سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

سفر یک مقام وزارت خارجه امریکا به چند کشور برای پیگیری اقدامات تروریستی رژیم در اروپا

1 24

وزارت خارجه امریکا با اعلام سفر یک مقام این کشور به اروپا در رابطه با اقدامات تروریستی حکومت آخوندی، اعلام کرد: رژیم ایران همچنان اصلی ترین کشور حامی تروریسم در دنیا است. در سال‌های اخیر، این رژیم توطئه‌های تروریستی در فرانسه، دانمارک، هلند، آلبانی و جاهای دیگر را هدایت یا از آنها حمایت کرده است.

وزارت خارجه امریکا افزود: سفیر ناتان سیلز، هماهنگ کننده مقابله با تروریسم، در هفته ای که از ۲۸ ژانویه شروع شده به دانمارک، سوئد و نروژ سفر خواهد کرد تا در در مورد تروریسم تحت حمایت رژیم ایران در اروپا، پیگرد قانونی و مقابله با سفر تروریست‌ها بحث و گفتگو کند.

رسانه‌های حکومت نگرانی رژیم را از سفر اروپایی هماهنگ کننده مقابله با تروریسم در وزارت خارجه آمریکا، برملا کردند.

خبرگزاری حکومتی مهر نوشت: او برای مذاکره در خصوص مبارزه با تروریسم به کشورهای دانمارک، سوئد و نروژ سفر می‌کند و این سفر بعد از آن انجام می‌شود که آمریکا طی روزهای گذشته به اروپا در خصوص راه‌اندازی کانال مالی ویژه برای مبادله تجاری با جمهوری اسلامی هشدار داده بود.

این رسانه حکومتی افزود: ناتان سیلز، در حالی به اقدامات جمهوری اسلامی در برخی کشورهای اروپایی اشاره کرده است که طی ماه‌های اخیر تهران درگیر تنش‌های دیپلماتیک با کشورهای مختلف اروپایی بر سر اتهام دخالت در بمبگذاری و سوءقصد به مخالفان خود بوده است…آلمان یک دیپلمات نظام در اتریش به نام «اسدالله اسدی» را دستگیر و او را متهم کرد که به یک زوج برای حمله به همایش روز نهم تیرماه (مجاهدین) در حومه پاریس مواد منفجره داده است.

1 نظر
  1. hooiy می گوید

    دوران مماشات تمام شده است دست رژیم همه جا افشا> میشود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.