سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

ششمین روز اعتصاب سراسری رانندگان دلیر کامیون و خودروهای سنگین و گسترش آن به ۲۴۲شهر در ۳۱استان

0 6

اعتصاب سراسری رانندگان کامیون و خودروهای سنگین در ششمین روز این اعتصاب، به ۲۴۲ شهر در ۳۱ استان کشور گسترش یافت. 

در ششمین روز اعتصاب سراسری رانندگان کامیون، در روز یکشنبه، ششم خرداد، شهرهای مختلف از جمله شهرهای زیر شاهد اعتصاب دلیرانه رانندگان زحمتکش کامیون و خودداری آنها از بارگیری بود.

مشهد، سمنان، اردبیل، بوشهر، اصفهان، فسا، فیروزکوه، یزد؛ سبزوار؛ سنندج؛ مهدیشهر؛ شهمیرزاد؛ سمنان؛ سرخه؛ چالشتر؛ نکا؛ نیشابور؛ شاهین شهر؛ شوش؛ بردسیر؛ بندرانزلی؛ خاش؛ قزوین؛ بوشهر؛ شهرضا؛ بهشهر؛ آذرشهر

کامیونداران در باشماق در مریوان همراه با سایر کامیونداران سراسر کشور؛ دست به اعتصاب زدند و از بارگیری در خودروهایشان امتناع نمودند.

روز یکشنبه۶ خرداد ۹۷ اعتصاب کارگاه داران صنایع کارگاهی‌امیرکبیر شهرضا به حمایت از رانندگان زحمتکش کشور وارد ششمین روز خود شد.

مینی‌بوس‌داران یزد در اعتراض به گرانی و در حمایت از رانندگان اعتصابی کامیون در سراسر کشور، در مقابل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، دست از کار کشیده و تجمع برپا کردند. 

گزارش‌های دریافتی از پایانه اعلام بار بندرانزلی حاکی است در پی ۶روز اعتصاب سراسری رانندگان کامیون و خودروهای سنگین، این پایانه اعلام بار، که از قطب‌های حمل و نقل بار در کشور است سوت و کور است و هیچ راننده‌ای حاضر به شکستن این اعتصاب قدرتمند و متحد نیست.

در سبزوار، یکی از سرکردگان نیروی انتظامی، کامیونداران اعتصابی را تهدید کرد که اگر به اعتصاب پایان ندهید حق تردد درهیچ کدام از جاده‌های کشور را ندارید.

جمعی از رانندگان کامیون در یزد که شماری از آنها کفن پوشیده بودند ضمن تجمع اعلام کردند هر راننده ای که در دوران اعتصاب سراسری بار بزند خیانت کار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.