سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

سرهنگ لئو مک گلاوسکی: او(بتول سلطانی)‌ مأمور نیروی قدس و رژیم ایران بود…

0 69

سرهنگ لئو مک گلاوسکی از فرماندهان آمریکایی حفاظت اشرف تا سال۲۰۰۸ بود که به توطئه‌های وزارت اطلاعات علیه اشرف و مجاهدین اشراف داشت. 

در زیر بخشی از سخنان افشاگرانه وی در مورد مزدور وزارت اطلاعات بتول سلطانی که در تاریخ۲۴مارس۲۰۱۲ در پاریس ایراد کرده بود آورده شده است.

سرهنگ لئو مک گلاوسکی:

«اما می‌توانم در مورد یک نفر به شما بگویم که ما از او خبر دریافت کردیم. او بتول سلطانی بود. اگر این نام را تابه‌حال نشنیده‌اید او ساکن اشرف بود و به ایران بازگشت. یکی دو ماه بعد من نصف شب از طریق ایستگاه‌های پلیس ما در خارج از اشرف یک تماس عجولانه تلفنی دریافت کردم که می‌گفت خانم سلطانی با پاسپورت ایرانی به عراق بازگشته است و او از طریق مترجم خودم گفت که او مجبور شده است که به عراق بازگردد تا خانواده‌اش در ایران امن بماند. او گفت از دست گروگان گیرانش در بغداد فرار کرده و می‌خواهد به کمپ اشرف بازگردد. بسیار خوب.

مدت کوتاهی بعد او دوباره در اشرف ظاهر شد. این بار با اعتراض به اینکه گویا همسرش در اشرف توسط اشرفی‌ها به‌زور نگهداری شده است. من شخصاً با همسر او مصاحبه کردم. همان‌طور که با هزاران نفر دیگر در اشرف به همراه خانواده‌های آن‌ها مصاحبه کرده بودم. او (سلطانی) حالا دیگر مأمور نیروی قدس و رژیم ایران بود. 

می‌توانم به شما بگویم که ساکنان اشرف آنجا هستند چراکه خواست آن‌ها همین است»….

سایت ایران افشاگر

سند پی دی اف– سخنان افشاگرانه لیو مک گلاوسکی در مورد مزدور بتول سلطانی

ایران افشاگر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.