سفر ولایتی جنایتکار به دمشق و اعلام حمایت از بشار اسد آدمکش، هم‌زمان با جنایت هولناک شیمیایی کودکان و مردم غیرنظامی در دوما

19
صفر ولایتی در دمشق و تاکید بر حمایت از اسد

هم‌زمان با این تحولات و در حالی که جنایات هولناک شیمیایی اسد خشم و انزجار گسترده جامعه جهانی را برانگیخته است، ولایتی مشاور خامنه‌ای در سفر به دمشق، بر حمایت رژیم آخوندی از دیکتاتور خونریز دمشق و جنایات آن در غوطة شرقی، تأکید کرد.

خبرگزاری رسمی رژیم درباره دیدار ولایتی با وزیر خارجه رژیم اسد، گزارش داد: «علی اکبر ولایتی در این دیدار بر حمایت جمهوری اسلامی از سوریه تأکید کرده است».

برخی گزارش‌ها نیز حاکی از انتقال هواپیماهای جنگی رژیم اسد به حاکمیت آخوندی است.

وال استریت ژورنال گزارش داد:«نیروهای (رژیم) ایران و شبه نظامیان متحد آن، در سراسر سوریه در حال جابجایی هستند… آژانس امنیت هوایی اروپا به هواپیماها هشدار داد که «به‌خاطر احتمال حملات هوایی با موشک‌های هوا به زمین و کروز….» از فضای هوایی سوریه دوری کنند.

روز سه شنبه سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری خود بر همدستی رژیم آخوندی در جنایات بشار اسد علیه مردم در سراسر سوریه تأکید کرد و گفت: «(رژیم) ایران از حزب‌الله حمایت می‌کند. (این رژیم) نه تنها نیرو، بلکه تجهیزات هم به سوریه فرستاده است. (رژیم) ایران در سوریه و سایر نقاط جهان، یک بازیگر بد بوده است. این رژیم کشور سوریه را بیش از پیش بی‌ثبات و رژیم بشار اسد را تقویت کرده وآن را قادر ساخته که حملاتی را علیه غیر نظامیان بی‌گناه انجام بدهد؛ (حملاتی که) نه فقط در غوطة شرقی و بلکه در سراسر این کشور نیز صورت گرفته است. طبعاً که ما قویاً نگران حضور و دخالت (رژیم) ایران در سوریه… هستیم».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here