روزنامه دیلی تلگراف انگلستان پس از اعلام نتایج نمایش انتخابات در سرمقاله خود نوشت:‌ رژیم ایران هنوز یک حکومت سرکش است.

138

روزنامه دیلی تلگراف انگلستان پس از اعلام نتایج نمایش انتخابات آخوندی و بیرون آمدن آخوند حسن روحانی از صندوق شعبده انتخابات رژیم در سرمقاله خود نوشت:‌ رژیم ایران هنوز یک حکومت سرکش است. 

انتخاب مجدد حسن روحانی هیچ چیزی را تغییر نمی‌دهد و ایران کماکان کشوری است که حاکمان مذهبی بر مردم گرسنه دیکتاتوری می‌کنند. کاندید کردن ابراهیم رئیسی یعنی کسی که در اواخر دهه هشتاد عضو کمیسیونی بود که حکم اعدام هزاران نفر را تائید کرد، فقط توهم کثرت گرائی (در نظام حاکم بر ایران) بود.

دیلی تلگراف با یادآوری مواضع روحانی و رئیسی در رابطه با غرب که تنها با تأیید و طراحی آخوندهای حاکم به اجرا گذاشته می‌شود به بررسی تهدیدهای رژیم آخوندی علیه جهان و مردم ایران می‌پردازد و می‌نویسد:

این تصور که ( رژیم) ایران سعی دارد با دنیای خارج از خود ارتباط برقرار کند مضحک است. رژیم ایران رویای یک هلال شیعی را در سر می‌پروراند. آن‌ها در نگهداشتن بشار اسد قاتل در قدرت در سوریه نقش داشتند و از تروریسم حمایت مالی می‌کنند.

باراک اوباما چشمان خود را بر روی تمامی این موارد بست تا به رویای خود یعنی دستیابی به یک معامله هسته ای با رژیم ایران برسد، اما نشانه‌های خوبی از موفق بودن این معامله هنوز در دست نیست. رژیم ایران با آزمایش موشک‌های قاره پیما متهم است که این قرار داد و یا روح حاکم بر آن را نقض کرده است و کاخ سفید این امر را تخلف در قرارداد امضا شده خوانده است. علاوه بر این، این توافق هیچ دستاوردی برای مخالفان ، اقلیت‌های مذهبی و ایرانیانی که تنها بدنبال یک زندگی عادی هستند نداشته است. رژیم ایران کماکان تهدیدی برای جهان و مردم خود بحساب می‌آید و غرب هرگز نباید این امر را طبیعی جلوه دهد و کماکان باید آنرا بعنوان یک رژیم سرکش محسوب کند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here