سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

شوی مسخره اطلاعات ملایان در وزارت دفاع مالکی برای توجیه کشتار ۸ آوریل و زمینه‌سازی برای حملات بیشتر

0 12

اشغال اشرف- شماره ۱۲۰

شوی مسخره اطلاعات ملایان در وزارت دفاع مالکی

برای توجیه کشتار ۸ آوریل و زمینه‌سازی برای حملات بیشتر

روز پنجشنبه ۹تیر، وزارت دفاع عراق که از چند ماه پیش به‌طور مستقیم توسط مالکی اداره می‌شود، در یک شوی مسخره مطبوعاتی چهار تن از مأموران اطلاعات آخوندی را تحت عنوان اعضای سابق مجاهدین به صحنه آورد تا جنایت ضد بشری ۱۹فروردین علیه مجاهدان اشرف را توجیه نماید و دستهای خونین مالکی را بشوید و برای کشتارهای بعدی زمینه‌سازی کند.

این نمایش مضحک یک روز پس از اظهارات مصلحی وزیر اطلاعات رژیم آخوندی صورت گرفت که گفت: «مقامات عراقی قول دادند که به‌زودی اقدامات خوبی در خصوص وضعیت مجاهدین و اردوگاه اشرف انجام خواهند داد…اصرار ما به عراقیها این است که هرچه زودتر تکلیف مجموعه اشرف را روشن کنند و آن‌ها هم قول می‌دهند به‌زودی در این زمینه اقدام کنند، البته اقدامات خوبی هم انجام دادند که قابل‌تقدیر است و هماهنگی‌هایی هم صورت گرفته که امیدواریم زودتر به نتیجه برسد» ( خبرگزاری فارس متعلق به سپاه پاسداران-۸تیر).

صحنه چرخان نمایش امروز محمد العسکری، سخنگوی مالکی در وزارت دفاع و از دست‌اندرکاران جنایت ۱۹فروردین بود. او گفت: «بسیاری از ساکنان اشرف نمی‌خواهند در کمپ بمانند…. آن‌ها از سوی رهبری کمپ بازور و تهدید نگه‌داشته شده‌اند. رهبری کمپ همواره با سربازان عراقی بحران ایجاد می‌کند تا افکار بین‌المللی و مردم را جلب کنند». وی در یک دروغ مضحک دیگر گفت: «۵۸تن از اعضای مجاهدین فرار کرده‌اند که اکثر آن‌ها از رهبران مجاهدین هستند».

معلوم نیست این رهبران موهوم بازور و تهدید افراد کمپ را نگه‌داشته‌اند یا اینکه خودشان در حال فرار از کمپ هستند و این سازمان و این کمپ چند رهبر دارد که ۵۸تای آن‌ها فرار کرده‌اند. رهبر تراشی برای مجاهدین امر تازه‌ای نیست و از ۳۲سال پیش تابه‌حال رژیم آخوندی هرگاه در تنگنا گیرکرده به این حربه متوسل شده و تاکنون صدها و هزاران رهبر فراری و جداشده و انشعاب کرده از مجاهدین تولید کرده است.

معلوم نیست که اگر ساکنان اشرف به‌زور نگه‌داشته شده‌اند، پس چرا مالکی و وزیر خارجه‌اش با پذیرش این‌همه فضاحت از بازدید هیئت کنگره آمریکا و پارلمان اروپا از اشرف جلوگیری می‌کنند و دو سال و نیم است به وکیلان ساکنان اشرف و هیچ خبرنگار، فعال حقوق بشر، پارلمانتر و حتی مقام‌های دولتی که با سرکوب اشرف موافق نیستند، اجازه بازدید از اشرف را نمی‌دهند و خانواده‌ها حق ورود به اشرف را ندارند. اگر اکثر ساکنان اشرف مخالف مجاهدین هستند چرا ۱۷ماه است نیروهای عراقی تسهیلات لازم برای شکنجه روانی آن‌ها توسط وزارت اطلاعات را به‌صورت شبانه‌روزی با ۳۰۰بلندگو فراهم می‌کنند.

