سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

زهره ترک شدن رژیم و باندهای فاشیستی از اخطار ترامپ و اثبات حرفها و مواضع مجاهدین

0 11

رسالت ارگان باند چپاولگر مؤتلفه در سرمقاله خود در روز ۶ مرداد تحت عنوان «از تنگه مرصاد تا تنگه هرمز» زهره ترک شدن رژیم، از جمله هارترین باندهای فاشیسم دینی را به نمایش گذاشت.

رسالت آخوندی مینویسد «رئیس جمهور آمریکا و وزیرخارجه این کشور اختیار زبان و قلم خود را به مجاهدین داده اند و در اجتماعاتی که ظاهر می‌شوند و حرف‌هایی که می‌زنند کسی که کمترین اطلاعی از تحلیل محتوای سخنان آنها داشته باشد، می‌فهمد حرف، حرف مجاهدین که در عراق، صدام را به خاک سیاه نشاندند…

مجاهدین روسیاه ترین گروه تروریستی در جهان و بی آبروترین اپوزیسیون ایران هستند. رهبرشان همسرش را به پاریس فرستاده و کل حرکت سازمان را به یک زن کنترات داده است!

۱۷ هزار نفر را از رژیم به خاک و خون کشیده اند و حالا وزیر خارجه آمریکا از ایران جز صدای مجاهدین صدای دیگری را نمی شنود. اکنون مجاهدین، قدم به قدم آمریکایی‌ها را به سمت تنگه‌ای هدایت می‌کنند که ۳۰ سال قبل از آن خداوند طعم شکست را در مرصاد به آنها چشاند!».

رسالت آخوندی با اشاره به اخطار ترامپ و تهدید رژیم به بمب اتمی توسط پشتیبان مالی نشستهای وزیر خارجه آمریکا، می افزاید: «این سطح از خشونت هیچ‌گاه در هیئت حاکمه آمریکا طی نیم قرن اخیر سابقه ندارد. این ادبیات از همنشینی آنها با منافقین و اخبار و تحلیل‌های دروغ و اغراق‌آمیز از ایران سرچشمه می‌گیرد».

سخنگوی مجاهدین در مورد قالب تهی کردن و زهره ترک شدن باندهای رژیم و همریشان گفت:

۱-مبادا از ترس مرگ خودکشی کنید. تا زمان پیوستن به آن ۱۷ هزار خویشتنداری کنید.

۲-مردم ایران در قیام ۸۸ رئیس جمهور وقت آمریکا را بخاطر استمالت از آخوندها به زیر علامت سؤال کشیده و می پرسیدند تو با مایی یا آنها؟!

بنظر میرسد آخوندها و پاسداران سیاسی و نظامی آنها به اینکه آمریکا به سر و ریش آنها روغن اعتدال و اصلاح طلبی بمالد معتاد شده اند. رژیم آخوندی در حالیکه بر خلاف مجاهدین نه بمباران و نه خلع سلاح و نه ۱۴ سال بازداشت خانگی شده است، همین که شمه ای از غارت و جنایتش علیه مردم ایران گفته میشود، فغان و فریاد برمیدارد که حرف، حرف مجاهدین است.

۳-اما اگر حرف، حرف مجاهدین است، این را هم بشنوید که بخاطر چپاول و خشونت و بخاطر تاراج و قتل عام و جنایت علیه مردم ایران، باید در انتظار خشم و قهر خلق و در انتظار عدالت باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.