اطلاعیه -روحانی به دستبوسی تروریستها افتخار و از جنگ افروزی در منطقه حمایت می‌کند

80
شورای ملی مقاومت ایران 111

آخوند روحانی رئیس جمهور فاشیسم دینی حاکم بر ایران روز یکشنبه ۱۹ آذر (۱۰دسامبر) در مجلس رژیم، به نحو مشمئز کننده یی به مجیزگویی از پاسداران و شبه نظامیان جنایتکار در کشورهای منطقه پرداخت و در یک وارونه‌گویی مضحک آنها را عامل امنیت در منطقه توصیف کرد. وی گفت: من «دست رزمندگان اسلام و رزمندگان مقاومت را می‌بوسم…. سوریه را امن کردند. لبنان را امن کردند. انشاالله در آینده یمن امن خواهد شد. تمام تلاش بر این است که منطقه امن بشود… امروز روزی است که باید در این منطقه از لحاظ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی فعال شویم».

رژیم آخوندی در حالی از امنیت در منطقه صحبت می‌کند که مقامات رژیم وقیحانه مسئولیت قتل رئیس جمهور سابق یمن را به‌عهده می‌گیرند. روحانی ضمن استقبال از این جنایت گفت: «یمن از دست تجاوزکاران رها خواهد شد». پاسدار-سرلشکر محمد علی جعفری، سرکرده کل سپاه پاسداران کشته شدن رئیس جمهور سابق یمن را تبریک گفت و آن را متوقف کردن توطئه علیه حوثی‌ها توصیف نمود. علی اکبر ولایتی، مشاور خامنه ای گفت:‌ «عبدالله صالح به سزای عملش رسید». آخوند علم الهدی عضو مجلس خبرگان رژیم و امام جمعه و نماینده خامنه ای در مشهد گفت «علی عبدالله صالح بعد از یک عمر جنایت به سزای نابکاری خودش رسید، کشته شد و هلاک گردید و این پیروزی بزرگی برای ما بود». روزنامه وطن امروز متعلق به خامنه ای نوشت: “قدرت به نفع انصار الله یکپارچه شد» و به این ترتیب «گروههای مقاومت [شبه نظامیان وابسته به رژیم] اتاق کنترل و فرمان واحد، راهبرد و الگوی عمل یکپارچه در منطقه پیداکرده است، اکنون مأموریتهای فرامرزی برای خود قائل است … و توانسته میان قدرت موشکی و منطقه‌یی خود تلفیق مناسبی شکل دهد».

همزمان در چهارمین گزارش دبیر کل سازمان ملل در رابطه با اجرای تحریمهای سازمان ملل علیه رژیم آخوندی که روز یکشنبه ۱۹آذر منتشر شد، آمده است: دو موشکی که در اوایل مردادماه و اواسط آبان امسال به سمت مکه و فرودگاه شهر ریاض شلیک شده دارای مارک «صنایع شهید باقری» رژیم ایران بوده که در فهرست تحریمهای سازمان ملل قراردارد.

این حقایق نشاندهنده آن است که رژیم آخوندی با همه جناحهایش تا خرخره در صدور تروریسم و جنگ افروزی در تمامی کشورهای منطقه درگیر هستند. أنچه که روحانی «امنیت» در منطقه می‌نامد همان حاکمیت کشتار و جنایت و ترور ولایت فقیه در این کشورهاست که تا کنون میلیونها کشته و زخمی از مردم بیدفاع برجای گذاشته است. البته این رژیم قبل از آن دشمن تمامی مردم ایران است. از این رو مردم و مقاومت ایران عزم جزم کرده اند که این رژیم قرون‌وسطایی را سرنگون کرده و دموکراسی و حاکمیت مردم را جایگزین کنند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۹آذر ۱۳۹۶ (۱۰دسامبر ۲۰۱۷)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here