سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

شکست رژیم از انتقال ۳۰۰ میلیون یورو نقد از آلمان

0 26

به گزارش رسانه‌های آلمان، به‌دنبال مخالفت شدید آمریکا با انتقال ۳۰۰ میلیون یورو پول نقد توسط حکومت آخوندی از آلمان به ایران، رژیم طرح خود را برای اجرای انتقال این پول‌ها متوقف کرد.

در پی انتشار این خبر، ریچارد گرنل سفیر آمریکا در آلمان در این باره، تأکید کرد: «رژیم ایران حکومت اصلی حامی تروریسم در جهان است. باید مراقب باشیم».

زوددویچه سایتونگ در این رابطه، گزارش داد: «رژیم ایران از انتقال پول نقد از آلمان صرف نظر می‌کند… این رژیم قصد داشت ۳۰۰ میلیون یورو را از بانکی در هامبورگ بیرون بکشد و به تهران منتقل کند. چنین طرح‌هایی به اختلاف جدی با آمریکا و آلمان منجر شده بود. به آنها مظنونند که رژیم ایران می‌تواند این پول‌ها را برای حمایت از سازمان‌های تروریستی نیز به‌کار بگیرد. اکنون طرح انتقال این پول‌ها به‌طور غیر منتظره‌یی منتفی شده است».

رویتر نیز روز چهارشنبه به نقل از دو منبع مطلع گزارش داد: «در پی مخالفت شدید از سوی ایالات متحده، رژیم ایران فعلاً از طرح‌های خود برای انتقال حدود ۳۰۰ میلیون یورو… پول نقد از آلمان… صرف نظر می‌کند. این پول‌ها در «بانک تجارتی ایران و اروپا»… مستقر در هامبورگ نگهداری می‌شود…».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.