سقوط افسارگسیخته قیمت ریال ایجاد زمینه فشارهایی مضاعف بر روی قیمت ها و غارت مردم در ابعاد ملی

7

روز یکشنبه قیمت دلار از رقم بی‌سابقه ۵۷۰۰ تومان عبور کرد و براساس برخی از گزارشها از به رقم ۵۷۵۰تومان نیز رسیده است. 

در همین حال، سقوط ارز رسمی رژیم و افزایش نرخ دلار طی سه روز اخیر بحران حکومت آخوندی را در این زمینه شدیدتر کرده است.

به گزارش رسانه‌های حکومتی، در هیاهوی ایجاد شده در بازار ارز، قیمت دلار افسار پاره کرد و ازمرز ۵۷۰۰ تومان هم عبور کرد و قیمت سکه نیز رکورد یک میلیون و ۸۲۰ تومان را زد.

یک روزنامه اقتصادی رژیم نوشت: قیمت دلار که چند ماهی است نجومی شده در شهرهای مختلف ایران هر روز و بعضاْ هر ساعت رکورد جدید را به ثبت می‌رساند.

یک عضو اتاق بازرگانی رژیم گفت: امسال تورم سنگینی به اقتصاد تحمیل خواهد شد و قدرت خرید مردم بشدت پایین می‌آید.

وی افزود: افزایش نرخ دلار از ۳۵۰۰ تومان تا ۵۲۰۰ تومان در فاصله شش ماه، نوسان نرخ ارز را نشان نمی‌دهد بلکه حکایت از افزایش قیمت آن دارد.

کیهان خامنه‌ای نوشت: روحانی در دوم بهمن قول داد که ارز گران‌تر نخواهد شد! از روز مصاحبه روحانی تا امروز، دلار حدود ۷۵۰ تومان یعنی ۱۶ درصد رشد داشته است! 

کیهان افزود: دلار روز به روز گرانتر می‌شود و دولتمردان کاری نمی‌کنند! تعارف ندارد که (نظام) در اثر سیاست‌های غلط اقتصادی دولت، واردکننده مهمی است و در حوزه صادرات، جز در نفت و مشتقات آن، در سایر حوزه‌ها حرف چندانی ندارد. برای (ما)، گرانی دلار یعنی گرانی همه چیز و ریشه‌کن شدن تولید!

یک روزنامه دیگر باند خامنه‌ای نوشت: روحانی شخصاً ورود کند حرف درمانی، بازار ارز را آرام نمی‌کند. حرف درمانی چند ماهه دولت در بازار ارز، نتیجه نداده و بالاترین نرخ‌ها برای دلار و سکه در تاریخشان رقم خورده است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here