونه کوتاهی و سهل انگاری در رابطه با کمک فوری و همه‌جانبه به افراد حاضر در کشتی ایرانی حادثه دیده بر عهده دولت چین است… آن‌قدر که غربی‌ها قابل اعتماد هستند، چینی‌ها قابل اعتماد نیستند.

روزنامه حکومتی جهان صنعت ۲۶دی هم از قول قره‌خانی عضو هیات‌رییسه کمیسیون انرژی مجلس رژیم، از باند خامنه‌ای گفت که دولت روحانی در اقدام به کمک تعلل داشته است. دولت دیر به مساله کشتی سانچی ورود کرده است و اگر از همان روز اول در عالی‌ترین پایه به مساله ورود می‌کرد، چینی‌ها با حساسیت بالایی موضوع را دنبال می‌کردند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here