سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

عباس صادقی‌نژاد، عامل نفوذی اطلاعات آخوندی را بشناسید

0 41

عامل نفوذی اطلاعات آخوندی عباس صادقی‌نژاد، در اواسط سال۷۰, چند ماه پس از سلسله عملیات مروارید، به‌عنوان یک درجه‌دار ارتشی، متقاضی پیوستن به ارتش آزادیبخش شد.

پس از مدتی مشخص شد که او از طرف وزارت اطلاعات رژیم آخوندی برای ماموریت ضربه زدن به مجاهدین متقاضی پیوستن به مجاهدین شده است.

به‌دنبال تحقیقاتی که صورت گرفت از ارتش آزادیبخش اخراج گردید.این مزدور در سندی که در کتاب ”کارتهای سوخته” درج شده است, در این مورد با خط خود نوشته است:

«من عباس صادقی‌نژاد فرزند علی متولد ملایر شماره شناسنامه۵۸۵ تاریخ تولد۱۳۴۲ در تاریخ ۵/۲/۷۰ توسط فرمانده سپاه پاسداران علی محمد پنجی ماموریت نفوذ در ارتش آزادیبخش به من ابلاغ شد در نشست ابلاغیه علاوه بر پنجی, ۴نفر دیگر حضور داشتند به نامهای غلام اکبری مسئول اطلاعات منوچهر عابدی نماینده امام‌جمعه وقت ملایر به نام علی فاضلیان, منصور امیدی معاون سپاه ـ رضا اسماعیل‌پور مسئول تدارکات سپاه در بخش عملیات برون‌مرزی‌.

نوع ماموریت من انجام عملیات انتحاری روی رهبری سازمان مجاهدین خلق بود که عملیات قرار بود توسط مواد منفجره مانند نارنجک یا TNTکه می‌بایست در محل تهیه شود انجام گیرد. . .»کتاب کارتهای سوخته وزارت اطلاعات، فصل هفتم صفحات ۲۰۷ و ۲۰۸

وی سپس با اصرار، خواستار ماندن شد. و تلاش می‌کرد تا با جلب اعتماد بتواند در درون مـجاهدین باقی بمـاند. «روز ۲۸ فروردین ۸۰ مع الواسطه (از طریق دانمارک) با ارسال پیامی به اسم همسرش از داخل ایران که به‌صورت کد بـود او را به مرکز فراخواندند تا علت عدم اجرای مأموریت محوله را از وی جویا شوند.«اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ـ مجاهد شماره۵۹۴ ـ ۲۵تیر۱۳۸۱»

نهایتا” مزدور مزبور در خرداد سال۸۱ از منطقه مرزی جلولا در ۳۰کیلومتری خاک ایران با ربودن یک خودرو و مقداری پول و تجهیزات با سوءاستفاده از کارت ارتش آزادیبخش به نزد وزارت اطلاعات در داخل ایران باز میگردد. وی از کردستان عراق با وزارت اطلاعات تماس گرفت و عوامل اطلاعات نیز ترتیب انتقال او به ایران را دادند. پس از بازگشت به‌نزد رژیم، در ارتباط با رضوی یکی از مسئولین وزارت بدنام اطلاعات در شهر ملایر قرار گرفت.

عامل نفوذی اطلاعات،صادقی‌نژاد سپس برای ادامه مأموریت خود علیه مجاهدین با سناریوی «عضو سابق مجاهدین» به اروپا اعزام شد. در رابطه با سوابق عباس صادقی‌نژاد و نفوذی بودن این مزدور نامه روشنگرانه یکی از همشهریان این مزدور بنام محمد عبدلی از شهر اشرف قابل توجه است. بخشهایی از این نامه به‌قرار زیر است:

«. . .در صحبتی که با وی داشتم اطلاعاتی از فعالیت در شهر میداد که کاملا دروغ و غلط بود و معلوم شد که هیچگاه هیچ رابطه ای با سازمان و انجمن جوانان مسلمان شهر نداشته است. این مزدور وقتی متوجه شد من همه هواداران شهر را می شناسم و دستش برایم روشده است, برای سفیدکاری اطلاعات درستی هم از زندگی عادی اش داد تا بتواند شک ایجاد شده را برطرف کند.

