سرهنگ وسلی مارتین: سرنگونی رژیم ایران در دسترس است و یک جایگزین ماندگار و میهنی وجود دارد

119
سرهنگ وسلی مارتین، فرمانده حفاظت اشرف

سرهنگ وسلی مارتین، فرمانده حفاظت اشرف و افسر ارشد ضدتروریسم در عراق روز پنجشنبه ۲۷مهر ۹۶ طی مقاله‌یی که در تاون هال درج شده از جمله نوشت:‌ جامعه بین‌المللی باید درک کند که رژیم ایران باید سرنگون شود.

در این مقاله آمده است:‌ «رئیس‌جمهور دونالد ترامپ با بیان یک سیاست جدید در مورد ایران، اظهارات متعدد و شدیدی درباره دیکتاتوری حاکم بر ایران مطرح کرد. هیچ رئیس‌جمهوری پیش از این، چنین واژه‌های روشن برای تفکیک میان مردم ایران و یک رژیم نامشروع و یا توصیف تهدیدات همه‌جانبه‌ای که رژیم مذهبی در منطقه و جهان دارد، مورد استفاده قرار نداده بود. تشخیص به موقع خواسته مردم ایران برای دموکراسی یک رکن اصلی از استراتژی جدید او است.

رئیس‌جمهور ترامپ به درستی در سخنرانی خود گفت: ‘مردم ایران برای مدت طولانی به‌دنبال بازیابی تاریخ، فرهنگ، تمدن پرافتخار و در همکاری با همسایگان خود هستند.

دونالد ترامپ در اوایل دوران ریاست‌جمهوری خود دستور داد که وزارت امور خارجه گزینه‌هایی را برای نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران ، ستون فقرات چنین تجاوزاتی مورد ارزیابی قرار دهد. در حال حاضر، پس از یک بررسی جامع سیاست گذاری، النهایه این امر به‌وقوع پیوست و وزارت خزانه‌داری سپاه پاسداران را در «لیست ویژه تروریست جهانی» نامگذاری کرد…

نامگذاری تروریستی و تحریمهای مرتبط با سپاه پاسداران، گامهای مهم اولیه برای دستیابی به این نتیجه است، و اگر دولت ترامپ حرفهای خود را جدی بگیرد، در این مورد متوقف نخواهد شد. جامعه بین‌المللی باید درک کند که رژیم ایران باید سرنگون شود. سرنگونی در دسترس است و یک جایگزین ماندگار و میهنی وجود دارد.

همان‌طور که مریم رجوی، پرزیدنت شورای ملی مقاومت، به درستی اشاره کرد، زمان آن فرا رسیده که همه افراد، نهادها، مؤسسات و شرکتهای وابسته به سپاه پاسداران و همتایان تجاری آنها، مورد تحریم قرار گیرند…

درعین‌حال، متحدان اروپایی ما نباید اسیر منافع تجاری خود با رژیم ایران باشند و باید اذعان کنند که مردم ایران به‌شدت در دستان سپاه پاسداران رنج کشیده‌اند. روزی خواهد آمد که مردم ایران دوباره برای سرنگونی این رژیم آخوندی، که هم‌اکنون نیز توسط جامعه ملل تضعیف و منزوی شده است، برخیزند.

با توجه به نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران توسط رئیس‌جمهور ترامپ و موضعگیری بسیار قوی او علیه رژیم بنیادگرایان، مردم ایران اکنون متوجه شده‌اند که روزهای مماشات واشینگتن با تهران به‌سر آمده است. بنای مسیر آزادی تهران یک نقطه عطفی را پشت سر گذاشته است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here