سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

زن ستیزی قلب ایدئولوژی خمینی

2 49

وقتی‌که زن‌ستیزی آخوندها را نشانه می‌روید، قلب ایدئولوژی آن‌ها را نشانه رفته‌اید. در این صورت دیگر نه فقه و شریعت آخوندی، نه قوانین و نه فرهنگ ارتجاعی آن‌ها، تکیه‌گاهی پیدا نمی‌کند.

پایداری در «جنگ بودونبود» و در برابر «دشمنی چنین قهار» که ضدانسانی‌ترین خصیصه‌اش زن‌ستیزی است، تنها در پرتو جهش‌های بزرگ و تاریخی در امر رهایی زن میسر بود. سازمان مجاهدین خلق ایران به‌طور اخص و این آلترناتیو دموکراتیک به‌طور اعم، تنها سازمان و تنها ائتلافی بودند که ظرفیت چنین جهش‌ها و راه‌گشایی‌هایی را داشتند و توانستند به دستاوردها و پیروزی‌های بی‌سابقه‌ای در زمینهٌ رهایی، نفی تبعیض و ستم جنسی و احقاق حقوق و آزادی‌های زن ایرانی نائل گردند که ارتقای خیره‌کننده نقش زنان درکل صفوف مقاومت و تحقق مسئولیت‌پذیری تمام‌عیار و هژمونی زن ذیصلاح انقلابی در سازمان مجاهدین و ارتش آزادی‌بخش ملی برفراز آن می‌درخشد.

در شریعت آخوندها، مجاهدین و مقاومت ایران، گناه کبیره مرتکب شده‌اند؛ زیرا این مقاومت معتقد است که زن ایرانی شایستگی آن را دارد و باید سکان رهبری را در ایران دموکراتیک فردا به دست بگیرد.

در شریعت رژیم ملاها، مجاهدین گناه کبیره مرتکب شده‌اند زیرا که برعکس فرهنگ ارتجاعی ملاها، معتقدند که مردان در ذات انسانی‌شان مسلوب‌الاراده و برده غرایز نیستند و برتری‌طلبی و خشونت مرد بر زن که در فقه و شریعت آخوندها محترم شمرده‌شده، ربطی به اسلام ندارد.

به خاطر همین گناهان نابخشودنی است که آخوندها باخشم و کین بی‌انتها، به مجاهدین اتهام می‌زنند و آن‌ها را «فرقه» می‌نامند، آن‌ها را سرکوب می‌کنند و از سال‌ها پیش آن‌ها را هدف یک شیطان سازی و پخش تبلیغات دروغ قرار داده‌اند.

مسئله زنان مهم‌ترین وجه تعارض اسلام دمکراتیک با بنیادگرایی اسلامی است. بنیادگرایی که بر زن‌ستیزی استوار است.

در زیر نمونه‌ای از زن‌ستیزی اندیشه ارتجاعی خمینی دجال که با شیادی، تفکرات عقب‌مانده خودش در مخالفت با «به رسمیت شناختن طبیعی‌ترین حق انسانی زنان» را در سال۱۳۴۱، تحت عنوان «مخالف دیانت مقدسه» به آئین حنیف محمدی نسبت داده است، مشاهده می‌کنید، هرچند زمانی که به حکومت رسید، زیر موج قدرتمند پیشروی مبارزات زنان میهن، قادر به پیشبرد آشکار چنان افکار عفن در جامعه نبود، اما با ریا و دورویی تمام، تلاش کرد آن را با روش‌های دیگر، به زنان میهن تحمیل کند:

Khomeyni-to-Shah-min

تلگراف حضرت آیه الله خمینی

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور مبارک اعلیحضرت همایونی

پس از اهداء تحیت و دعا بطوری که در روزنامه‌ها منتشر است دولت در انجنمنهای ایالتی و ولایتی اسلام را در رأی‌دهندگان و منتخبین شرط نکرده و بزنها حق رأی داده است و این امر موجب نگرانی علماء اعلام و سایر طبقات مسلمین است بر خاطر همایونی مکشوف است که صلاح مملکت در حفظ احکام دین مبین اسلام و آرامش قلوب است مستدعی است امر فرمائید مطالبی را که مخالف دیانت مقدسه و مذهب رسمی مملکت است از برنامه‌های دولتی و حزبی حذف نمایند تا موجب دعاگویی ملت مسلمان شود.

