سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

شهادت رضا اوتادی ازجوانان دلیر مردم گوهردشت کرج به ضرب گلوله مأموران جنایتکار خامنه‌ای

0 17

خبر شهادت رضا و پیام‌های تسلیت سایر مغازه‌داران بر روی درب مغازه پارچه فروشی پدر این شهید در میدان شهدای کرج نصب شده است. همچنین بر روی درب نوشته شده که مغازه تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

رضا اوتادی جمعه شب ۱۲مرداد به ضرب گلوله مزدورانشنبه شب ۱۳مرداد، سپاه پاسداران ارتجاع در خبرگزاری خود اعلام کرد: در اغتشاشات شب گذشته در کرج یک نفر به ضرب گلوله افراد ناشناس کشته و ۲۰ اغتشاشگر دیگر دستگیر شدند.

سپاه پاسداران برای رد گم کنی و فرار از مسئولیت خونریزی و کشتار به نحو مسخره و غیر مستقیم شهادت رضا را به مجاهدین نسبت داده و می نویسد:

«ضارب از داخل خودرو ۲۰۶ و با سلاحی غیر سازمانی اقدام به شلیک کرده است.پیش از این و در اغتشاشات ۷ دی نیز چندین فرد مسلح که وابستگی‌های گروهکی داشتند، توسط دستگاه امنیتی بازداشت شده بودند».

در ادامه همین خبر آمده است: «طبق مشاهدات میدانی خبرنگاران فارس (سپاه پاسداران) لیدرهای اغتشاش این بار اکثرا از زنان انتخاب شده‌اند».

سازمان مجاهدین خلق ایران در باره دعاوی مسخره رژیم برای فرار از پاسخگویی به جنایت، اعلام کرد: این قبیل اکاذیب، از رژیمی که وقتی دیپلمات تروریست اطلاعاتی آن با بمب دستگیر میشود، اقدام تروریستی را به خود مجاهدین نسبت میدهد،غیر منتظره نیست. کمااینکه شهیدان زیر شکنجه در قیام دیماه را هم ادعا میکرد که خودکشی کرده و خودشان، خودشان را کشته‌اند. اما دروغ و دجالیت دیگر اثر ندارد و رژیم باید حساب خونریزی را پس بدهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.