زلزله بهانه‌یی برای چپاول بیشتر توسط سپاه پاسداران

75

شورای ملی مقاومت ایران

دولت روحانی ۱۳۰۰میلیارد تومان به پاسداران و بنیاد مسکن وابسته به خامنه‌ای می‌دهد

بنا‌ به رسانه‌های حکومتی در ۳۰آبان ۱۳۹۶وزیر امور اقتصادی و دارایی روحانی تاکنون ۵۶۵میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان (حدود ۱۳۹میلیون دلار) برای کمک به زلزله‌زدگان پرداخته است. که ۳۰۰میلیارد تومان آن یعنی بیش از ۵۳درصد به سپاه پاسداران بدون نوبت و بدون فوت وقت پرداخت شده است و ۴۷درصد بقیه بین خزانه معین استانهای کرمانشاه و ایلام، ارتش، وزارت بهداشت، جمعیت هلال احمر، اورژانس کشور و اورژانس تهران و دیگر ارگانهای حکومتی تقسیم شده است.

همین خبرگزاریها اعلام کردند که دولت روحانی ۱۰۴۰میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان (حدود ۲۵۷میلیون دلار) به «بنیاد مسکن انقلاب اسلامی» وابسته به دفتر خامنه‌ای پرداخته است.

از سوی دیگر به گزارش سایتهای وابسته به سپاه پاسداران بنیاد مسکن در یک «تفاهم نامه» که متن آن منتشر شده است، بازسازی مناطق زلزله‌زده را به قرارگاه موسوم به «خاتم‌الانبیا» ی سپاه پاسداران واگذار کرده است. به این ترتیب به بهانه زلزله دولت روحانی ۱۳۴۰میلیارد در اختیار سپاه پاسداران قرار داده است.

فاجعه زلزله یک بار دیگر این حقیقت را به اثبات رساند که خامنه‌ای و روحانی و سپاه پاسداران و همه باندها و دستجات رژیم بزرگترین دزدان تاریخ ایران هستند و در چپاول و غارت اموال مردم ایران همدست می‌باشند.

در همین حال محمد بیرانوندی عضو مجلس ارتجاع در روز ۲۹آبان به بی‌اعتمادی مردم به رژیم آخوندی اذعان کرد و خطاب به روحانی گفت: «آیا می‌دانید بعضی از مردم سعی می‌کنند به شخصه کمکهای خود را به دست مردم زلزله‌زده برسانند؟ همه و همه اینها حکایت دارند که زلزله بی‌اعتمادی ویرانگرتر از زلزله اخیر خواهد بود، مردم دیگر به اماکن دولت ساز اعتماد پیشین رو ندارند».

تلویزیون شبکه یک رژیم در روز ۲۸آبان در گزارشی گفت تقریباً ۲۰میلیون نفر از جمعیت ایران یعنی از ۸۰میلیون نفر ۲۰میلیون نفر یا در بافت فرسوده دارند زندگی می‌کنند یا در حاشیه شهرها که… در زلزله همیشه بیشترین آسیب را آنها می‌خورند… در چنین شرایطی صادق لاریجانی رئیس قضاییه آخوندها با وقاحت در ۲۸آبان گفت: «اینگونه امور طبیعی و بلایای طبیعی را چاره‌یی نمیشه برایش کرد».

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲اذر ۱۳۹۶ (۲۳نوامبر ۲۰۱۷)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here