سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

شرکت شخصیت‌های برجسته بین‌المللی و پارلمانترهای کشورهای مختلف در کارزار بزرگ اینترنتی گردهمایی ایران آزاد

0 12

شمار کثیری از شخصیت‌ها برجسته بین‌المللی که برخی از آنها در گردهمایی پاریس حضور یافته بودند، در کارزار بزرگ اینترنتی گردهمایی بزرگ مقاومت شرکت کردند و با هشتگ FreeIran2018 پیام‌های خود را منتشر کردند.

شماری از این پیام‌ها که هم‌زمان با برنامه و در روزهای قبل و بعد از آن منتشر شد، از نظرتان می‌گذرد:

همزمان با برگزاری گردهمایی بزرگ ایرانیان: «در پاریس، تقریباً ۱۰۰هزار نفر گردهم آمدند تا خواهان جایگزینی دیکتاتوری (حاکم بر) ایران بشوند. گردهمایی ایران آزاد تأثیرگذار و به‌لحاظ عاطفی قدرتمند بود. رهبران از سراسر جهان به پاریس آمدند تا خواهان آزادی برای مردم ایران شوند».

استفن هارپر نخست‌وزیر پیشین کانادا: «مفتخرم که از آزادی و دموکراسی برای مردم ایران حمایت می‌کنم. در حالی که رژیم ایران تهدیدی برای همه ما به‌شمار می‌رود، سرکوب‌شده‌ترین افراد، مردم (این کشور) هستند. آزادی، کرامت و حق تعیین سرنوشت، ارزش‌های جهان‌شمولند».

جیسون کنی وزیر دفاع پیشین کانادا درباره سخنرانی استفن هارپر: از این‌که عضو دولتی بوده‌ام که چنین موضع اخلاقی در قبال (رژیم) ایران اتخاذ کرد، افتخار می‌کنم.

جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا: ایران آزاد! هیأت ایتالیا در گردهمایی ایران آزاد در پاریس. ما حمایت قدرت‌مندی را از سوی پارلمانترها، شهرداران و اعضای جامعه مدنی ایتالیا برای مردم ایران و شورای ملی مقاومت در قیام علیه رژیم تروریست و جنایتکار (حاکم)… به‌همراه آورده‌ایم.

قاضی تد پو رئیس زیرکمیته تروریسم در مجلس نمایندگان آمریکا درباره توطئه تروریستی علیه گردهمایی عظیم ایرانیان در پاریس: این بار دیگر نشان می‌دهد رژیم ایران از هیچ‌کاری برای به سکوت کشاندن کسانی که در پی کسب بنیادی‌ترین حقوق آزادی در ایران هستند فروگذار نخواهد کرد. رژیم (حاکم بر) تهران تهدیدی برای صلح جهان است.

فرانسیس تاونزن

فرانسیس تاونزند: مردم ایران بار دیگر طی این هفته به خیابان‌ها آمدند تا خواهان پایان دیکتاتوری مذهبی خامنه‌ای بشوند. من همراه با ۱۰۰ هزار تن از حامیان یک ایران آزاد در پاریس هستم. ما باید از اعتراضات در ایران برای آزادی و دموکراسی حمایت کنیم.

میشل دو ووکولور Michèle de Vaucouleurs نماینده مجلس ملی فرانسه: از صمیم قلب از تغییر رژیم در ایران، در کنار مریم رجوی برای دموکراسی و آزادی حمایت می‌کنم!

فیلیپ گوسلن –نماینده مجلس ملی فرانسه: از همراهی با ایرانیان که خواهان تبدیل‌شدن کشورشان به یک دموکراسی هستند خوشحالم.

فیلیپ گوسلن –نماینده مجلس ملی فرانسه

همراه با کمیته پارلمانی برای یک ایران دموکراتیک در ویلیپنت هستم. در کنار ایرانیانی که برای دموکراسی در این کشور مبارزه می‌کنند. یعنی کشوری که در صلح به‌سر ببرد و به مردم و آزادی‌ها احترام بگذارد تا صلح در منطقه محقق شود.

برونو میلیِن نماینده مجلس ملی فرانسه

برونو میلیِن نماینده مجلس ملی فرانسه: از صمیم قلب در کنار زنان و مردانی هستم که امروز در ویلپنت در کنار شورای ملی مقاومت (ایران) (گردهم آمده‌اند)… آنها شامل تعداد بسیاری از شهرداران و شهروندان (منطقه ایولین فرانسه) هستند و من در حمایت از یک ایران دموکراتیک و آزاد با آنها همراهم. از میشل دووکولور برای نمایندگی مجلس ملی (در این گردهمایی) تشکر می‌کنم.

ترزا خیمنز نماینده پارلمان اروپا از اسپانیا من در کنفرانس سالانه‌یی هستم که در پاریس توسط اپوزیسیون در تبعید ایران برای فراخوان به آزادی و دموکراسی در کشورشان برگزار می‌شود.

… در این تصویر شماری از شرکت‌کنندگان (که تعداد آنها ده‌ها هزار ایرانی از سراسر جهان است) تصاویری از (اعدام‌شدگان) را در دست دارند.

باب بلکمن نماینده پارلمان انگلستان: مریم رجوی یاد شهیدان قتل عام صورت‌گرفته توسط رژیم شیطانی آخوندها را گرامی داشت.

تصاویری از گردهمایی ایران آزاد؛ من از مریم رجوی حمایت می‌کنم.

