سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

روزنامه بیلد آلمان: زوج دستگیرشده اعتراف‌کردند ماموریت این سوءقصد توسط اسدالله اسدی به هر دوی آنها ابلاغ شده‌بود و ماده انفجاری را درلوگزامبورگ از خود او تحویل گرفته‌اند

0 17

بیلد آلمان: یک قضیه جاسوسی – جنایی 

درباره دستگیری دیپلمات تررویست رژیم آخوندی

اسدالله اسدی در یک پارکینگ اتوبانی آلمان 

توسط پلیس دستگیر شد

اسدالله اسدی، ۴۷ ساله، با حکم جلب بین المللی تحت تعقیب بود

پلیس در پارکینگ منطقه اشپس آرت جنوبی

ضربه را وارد کرد

بیلد -۲ژوئیه ۲۰۱۸- برلین – یکشنبه شب ماموران پلیس آلمان در منطقه اشپس آرت در یک پارکینگ در اتوبان۳ ضربه کاری خود را وارد آوردند و یک مرد و سه نفر همراه او را از خودروی کرایه‌ای اش پایین کشیده و دستگیر کردند.

این پارکینگ متعاقبا تا شعاع بزرگی ممنوع التردد اعلام شد.

متخصصین مواد انفجاری همه چیز را تفتیش کردند و سپس حوالی ساعت ۲۲۱۵ رفع موقعیت هشدار را اعلام کردند. علت این عملیات پلیس در ابتدا نامشخص بود.

بنابه تحقیقات روزنامه بیلد مشخص شد که در خودروی فورد یک تبعه رژیم ایران اسدالله الف(اسدی) – ۴۷ ساله – که به موجب یک حکم بازداشت بین المللی تحت پیگرد قرار داشت، نشسته بود.

گفته میشود که او فرمان سوء قصدی را که قرار بود در پاریس علیه اپوزیسیون اجرا شود داده است.

اسدالله اسدی یک پاسپورت دیپلوماتیک داشت که او را به عنوان ”مشاور سوم سفارت جمهوری اسلامی” در اتریش معرفی میکند.

بنا به تحقیقات صورت گرفته اسدالله اسدی عضو وزارت اطلاعات یعنی سرویس مخفی رزیم ایران است.

همزمان پلیس بلژیک در بازرسی از یک خود رو به محموله‌ای شامل نیم کیلو ماده انفجاری دست پیداکرد این محموله توسط یک زوج ایرانی تبار مقیم شهر آنورس حمل میشد و ماموران پلیس بلژیک هر دو نفر مزبور را دستگیر کرد.

فرمان ترور از سوی حکومت ملایان صادر شده بود.

مشابه سوء قصد میکونوس که در مرکز شهر برلین رخ داد، فرمان این سوء قصد نیز از سوی رژیم مذهبی ملایان در ایران صادر شده بود. 

زن و مرد دستگیر شده در بلژیک در جریان بازجویی اعتراف کردند که آنها قصد انجام یک سوءقصد علیه گردهمایی جنبش اپوزیسیون مجاهدین خلق ایران در پاریس را داشتند.

به گفته این زن و مرد ماموریت این سوءقصد توسط اسدالله اسدی به هر دوی آنها ابلاغ شده بود و آنها ماده انفجاری را از اسد الله اسدی در لوکزامبورگ دریافت کرده‌‌‌اند.

دادستانی کل در شهر بامبرگ آلمان تایید کرد که اسدالله اسدی بعد از دستگیری به قاضی تحقیق تحویل داده

ماموران سرویس مخفی رژیم ایران ده‌ها سال است که در ایران فعال هستند. ماموران رژیم ایران در سال ۱۹۹۲ میلادی چهار تن از افراد اپوزیسیون را در رستوران میکونوس در برلین به ضرب گلوله ترور کردند.

هم چنین در اتریش، یعنی در کشوری که اسدالله اسدی در آنجا یک استوارنامه دیپلماتیک داشت، ماموران سرویس مخفی رژیم ایران چندین حمله مرگ آور را مرتکب شده‌اند……

اسدالله الف، ۴۷ ساله، با حکم جلب بین المللی تحت تعقیب بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.