سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

روحانی : تحریم های آمریکا صفحه پرکردن است مشکل اساسی نداریم

0 16

روحانی: تحریمهای آمریکا صفحه پرکردن است و برای کالاهای اساسی و دارو مشکل نداریم

منشأ همه مشکلات رژیمی است که اموال مردم را چپاول و صرف تروریسم و جنگ افروزی می‌کند

آخوند حسن روحانی، رئیس‌جمهور ارتجاع، روز شنبه ۱۹آبان (۱۰نوامبر) در پایان جلسه مشترک سران سه قوه گفت آمریکایی‌ها «چیز جدیدی نداشتند که ارائه کنند و لذا ناچار شدند یک لیست بلند بالایی را درست کنند، ازیک‌طرف نام بانک‌هایی را ببرند ازیک‌طرف شعبات بانک‌ها را اضافه کنند و ازیک‌طرف نام یک شرکت هواپیمایی را ببرند و از طرف دیگر شماره سریال هواپیماها را ذکر کنند تا صفحه را پرکنند».

به‌رغم همه شیاد بازی‌ها و تناقض‌گویی‌ها وی گفت مشکل تحریم‌ها در مواد غذایی و دارو نیست. وی گفت: «این‌ها سیستم بانکی و صادرات نفت و برخی دیگر از اقلام صادراتی را هدف قراردادند که مربوط می‌شود به درآمد و منابعی که مربوط به‌کل کشور است». وی افزود: «درزمینهٔ کالاهای اساسی و موردنیاز و ضروری مردم هیچ مشکلی نداریم و انبارهای ما برای تأمین کالاهای اساسی مردم برای ماه‌های طولانی، از همیشه بیشتر آمادگی دارد و برای تولید کالاهای اساسی، واردات کالاهای اساسی و دارو و سایر نیازمندی‌ها، مشکلی نداریم».

اظهارات روحانی اذعان به این واقعیت است که سوزوگدازهای سرکردگان ریزودرشت رژیم از تحریم‌ها، نه به خاطر کمبود غذا و دارو، بلکه به خاطر قطع سوخت‌رسانی به ماشین سرکوب و ترور و جنگ‌افروزی است. مشکل مردم ایران نه در کمبود غذا و دارو و نه در تحریم است بلکه مشکل در آخوندهای فاسد و تبهکار حاکم است که طی چهار دهه تمامی سرمایه‌های کشور را چپاول کرده و یا صرف صدور تروریسم و جنگ‌افروزی و پروژه‌های اتمی و موشکی کرده‌اند. آن‌ها غذا و داروی مردم را نیز حیف‌ومیل کرده و باسیاست‌ها و عملکردهای خود به گروگان گرفته‌اند.

درحالی‌که اقدام‌های تروریستی رژیم در آلبانی و فرانسه و آمریکا و بلژیک و دانمارک و نروژ یکی پس از دیگری برملا می‌شود، روحانی دریک فرار به‌ جلو، وقیحانه مدعی مبارزه علیه تروریسم شد و گفت: «آمریکایی‌ها می‌خواهند ادعا بکنند که ایران حامی تروریسم است به‌دروغ، می‌خواهند ادعا بکنند ایران حامی مالی تروریسم هست. ملت ایران همواره در خط مقدم مبارزه با تروریسم بوده و همیشه در خط مبارزه جلوگیری از تأمین مالی برای گروهک‌های تروریستی بوده است».

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۰ آبان ۱۳۹۷ (۱۱نوامبر۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.