سوزوگداز سردژخیم قضائیه خامنه‌ای از گزارش دبیرکل سازمان‌ملل در زمینه نقض‌حقوق‌بشر در ایران: ‌«حرف‌های مجاهدین از زبان دبیرکل شنیده می‌شود»

5

سردژخیم قضاییه خامنه‌ای، آخوند صادق لاریجانی، درباره گزارش دبیرکل سازمان ملل در زمینه نقض حقوق‌بشر در ایران گفت حرف‌های مجاهدین از زبان دبیرکل شنیده می‌شود.

سردژخیم دستگاه قضایی با سوزش از گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره نقض حقوق‌بشر در ایران مدعی شد دبیر کل سازمان ملل در مقر خود مي نشیند و بدون شنیدن اظهارات طرف مقابل صرفاً ادعاهای کسانی را که علیه جمهوری اسلامی کار ‌می‌کنند مبنا قرار می‌دهد

آخوند صادق لاریجانی هم‌چنین تنفر داخلی و بین‌المللی از دستگاه قضایی رژیم ولایت‌فقیه را هجمه‌هایی توصیف کرد که باعث خوف و ناامیدی قضات رژیم شده است.

«دستگاه قضایی مسلماٌ کارش کار دشوار و پرخطریست. و از اون دشوارتر هجمه‌هایی‌ست که به دستگاه قضایی میشه. دستگاه قضایی باید با حفظ استقلال و اقتدار خودش، اونچه که وظیفه قانونی و چهارچوب شرعی هست انجام بده. نباید هم از هجمه دشمن ناامید شد و خوفناک و هم از برخی سخنان در داخل. باید اونچه که وظیفه است انجام بدیم.»

اشاره آخوند صادق لاریجانی به برخی سخنان در داخل علیه دستگاه قضایی، اشاره به اظهارنظرهای احمدی‌نژاد و اعضای دولت است. رحیم مشائی معاون احمدی‌نژاد در آخرین اظهارنظر خود درباره دستگاه قضایی رژیم گفت:

«این ادعا كه انتقاد از عملكرد از مسئولان قضایی تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی هست بدلیل اینكه مردم ناامید شدن و دشمن امیدوار شده مردم از نظام دلسرد شدن، این كدام مستند قانونی، براساس كدام مستند قانونی این ادعا از كجا معلومه كه درسته، كی گفته كه حرف‌های ما مردم رو ناامید كرده…

از شما تعریف كنیم مردم خوشحال میشن؟ انتقاد كنیم به شما مردم ناراحت میشن؟!! اگه ما بگیم شما بزودی از مقام تون خلع میشید و بركنار میشد و عزل میشید و فردا شما را محاكمه ‌می‌كنند مردم ناراحت میشن؟ خوب یك نظر سنجی كنید ببینید مردم ناراحت میشن یا مردم خوشحال میشن؟…

میترسید خوب آره ‌می‌ترسید برای اینكه فكر ‌می‌كنید این عذر خواهی بعدش یك مطالبه ای وجود داره»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here