سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

سخنان وحشت‌آلود خامنه ای ازمجاهدین عکس ادعاهای شیادانه حسن روحانی درباره عادی بودن اوضاع

0 25

ولی فقیه ارتجاع که در این ایام صورت خود و رژیمش را با سیلی تحریم سرخ نگهداشته، در دیدار روز چهارشنبه برای تسلی دادن بازماندگان تلفات امنیتی رژیم و تلفات رژیم در سوریه که خامنه ای آنها را دجالانه شهدای دفاع از حرم قلمداد میکند، پیشاپیش به هوشیار کردن کلیه ارگان‌ها و مهره‌های سرکوبگر رژیم نسبت به آنچه در سال ۹۸ در پیش است پرداخت.

این بر خلاف حرف‌های آخوند روحانی در روزهای قبل از آن بود که تلاش میکرد وضعیت را بعد از ۱۳ آبان عادی و بهتر از قبل نمایش بدهد.

خامنه ای برای خارج کردن دستگاه ضربه خورده ولایت از رخوت و غفلت، با اشاره تلویحی به برایان هوک و کمک‌های موهوم آمریکا به مجاهدین گفت، هدف آمریکا با مأمورین مخصوصی که برای مقابله با نظام میگذارند و به مجاهدین و امثال اینها کمک میکنند، نقشه اینها اینست بلکه بتوانند به کمک تحریم و کارهای ضد امنیتی دو دستگی و جنگ داخلی ایجاد کنند. ممکن است جنجال را برای سال ۹۷ بکنند، نقشه را برای سال ۹۸ بکشند؛

خامنه ای -۲۱آذر ۹۷:

«هدف آمریکا با این کارهای اخیر -این کارهایی که در این یکی دو سال گذشته کردند که قلم درشتش تحریم همه‌جانبهٔ اقتصادی است- و کارهایی که دارند میکنند، توطئه‌هایی که دارند میکنند مأمورین مخصوصی برای مقابلهٔ با ایران میگذارند، به دشمنان گوناگون ایران –[مجاهدین] و امثال اینها- کمک میکنند نقشه اینها این است که بلکه بتوانند به کمک تحریم و به کمک کارهای ضدّامنیتّی و مانند اینها در جمهوری اسلامی، در کشور عزیز ایران اسلامی ما دو دستگی و اختلاف و جنگ داخلی و مشکلات ایجاد کنند؛ هدفشان این است، همهٔ تلاش خودشان را هم در این راه مصرف کردند…

اینکه اینها گفتند در سال ۹۷ ما چنین میکنیم، چنان میکنیم، و نقشه‌هایی را برای جمهوری اسلامی ابراز کردند -یعنی در واقع نقشه‌شان لو رفت- این ممکن است فریب باشد؛ ممکن است جنجال را برای سال ۹۷ بکنند، نقشه را برای سال ۹۸ بکشند… ما نباید غافل بشیم ما نباید خواب برویم توصیه من به همه جوان‌ها مون به همه مجموعه‌های گوناگون کشور به همه اصناف کشور به همه جریان‌های سیاسی کشور این است که مراقب باشند به دشمن پهلو ندهند، مراقب باشند میدان را برای دشمن آماده نکنند، بیدار باشند اگر ما غافل باشیم ما خواب برویم همان دشمن ضعیف زهر خودش رو خواهد ریخت.»

همزمان نماینده ولی فقیه در شورای امنیت سازمان ملل متحد، در پاسخ به اظهارات وزیر خارجه آمریکا و محکومیت بین المللی پروژه‌های موشکی رژیم که نخستین بار توسط مجاهدین افشا شده است، در یک مظلوم نمایی مضحک ادعا کرد که آمریکا حمایت خود از تروریسم را، به یک گروه جاه طلب تروریستی، مجاهدین خلق گسترش داده است. گروهی که بیش از ۱۷ هزار از مقامات و مهره‌های رژیم را در ایران و عراق کشته است. کسانی که در حال حاضر با شخصیت‌های عالی در واشنگتن گرم میگیرند تا رژیم ایران را از طریق فعالیت‌های تروریستی بی ثبات کنند.

نماینده رژیم تروریستی حاکم برایران در سازمان ملل:

«امروزه آمریکا علاوه بر انتقال عناصر داعش به افغانستان و کشورهای آسیای مرکزی حمایت خود از تروریسم را به یک گروه جاه‌طلب تروریستی ام.کا. او، مجاهدین خلق گسترش داده است که بیش از ۱۷۰۰۰از مردم ایران را کشته است، ۱۷۰۰۰ ایرانی از جمله کودکان زنان و دختران، مقامات و مردم عادی و بسیاری از عراقیان را نیز بهمین ترتیب. کسانی که در حال حاضر با شخصیت‌های عالی در واشنگتن گرم میگیرند تا ایران را از طریق فعالیت‌های تروریستی بیثبات کنند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.