سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

سنای آمریکا: ارائه لایحه تحریم عوامل تروریست رژیم آخوندی درسوریه و عراق توسط سناتورهای ارشد تد کروز، مارکو روبیو و دیوید پردو

0 36

سناتورهای ارشد ایالات متحده آمریکا لایحه‌ای را برای تحریم عوامل تروریسم رژیم آخوندی در سوریه و عراق به سنای این کشور ارائه دادند. 

سناتور تدکروز از اعضای برجسته سنای آمریکا و کاندیدای پیشین ریاست جمهوری در بیانیه‌ای دراین باره نوشت: توافق اوباما با رژیم ایران به آخوندها این امکان را داد که نفوذشان را در سراسر خاورمیانه گسترش دهند. ما تازه، کار تعیین خسارات برجام را شروع کرده ایم. اینکار نه تنها اِعمال و اجرایی کردن سخت ترین تحریم‌ها علیه رژیم ایران را شامل می‌شود بلکه اجرای تدابیری هدفمند علیه دست نشاندگان مشخص رژیم ایران را هم ایجاب می‌کند.

سناتور پردو عضو کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا گفت: رژیم ایران هیچ قصدی برای پایان دادن به حمایت از تروریسم ندارد و با توافق اتمی که با شرایط نازل و ضعیف اوباما مذاکره شد، تقویت شده است. وی افزود: شبه نظامیان تحت حمایت رژیم ایران سال‌هاست در عراق و سوریه تباهی و ویرانی ایجاد کرده‌اند.

سناتور مارکو روبیو از اعضای برجسته سنای آمریکا گفت شبه نظامیان خطرناک رژیم ایران در عراق و سوریه یک تهدید جدی برای خاورمیانه و جهان هستند. وی با اشاره به به طرح تحریم‌هایی علیه شبه نظامیان رژیم ایران در عراق گفت:این تحریم‌ها روشن می‌سازد که آمریکا با نقض حقوق بشر رژیم ایران و دنبال کردن برنامه‌های موشک بالستیک آن و فعالیت‌های تروریستی این رژیم در سراسر جهان مخالف است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.