سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

زوزه‌های سوزش و ترس و وحشت رژیم از گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس

0 20

رژیم آخوندی در سلسله‌یی از واکنشهای سراسیمه نسبت به برگزاری گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس، غیظ خود را از حمایت مردمی و بین‌المللی مجاهدین و مقاومت ایران و پوشش زنده رسانه‌های عربی به این گردهمایی به نمایش گذاشت.

خبرگزاری سپاه پاسداران خامنه‌ای نوشت:

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس , شاهزاده «ترکی الفیصل» در جمع گروهی از مجاهدین حاضر شده و به لفاظی علیه ایران و مسئولان نظام پرداخت.

در حالی‌که رسانه‌های سعودی مانند «العربیه» , «الاخباریه» و «سعودی گزت» در اقدامی هماهنگ به پوشش خبری این مراسم پرداخته‌اند, ترکی الفیصل با خطاب قرار دادن مقامهای نظام به سخنان ضد نظام رو آورد. وی در بخشی از سخنان خود گفت: اجازه نمی‌دهیم رژیم ایران در امور داخلی اعراب دخالت کند.

الفیصل نظام را متهم به حمایت از گروه‌های افراطی جهت جنگهای فرقه‌یی در منطقه نمود. وی گفت: «اصل صدور انقلاب نظام ایران موجب درگیریهای گسترده در منطقه شده است».

رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی آل سعود در جایی دیگر اظهار داشت: «خواسته مخالفان نظام ایران و من که سرنگونی این حکومت است, به‌زودی محقق می‌شود».

«جان بولتون» سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل‌متحد که سابقه ضد نظام ایران دارد نیز در این مراسم حضور داشت.

سایت حکومتی مشرق نوشت: عصر امروز نشست مجاهدین در پاریس و با پوشش زنده‌ی رسانه‌های منطقه‌ای عربستان سعودی از جمله ‘العربیه’ , ‘الحدث’ و ‘اسکای نیوز عربی’ برگزار شد.

به گزارش مشرق, عربستان سعودی که از هیچ کاری در راه دشمنی با جمهوری اسلامی ایران خودداری نمی‌کند و این بار, از چند روز پیش رسانه‌های خود را برای تبلیغ نشست سالانه مجاهدین در پاریس بسیج کرده بود, همزمان با آغاز این نشست, سخنان مریم رجوی, را شبکه‌های العربیه, الحدث و اسکای نیوز عربی, به شکل زنده, پخش کرد.

این شبکه‌ها حتی خبرنگاران خود را هم برای پوشش لحظه به لحظه این نشست به محل برگزاری آن اعزام کردند.

از چند روز پیش, این شبکه‌ها پوشش گسترده نشست دشمنان جمهوری اسلامی ایران را در صدر برنامه‌های ضدایرانی خود قرار داده و این نشست را که مجاهدین میزبان آن بود, «گردهمایی بزرگ اپوزیسیون» ایران خواندند.

رسانه حکومتی انتخاب نوشت: امروز تعدادی از مجاهدین در پاریس علیه نظام ایران جلسه‌یی با حضور برخی از مسئولان ضدایرانی عرب تشکیل دادند.

شاهزاده سعود الفیصل در این جلسه قول داد که در کنار مجاهدین بماند و علیه نظام ایران برای براندازی نظام جمهوری اسلامی تلاش کند.

سایت حکومتی صراط، با غیظ نسبت به «پوشش زنده » این گردهمایی نوشت: «عربستان سعودی که از هیچ کاری در راه دشمنی با جمهوری اسلامی ایران خودداری نمی‌کند، این بار از چند روز پیش رسانه‌های خود را برای تبلیغ نشست سالانه مجاهدین در پاریس بسیج کرده بود. امروز همزمان با آغاز این نشست، سخنان مریم رجوی… را شبکه‌های العربیه، الحدث و اسکای نیوز عربی، به شکل زنده، پخش کرد… این شبکه‌ها حتی خبرنگاران خود را هم برای پوشش لحظه به لحظه این نشست به محل برگزاری آن اعزام کردند» .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.