سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

طرح اطلاعات آخوندی برای سفید سازی محمد علی حسینی آخوند مزدور لبنانی

0 26

اطلاعیه-آخوند مزدور لبنانی – شماره ۲

طرح اطلاعات آخوندی برای سفید سازی حسینی آخوند مزدور لبنانی به منظور نفوذ دادن او در کشورها و محافل عربی و به کار گرفتن علیه مقاومت

وزارت اطلاعات آخوندی، پس از به صحنه آوردن مزدور محمد علی حسینی در کنار مزدوران پیشانی سیاه رژیم در پاریس، که باعث شد آخوند مزدور به یک کارت سوخته تبدیل شود، در صدد بر آمد تا وی را سفیدسازی و بازسازی کرده و او را در کشورها و محافل عربی نفوذ داده و علیه مقاومت ایران به کاربگیرد. مزدوری این آخوند فرومایه برای وزارت اطلاعات، نیروی تروریستی قدس و شعبه لبنانی سپاه پاسداران و ظاهر شدن او با کثیف ترین مزدوران وزارت اطلاعات که واکنش شتابزده و وحشت زده اطلاعات آخوندی در قبال گردهمایی بزرگ مقاومت بود، از این پیشتر در اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضد تروریسم در۱۸ تیر ۱۳۹۶ افشا شده بود. ذیلا جزئیات بیشتری از طرحهای جدید وزارت اطلاعات در ارتباط با این آخوند مزدور که از داخل کشور دریافت شده است را به اطلاع می رساند:

۱- وزارت اطلاعات به آخوند مزدور دستور داده است تا روابط خودش را با دیگر مزدوران حتی المقدور مخفی نگه دارد که باعث رسوایی و بی اعتباری بیشتر او نشود. از این رو عکس و فیلم دیدار ۱۷ تیر با مزدوران را در پاریس روی حسابهای فیس بوک و توییتر خودش نگذاشت. عکس او با مزدوران ضمیمه است.

۲- آخوند حسینی برای اینکه سفرش به پاریس در تیرماه گذشته را توجیه کند در یک اقدام فریبکارانه در مصاحبه با برخی از مطبوعات عربی اعلام کرد که برای بحث پیرامون”عوامل وریشه های تروریسم” به دعوت” گروههای فرانسوی وآلمانی” به این سفر رفته بود در حالیکه این سفر تماما توسط وزارت اطلاعات سازمان یافته و هزینه آن توسط وزارت اطلاعات تامین شده بود و هیچ ربطی به دعاوی مضحک او نداشت. 

۳- این مزدور که از سال گذشته به بهانه محذورات امنیتی از مصاحبه و اظهار نظر علیه رژیم و حزب الله خودداری می کرد، بار دیگر در هفته های اخیر بدستور وزارت اطلاعات برای سفید سازی خود و نفوذ در کشورها و محافل عربی به صدور بیانیه ها ومصاحبه های ضد ولایت فقیه و حزب الله مبادرت می کند. این یک تاکتیک شناخته شده وزارت اطلاعات است که برای اعتباردادن به مزدوران خود تلاش می کند چهره مخالف بارژیم به آنها بدهد. 

۴- از سوی دیگر وزارت اطلاعات در هفته های اخیر ارتباطات آخوند حسینی با مزدوران و ماموران اطلاعات از جمله در پاریس، بروکسل و بیروت را گسترش داده و به آخوند لبنانی ماموریت داده است تا به بروکسل رفته تا به کمک چند مهره اجیر شده خارجی و شماری از مزدوران مانند قربانعلی حسین نژاد، غلامرضا صادقی جبلی، داود باقروند و بتول سلطانی، با مخالفت گسترده اعضای پارلمان اروپا وپارلمان بلژیک با نقض حقوق بشر در ایران و حمایت آنها ازمقاومت مقابله کند. جبلی مزدوری است که در سال ۱۳۸۷از ایران به اشرف فرستاده شد تا به اذیت و آزار مجاهدین بپردازد که توسط نیروهای آمریکای و پلیس عراق دستگیرشد. وی در سالهای بعد در کانادا به جرم بچه دزدی دستگیر ومحکوم شد. عکسها و مدارک ضمیمه است.

۵- وزارت اطلاعات در صدد راه اندازی یک مرکز در اروپا توسط این آخوند مزدور و استخدام چند کارمند در این رابطه است تا تحت پوش ضد تروریستی علیه مجاهدین و حامیان آنان بخصوص در میان اعراب فعالیت کند. 

۶- طبق طرح وزارت اطلاعات آخوند حسینی قرار است با شماری از ماموران و مزدوران اهوازی اطلاعات که خود را به دروغ مدافع هموطنان محروم عرب ما جا می زنند، علیه مقاومت ایران فعالیت کند و مجاهدین را ضد مردم اهواز و دارای تمایلات شووینیستی قلمداد کنند.

