سخنرانی نجیمه طای طای-وزیر پیشین آموزش و جوانان در مراکش

21
نجیمه طای طای - وزیر پیشین آموزش و جوانان در مراکش

نجیمه طایطای وزیر پیشین آموزش و جوانان در مراکش در سخنان خود ضمن درود به زنان ایران و مبارزه رو به افزایش آنها علیه رژیم آخوندی گفت:

نجیمه طای طای – وزیر پیشین آموزش و جوانان در مراکش:

مسئله زنان ایران تنها به زنان ایرانی مربوط نیست، بلکه مسئله کل زنان است چون زنان ایرانی بویژه زنان مقاوم و پایدار و در صدر آنها مریم رجوی علیه هر نوع افراط گرایی و خشونت مبارزه می‌کنند.

وی خطاب به زنان ایرانی که زیر ستم رژیم آخوندی قرار گرفته‌اند افزود: «آخوندهایی که کشور را به یک قرارگاه نظامی بزرگ برای شبه نظامیان تروریست تبدیل کرده‌اند، و نه تنها ایران را مورد تهدید قرار می‌دهند، بلکه امنیت و ثبات و توسعه کل منطقه را به خطر انداخته‌اند. باید مطمئن باشند که عمرشان به پایان رسیده است تاریخ ثابت کرده است که رژیم سرکوبگر دوام نخواهند آورد و سرنگون خواهند شد.»

نجیمه طای طای افزود:

«سخنم را با پیامی خطاب آخوندها به پایان می‌رسانم. آخوندهایی که به گفته خانم رئیس جمهور مریم رجوی گفته‌اند که برابری بین زنان و مردان از جمله خطاهای غرب است. به فقیهی که برایش خوشایند است که او را خلیفه خدا در روی زمین خطاب کنند به او می گویم که سرور مخلوقات پیامبر گفت که: زنان را جز انسانهای با شرف گرامی نمی‌دارند و زنان را جز انسانهای ذلیل، خوار نمی‌گردانند. به آخوندها و امثال آنها می گویم: باور کنید که زن ضعیف مجروح ستمدیده وقتی که غلیان می‌کند، قدرت او می‌تواند بندها را بگسلد و کوهها را با خاک یکسان کند. به ولی فقیه آخوندها می گویم که بترس از شاخه گل ضعیفی که آن را تحقیر می‌کنی. چرا که همین شاخه گل ضعیف ممکن است کورت کند و شاید که ترا بکشد. والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته.»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here