کندیس برگن رهبر فراکسیون اپوزیسیون در پارلمان کانادا: از حضور در کنفرانس ایران آزاد ۲۰۱۸ بسیار خوشحالم. آزادی، دموکراسی و برابری برای مردم ایران، بسیار نزدیک است.

جودی اسگرو نماینده پارلمان کانادا از حزب حاکم لیبرال – ۲۹ ژوئن: هم‌اکنون در جلسات مختلف حمایت از یک ایران دموکراتیک در پاریس شرکت می‌کنم… من همواره از حقوق بشر دفاع خواهم کرد؛ (رژیم) ایران باید به‌خاطر اقداماتش و به‌خاطر نقض حقوق بشر و حقوق دموکراتیک مورد حسابرسی قرار گیرد.

سناتور روبرتو رامپی عضو سنای ایتالیا: هیأت ایتالیا در کنوانسیون جهانی ایرانیان در تبعید؛ ایران آزاد ۲۰۱۸٫

امروز افتخار آن‌را داشتم که از سوی هیأت ایتالیا در گردهمایی بین‌المللی ایرانیان در تبعید سخنرانی کنم. یک تجمع عظیم از مردمی که به ارزش‌های آزادی و حاکمیت قانون اعتقاد دارند. هیأت‌ها و میهمانان از کشورهای سراسر جهان (به اینجا آمدند) تا بگویند، برقراری آزادی در ایران نه تنها یک اولویت برای زنان و مردانی است که در این کشور درد و رنج می‌کشند بلکه هم‌چنین نیاز زنان و مردان همه جهان است.

رانجانا کوماری مدافع برجسته حقوق زنان از هند: به حمایت از زنان شجاع ایرانی در مبارزهشان برای آزادی و دموکراسی افتخار می‌کنم. نبرد آنها علیه نقض حقوق بشر و استبداد است. ایران آزاد ۲۰۱۸، من از مریم رجوی حمایت می‌کنم.

داوید کلارینوال

داوید کلاریناوال – رئیس فراکسیون حزب لیبرال فرانسه زبان در پارلمان بلژیک: در گردهمایی برای یک ایران آزاد و دموکراتیک… در پاریس سخنرانی می‌کنم. بیش از ۱۰۰ هزار نفر (در این گردهمایی) حضور دارند؛ از جمله رودی جولیانی، نیوت گینگریچ، فیلیپ دوست-بلازی، برنارد کوشنر و ده‌ها هیأت خارجی.

سناتور گاری دوران نماینده پیشین سنای اسپانیا: هیأت اسپانیا در گردهمایی سالانه جوامع ایرانیان. ایران آزاد ۲۰۱۸، من از مریم رجوی حمایت می‌کنم.

هیأت اسپانیا… از حمایت از مردم شجاع ایران در مسیر آنها به‌سمت آزادی مفتخر است. ما همیشه در کنار شما هستیم.

مقاومت ایران به‌خاطر بنا شدن بر پایه اصول دموکراتیک و به‌خاطر رهبری مریم رجوی، تنها آلترناتیو برای تحقق دموکراسی در ایران است.

اینها تصاویری از ۳۰ هزار زندانی سیاسی است که توسط خمینی در سال ۱۹۸۸ اعدام شدند. یادبود و عدالت.

کلی جین تورنس Torrance معاون سردبیر مجله ویکلی استاندارد: یک خبر بسیار مهم در ارتباط با ایران: گردهمایی ایران آزاد که من از پاریس آن‌را گزارش کردم… هدف یک توطئه تروریستی قرار داشته که مأموران (اجرای) آن از اروپا اقدام می‌کردند. رژیم (ایران) نسبت به این مقاومت، احساس خطر می‌کند.

مونیزه جهانگیر خبرنگار پاکستانی دختر زنده‌یاد عاصمه جهانگیر

مونیزه جهانگیر خبرنگار پاکستانی دختر زنده‌یاد عاصمه جهانگیر: از گردهمایی سالانه جوامع ایرانیان در پاریس گزارش می‌کنم، جایی که بیش از ۱۰۰ هزار تن برای فراخوان به یک ایران آزاد و پایان پیگرد سیاسی توسط رژیم ایران گردهم آمده‌اند؛ (کشوری که در آن) آزادی‌های انفرادی توسط دولت تضمین شده باشد. ایران آزاد ۲۰۱۸

به محض ورود مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران صدها ایرانی شعار می‌دهند: «خامنه‌ای بدونه، به زودی سرنگونه».

شخصیت‌های بین‌المللی به گردهمایی ایران آزاد می‌پیوندند؛ یکی از حامیان برجسته، شهردار پیشین نیویورک رودی جولیانی است. (هم‌چنین) هیأت شهرداران فرانسوی، هیأت کشورهای عربی، پارلمان اروپا، کانادا، انگلستان، نخست‌وزیر پیشین آلبانی، نخست‌وزیر پیشین کانادا استفن هارپر و هیأت زنان برجسته (حضور دارند).

به مادرم عاصمه جهانگیر که آخرین گزارش او درباره وضعیت حقوق بشر در ایران به‌عنوان گزارشگر ویژه ملل متحده به صدای سرکوب‌شدگان توسط حکومت (ایران) کمک کرد، بسیار افتخار می‌کنم. زنان ایرانی به من گفتند آنها گریسته‌اند، چرا که یک صدای قوی و نترس برای گزارش‌کردن حقیقت را از دست داده‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.