سناتور تد کروز: با مردم ایران که علیه حکومت ظالم ایستاده‌اند، اعلام همبستگی می‌کنم

70
سناتور تد کروز با مردم ایران که علیه حکومت ظالم ایستاده_ان-min

سناتور جمهوریخواه تد کروز بامداد شنبه ۹دی در بیانیه‌یی که منتشر کرد، نوشت: من از مردم ایران، که شجاعانه به خیابانها می‌آیند تا علیه حکومت سرکوبگر و ظالم خود حرف زنند، با قدرت حمایت کرده و با آنها اعلام همبستگی می‌کنم.

وی افزود: این اعتراضها برای جهان آشکار می‌سازد که رژیم ایران ترجیح می‌دهد ترور را در خارج از مرزهایش – به‌ویژه به عوامل تروریست خود در سوریه، غزه، عراق، لبنان و یمن – صادر و آن را تأمین مالی کند، تا آن که نیازهای اولیه شهروندان خود را تأمین نماید.

سناتور تد کروز یادآور شد: مردم ایران خواهان آزادی و پایان حکومت رعب و وحشت آخوندها هستند. کاهش تحریم‌ها، بر اساس توافق هسته‌یی فاجعه‌بار اوباما، غیر از پر کردن جیب آخوند، که تنها اشتیاق‌شان بسط ایدئولوژی تنفر آنهاست و هر کاری می‌کنند تا آمریکایی‌ها، اسرائیلی‌ها و متحدان ما در اروپا و خاورمیانه را به کشتن بدهند، هیچ کار دیگری نکرده است.

سناتور کروز تأکید کرد: من دولت ترامپ را ترغیب می‌کنم تا هر آنچه را مقدور است برای حمایت از این معترضان شجاع انجام دهد، و از ملت‌های آزادیخواه در دیگر نقاط جهان هم می‌خواهم پشت مردم ایران باشند و از آنها به‌طور علنی حمایت کنند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here