الداعی روح‌الله الموسوی

KhomeyniToAlam-min

پیوست شماره۵: متن تلگراف … خمینی به آقای اسدالله علم نخست‌وزیر در مورد ورود زنها به مجلسین و انجمنهای ایالتی و ولایتی

بسم‌الله الرحمن الرحیم

تهران، جناب آقای اسدالله علم نخست‌وزیر ایران

در تعطیل طولانی مجلسین دیده می‌شود که دولت اقداماتی را در نظر دارد که مخالف شرع اقدس و مباین صریح قانون اساسی است. مطمئن باشید تخلف از قوانین اسلام و قانون اساسی و قوانین موضوعه مجلس شورا برای شخص جنابعالی و دولت ایجاد مسئولیت شدید در پیشگاه مقدس خداوند قاهر و نزد ملت مسلمان و قانون خواهد کرد، ورود زنها به مجلسین و انجمنهای ایالتی و ولایتی و شهرداری مخالف قوانین محکم اسلام که تشخیص آن به نص قانون اساسی محول به علمای اعلام و مراجع فتوا است و برای دیگران حق دخالت نیست و فقهای اسلام و مراجع مسلمین به حرمت آن فتوا داده و می‌دهند، در این صورت حق رأی دادن به زنها و انتخاب آنها در همه مراحل مخالف نص اصل دوم از متمم قانون اساسی است و نیز قانون مجلس شورا مصون و موشح ربیع‌الثانی۱۳۲۵قمری حق انتخاب شدن و انتخاب کردن را در انجمنهای ایالتی و ولایتی و شهرداری از زنها سلب کرده است. مراجعه کنید به مواد هفت و نه قانون انجمنهای ایالتی و ولایتی و پانزده و هفده قانون انجمن بلدیه (شهرداری) در این صوت چنین حقی به آنها دادن تخلف از قانون است و نیز الغا شرط اسلام در انتخاب‌کننده و انتخاب شونده که در قانون مذکور قید کرده و تبدیل قسم به قرآن مجید را به کتاب آسمانی تخلف از قانون مذکور است و خطرهای بزرگی برای اسلام و استقلال مملکت دارد که یا غفلتاً یا خدای‌نخواسته عمداً اقدام به این امر شده است. اکنون‌که اعلیحضرت درخواست علمای اعلام را به دولت ارجاع فرموده‌اند و مسئولیت به دولت شما متوجه است انتظار می‌رود به تبعیت از قوانین محکم اسلام و قوانین مملکتی اصلاح این امر را به اسرع وقت نمایید و مراقبت کنید که نظائر آن تکرار نشود و اگر ابهامی در نظر جنابعالی است مشرف به آستانه قم شوید تا هرگونه ابهامی حضوراً رفع شود و مطالبی که به صلاح مملکت است و نوشتنی نیست تذکر داده شود، و در خاتمه یادآور می‌شود که علمای اعلام ایران و اعتاب مقدسه و سایر مسلمین در امور مخالفه با شرع مطاع ساکت نخواهد ماند و به حول و قوه خداوند تعالی امور مخالفه با اسلام رسمیت نخواهد پیدا کرد.

۲۸/۷/۴۱

روح‌الله الموسوی الخمینی

TardeKamelRegim-min

2 نظرات
  1. javad. می گوید

    این رژیم توسط همین زنان سرکوب شده ساقت شود

  2. AFAG می گوید

    رژیم دیکتاتور آخوندی ماهیتش همین است. باید در لیست تروریستی برود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.