طبق گفته خودش وی از اهالی شهرستان ملایر بوده و در محله ای بنام فراهانی, ساکن بوده است. وی شغلش سلاخ بوده و در کشتارگاه شهر کار می کرده است. این مزدور با همسر سابق یک پاسدار بسیجی خمینی که در جنگ به هلاکت رسیده بود, ازدواج میکند. آن موقع من حدس زدم که زمینه ارتباط وی با وزارت اطلاعات رژیم و بنیاد به اصطلاح شهید از همین جا شروع شده است.»

اعزام به خارج کشور و شرکت در توطئه علیه مجاهدین

براساس اطلاعات موثقی که از ایران بدست آمده است, خانواده وی که در ملایر زندگی می کنند,راجع به اعزام وی و همسرش به خارج و کمک های وزارت اطلاعات در این زمینه گفته اند:

«عباس از همان اول که از عراق به ایران آمد یک امان نامه ای از دولت گرفته بود بعد هم که آمد ایران میگفت که من نمیخواهم اینجا بمانم. بعد حدود۴-۵ ماه در ایران ماند تا کارش درست شد و رفت خارج . در این مدت هم که ایران بود بیشتر تهران بود .مخصوصاً ماه آخر که بیشتر در تهران بود تا کارهایش را درست کند. ولی آن زمان نتوانست خانمش را ببرد .که ماند تا پارسال تقریباً همین موقع ها بود. قبل ازعید غدیر که خانمش را هم برایش پاسپورت و ویزا جور کردند و او هم رفت پیش عباس و الان هم آنجا پیش هم هستند.»

یکی دیگر از اعضای خانواده او در این زمینه میگوید:«وقتی از آنطرف آمد ایران تقریباً ۳-۴ ماه شد که اینجا بود – شهریور بود که آمد. تقریباً دیماه بود که رفت- اول چند روزی دید و بازدید اقوام و دوستانش بود ولی بیشتر هم تهران بود. بعد که دیگه کارهایش درست شد، این مسائل دولتی و قانونی و پاسپورتش و اینها خیلی کمتر شد. شاید یک ماه هم کمترشد که کارهایش درست شد و بعد هم دیگه پاشد و رفت آلمان و الان هم آنجاست .از اینجا هم که رفت با هواپیما و از فرودگاه رفت. اینطور نبود که اول برود جای دیگه و بعد از آنجا برود آلمان. از اینجا هم خانمش را همین بچه هایی که قبلاً کارهای خود عباس را جور میکردند همانها برایش ویزا و کارهایش را ردیف کردند و فرستادند آنجا پیش عباس .

ما کسی را در خارج نداشتیم و خود عباس هم کسی را نمی شناخت .همه کارها را خود این برادرها برایش درست کردند. آنجا برایش خانه خریدند و همه برنامه ها را همین برادرها جور کردند .

در رابطه با کاری که با برادرها هم میکرد، خودش هم تمایلی داشت و خودش را نشان داده بود، چون اینجور جاها آدم باید خودش را نشان بدهد .کسی که توی ملایر بیشتر کمکش کرد همین آقای رضوی بود، ایشون همین اطلاعات ملایر هستند. ولی عباس کارهایش را بیشتر با تهران هم انجام می داد که اسامی آنها را من نمیدانم ولی آقای رضوی در جریان هست.»

عباس صادقی نژاد یکی ازمأموران نفوذی لورفته وزارت اطلاعات آخوندی است که در حال حاضر در کشورآلمان می باشد. وی به همراه سایر مأموران شبکه گشتاپوی آخوندی در آلمان، برای اجرای مأموریتهای محوله علیه اشرف و مجاهدین، به سایر کشورهای اروپایی و همچنین به عراق اعزام می شود. نمونه هایی از فعالیتها و اقدامات این گماشته اطلاعاتی به قرار زیر است:

بسیج مأموران اطلاعات آخوندها علیه مقاومت ایران در مرکز استان والدوآز

به دنبال انتشار گزارش دبیرکل ملل متحد به شورای امنیت در باره حمله به ساکنان اشرف، و همزمان با انتشارحکم دادگاه اسپانیا در باره رسیدگی به جرایم مزدوران رژیم در قرارگاه اشرف، در تاریخ ۷ آذر۸۸؛ اطلاعات بدنام آخوندها در یک واکنش هیستریک و ابلهانه, یک دوجین از مزدوران پیشانی سیاه خودرا برای ایجاد سرو صدا و لجن پراکنی علیه مقاومت ایران در مرکزاستان والدواز فرانسه تخلیه، و به جست و خیزهای میمونی دراین رابطه ناگزیر کرد. یکی از این مأموران اعزامی اطلاعاتی، عباس صادقی نژاد بود.

