سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

سخنگوی وزارت خارجه آخوندها: تیم ترامپ سابقه دشمنی با نظام و همکاری با مجاهدین را دارد

0 16

کیهان آخوندی 

به نقل از کریستین ساینس مانیتور و یک تحلیلگر با سابقه در تهران!

«ترامپ درحال ارسال پیام‌اشتباه است

او می‌گوید که مردم، شما به خیابان‌ها بیایید

تا ما مجاهدین خلق را بر سر قدرت بیاوریم»

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس گزارش کرد: بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه رژیم میگوید، تیم همکار ترامپ دارای پیشینه دشمنی بسیار با ایران و همکار برخی گروه‌های تروریستی ضدنظام در ایران هستند و کار سیاست خارجی آمریکا را به بیراهه و با هزینه‌های بسیار مواجه خواهند ساخت.

شایان یادآوری است که کیهان آخوندی نیز روز ۱۲ مرداد برای کم کردن از ترس و وحشت مهره‌ها و مزدوران رژیم به نقل از یکی از تحلیلگران نظام در کریستین ساینس مانیتور وعده داد که «در بحبوحه اقدام‌های گسترده دولت آمریکا برای تقویت بی‌ثباتی سیاسی و اجتماعی در ایران، نشانه‌هایی مبنی بر این وجود دارد که نشان می‌دهد هدف قرار دادن ایران توسط دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا نتایج معکوس دارد زیرا ایرانیان در برابر یک دشمن خارجی متحد می‌شوند»!

کیهان هراسان آخوندها به طرز ابلهانه ای برای برحذر داشتن آمریکا از مجاهدین، به نقل از همین روزنامه می افزاید: تحلیلگران بر این باورند که رابطه مقام‌های آمریکایی با گروهک منافقین به جای کسب نتیجه موردنظر واشنگتن، موجب اتحاد ایرانیان می‌شود.یک تحلیلگر باسابقه ساکن تهران(! )که مایل به افشای نامش نبود، در این زمینه گفت: «ترامپ درحال ارسال پیام‌اشتباه است. او می‌گوید که مردم، شما به خیابان‌ها بیایید تا ما مجاهدین خلق [منافقین] را بر سر قدرت بیاوریم.».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.