 ۷- وزارت اطلاعات به آخوند لبنانی ماموریت داده است تا برخی از مزدوران دیگر وزارت را به عنوان مخالفان رژیم در ارتباط با کشورها و محافل عربی قرار دهد.کمیسیون امنیت و ضد تروریسم با یاداوری اینکه اسناد انکار ناپذیر مزدوری و اخاذی آخوند حسینی در هردادگاهی قابل ارئه است، نسبت به توطئه های کثیف اطلاعات آخوندی و نیروی تروریستی قدس از طریق نامبرده علیه مقاومت ایران و کشورهای همسایه هشدار می دهد.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۱۳مرداد ۱۳۹۶(۴ اوت ۲۰۱۷)

سوابق

۱- آخوند حسینی حدود یک دهه در قم بسر برده و عضو حزب الله بود. پس از خروج از ایران و موضعگیری علیه حزب الله، در همبستگی با سازمان مجاهدین خلق ایران متعهد به «مقابله با تروریسم و استبداد دینی که در رژیم ولایت فقیه ایران تجسم یافته » گردید و تصریح کرد « هرگونه نزدیکی یا هر رابطه ای با این رژیم و مزدورانش را خیانت بزرگ» بشمار می آورد (۲۸ اوت ۲۰۰۷). او این تعهد را در سالهای بعد بارها با خط و امضای خود از جمله در ۲۹ سپتامبر۲۰۰۸ و ۲۳ اکتبر۲۰۱۴ و ۲ ژوئن ۲۰۱۵ مورد تأکید مجدد قرار داد.

 ۲- مجاهدین اشرف و لیبرتی علیرغم محاصره ضد انسانی، به درخواست مصرانه آخوند مزبور که خواهان «کمک مالی و مساعدت برای حوزه بنی هاشم در لبنان» و کمک به شیعیان ضد رژیم ایران بود مستمرا به او کمک کرده اند (رسیدها موجود و قابل انتشار است). زمانی که وی در لبنان دستگیر شد مجاهدین همه هزینه های حقوقی و وکیل و خانواده او را پرداختند و به حمایت همه جانبه از او برخاستند. اما این آخوند فرومایه عهد و پیمان خود را صریحاً زیر پا گذاشت و در ایمیل ۱۳ مارس ۲۰۱۷منتفی اعلام کرد. وی همزمان به شانتاژ روزانه برای اخاذی از مجاهدین پرداخت و تهدید کرد در صورتی دست از سر مجاهدین بر میدارد که طی یک هفته ۳۰ هزار دلار به او بپردازند. اما مجاهدین اعتنایی ننموده و با او قطع رابطه کردند. برخی اسناد اخاذی ضیمه است. 

۳- اطلاعات آخوندی در ۱۷ تیر ماه او را برای لجن پراکنی علیه مقاومت ایران همراه با مأموران پیشانی سیاه در پاریس مورد مصرف قرار داد. آخوند لبنانی در جمع مزدوران به تکرار طابق النعل به النعل دعاوی رژیم آخوندی علیه مجاهدین پرداخت و از جمله گفت: 

• برای مجاهدین هدفهای سیاسی شان ازجان مجاهدان دراشرف مهمتر بود و میخواستند با هر مشکل انسانی در اشرف تجارت کنند…. مجاهدین خودشان پیام میدادند که به لیبرتی.موشک بزنند…

• مجاهدین نمازنمی خواندند… در زمان روزه هم میگفتند ما روزه هستیم ولی میخورند ومی آشامند.

• وقتی که من فهمیدم مجاهدین چه کارهای تروریستی انجام داده اند شوکه شدم. آنها تفاوتی با رژیم نداشتند.

• الان ماموریت مقدس فریب خوردگان در آلبانی هستند ما باید آنها را جذب کنیم. بخدا قسم آنها درحال فروپاشی هستند … واقعیت را نمیدانند…. مهمترین وظیفه ما نجات دادن این افراد از جهنم است

برخی اسناد اخاذی آخوند خودفروخته از سازمان مجاهدین 

 

آخوند لبنانی با مزدوران اطلاعات در زیرزمین رستوران تهران در پاریس

از چپ به راست مزدوران: محمد حسین سبحانی- عیسی آزاده-رضا صادقی جبلی –علیرضا نصراللهی- آخوند لبنانی-امیرموثقی – بتول سلطانی-زهرا معینی- محمد رزاقی(محمد رذل)-منصور نظری-غفور فتاحیان -قربانعلی حسین نژاد-علی اکبر راستگو=ادوارد ترمادو

مزدور رضا صادقی جبلی – دستگیری توسط پلیس نظامی آمریکا و پلیس عراق و دستگیری در کانادا بخاطر بچه دزدی

مزدور قربانعلی حسین نژاد در شناسایی اشرف همراه با حیدر عذاب ماشی قاتل ساکنان اشرف

مزدور محمد حسین سبحانی و دو چاقوکش دیگر در اداره پلیس فرانسه به جرم چاقوکشی

مزدوران محمد کرمی و محمد رزاقی (محمد رذل) در دیدار با آخوند خود فروخته

مزدور عیسی آزاده -در ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ سفارت رژیم در بغداد برای این مزدور پاسپورت صادر کرد

مزدور داوود باقروند

مزدور بتول سلطانی در فوریه ۲۰۰۸ با پاسپورت ایرانی که به توصیه وزارت اطلاعات صادر شده بود برای شکنجه روانی مجاهدین به عراق و اشرف منتقل شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.