آنان چندین گونی بروشور و تعدادی پلاکارد برای توزیع و نصب در راه آهن سرژی پونتواز بهمراه داشتند که از قبل توسط سفارت رژیم تهیه شده بود.

جست و خیزهای میمونی مزدوران با تعجب و اعتراض شهروندان فرانسوی مواجه شد و بروشورها و جزوات وزارتی دقایقی بعد به سطل های زباله ایستگاه راه آهن ریخته شد.

پلیس محلی پس از اطلاع از حضور افراد وابسته به وزارت اطلاعات، شماری از آنها را دستگیر کرد و بقیه پا به فرار گذاشتند.

نامه افشاگرانه علی پاک

علی پاک، در تاریخ ۲۶فروردین۸۸، با ارسال گزارشی به دبیرکل عفو بین الملل، وزیرکشور فرانسه، وزیرکشور آلمان، مراجع پارلمانی و حقوق بشری، به تشریح جزئیات شبکه اطلاعات آخوندی در کشورهای اروپایی و عملکرد آنها علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران پرداخت . طبق این گزارش که نسخه ای از آن برای شورای ملی مقاومت ایران ارسال شده است، شبکه مزدوران توسط یک مهره اطلاعات آخوندها در سفارت رژیم در فرانسه اداره و تأمین مالی میشود. طبق این گزارش لجن پراکنی و جنگ روانی علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران نخستین اولویت ابلاغ شده از سوی وزارت اطلاعات آخوندهاست. در این نامه آمده است: «قشقاوی میگفت درچند سال اخیر عباس صادقی نژاد و کریم حقی مبالغ زیادی از پولهائی را که جهت کمک به جدا شده ها دریافت کرده بودند را بالاکشیده اند و این باعث شد که رژیم اعتمادش را به آنها از دست بدهد و نقل و انتقالهای پول نقد و دادن جیره و مواجب مزدورانش را بیشتر به قشقاوی بسپارد .

همسر عباس صادقی نژاد دریکی از مسافرتهایش به ایران به منظور تبرئه شوهرش با مأمورین وزارت اطلاعات در ایران صحبت میکند و می تواند نظر مساعد وزارت اطلاعات را برای بازگشت مجدد عباس صادقی نژاد به کار قبلی اش جلب کند».

در ۲۷آبان ماه ۱۳۹۰نیز که نیروی تروریستی قدس با کارچرخانی مستخدمین عراقی سفارت رژیم ایران، علیه ساکنان اشرف، به ضلع شرقی قرارگاه اشرف برای عربده کشی آمده بودند، این عامل وزارتی به همراه سایر مأموران وزارت اطلاعات آخوندی مانند محمدحسین سبحانی, علی قشقاوی، مهدی خوشحال، حسن عزیزی، برای سپاسگزاری از کشتار مجاهدین و قدردانی از حکومت مالکی و دست کردن در خون مجاهدین، به عراق آورده شده بودند و در این خیمه شب بازی آخوندی تحت عنوان «اعضای سابق مجاهدین» مورد مصرف قرار گرفتند.

عباس صادقی نژاد درماموریت تدارک آماده سازی برای تهاجم به اشرف درعراق دیده می شود که پس از نمایش رسوای مزدوران، آنها را عقب وانت بار زده و برای دریافت دستمزد می برند.

هم میهنان عزیز:

این عامل اطلاعات رژیم آخوندی را در نزد آشنایان و سایر هم وطنانمان افشا کنید.

ما را دراطلاع رسانی از آخرین اقدامات مزدوران، و سایر توطئه های اطلاعات آخوندی یاری رسانید.

ایران-افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.