اگر مالکی و سخنگویانش راست می‌گویند یک‌بار و فقط یک‌بار اجازه بدهند خبرنگاران و نمایندگان و ناظران مستقل و وکیلان آزادانه به اشرف بروند و با هر کس که می‌خواهند صحبت کنند و آثار جنایت نیروهای عراقی را از نزدیک ببینند و ….

محمد عسکری، امروز، در یک نعل وارونه گفت: هیچ‌کس به دولت عراق فشار نمی‌آورد که مجاهدین را مجبور به رفتن از عراق بکند این‌یک تصمیم عراقی است. وی ظاهراً فراموش کرده بود که امروز فاش شده است رئیس‌جمهور عراق پس از بازگشت از تهران و ملاقات با خامنه‌ای ولی‌فقیه طلسم شکسته نظام آخوندی پیام خامنه‌ای را به سفیر آمریکا در عراق منتقل کرده است که «بستن قرارگاه اشرف وابسته به جنبش اپوزیسیون مجاهدین خلق، به‌عنوان اولین گام برای حل برخی مسائل در داخل عراق» به‌حساب می‌آید (الزمان بین‌المللی- ۹ تیر).

چهار فردی که امروز توسط محمد العسکری به صحنه آورده شدند هیچ‌گاه هیچ مسئولیتی در سازمان مجاهدین خلق ایران نداشته‌اند و هیچ‌کدام از آن‌ها هیچ‌گاه در میان مسئولان این سازمان که همواره از ۲۵سال پیش اسامی آن‌ها اعلام‌شده است، نبوده‌اند. آن‌ها در هفته‌های گذشته توسط وزارت اطلاعات به ایران برده شده و پس از دریافت آموزش‌های ضروری به بغداد بازگردانده شدند. سپس ظرف روزهای اخیر، در هتل مهاجر بغداد که تحت کنترل سفارت رژیم است، توسط ناصری از مأموران نیروی تروریستی قدس در سفارت رژیم در بغداد و عناصر کمیته سرکوب اشرف در نخست‌وزیری عراق، توجیه و آماده‌سازی و به وزارت دفاع عراق برده شدند. دعاوی امروز این افراد علیه مجاهدین، که عیناً تکرار دعاوی دو دهه گذشته اطلاعات آخوندی است، بارها از سوی ناظران مستقل، از سوی هیئت‌های پارلمانی، از سوی افسران آمریکایی که مسئولیت حفاظت اشرف را بر عهده داشته‌اند، تکذیب شده است.

مقاومت ایران در روز ۸تیر، در اطلاعیه شماره۱۱۹ درباره اشغال اشرف، فاش کرد که قرار است «فردا (پنجشنبه ۹تیر) چهار یا پنج‌تن از عوامل وزارت اطلاعات، در وزارت دفاع عراق در بغداد توسط محمد العسکری به صحنه آورده شوند و تقصیر حمله ۸ آوریل را به گردن مجاهدین بیندازند».

در روز ۱۹ آوریل نیز پس‌ازآن که مقاومت ایران اسناد به‌کلی سری حمله به اشرف را در پایتخت‌های مختلف، جهان افشا کردند، محمد العسکری، سه مزدور اطلاعات آخوندی را تحت عنوان اعضای سابق مجاهدین با خود به تلویزیون عراق برد تا دسته‌ای خونین مالکی و همدستانش را بشویند.

در ۹ آوریل محمد العسکری همراه با علی غیدان، فرمانده نیروی زمینی ارتش عراق تعدادی خبرنگار را به قسمت اشغال‌شده اشرف برد ولی به خبرنگاران اجازه ندادند که حتی با یک‌تن از ساکنان اشرف گفتگو کنند. آن‌ها وقیحانه به خبرنگاران گفتند در حمله ۸ آوریل تنها سه نفر از ساکنان به خاطر برخورد با خودرو کشته شدند.

.مقاومت ایران شوی مبتذل روز پنجشنبه ۹تیر را زمینه‌سازی برای کشتار مجدد ساکنان اشرف می‌داند و از آمریکا و سازمان ملل متحد می‌خواهد به وظیفه خود در قبال حفاظت ساکنان عمل نموده و با استقرار تیم دائمی مانیتورینگ در اشرف، حفاظت ساکنان اشرف را تضمین کنند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۹تیر ۱۳۹۰(۳۰ژوئن۲۰۱۱)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.