روحانی با مقصر جلوه دادن غارت‌شدگان گفت از پول بانک مرکزی نمی‌توان برای حل این مشکل پرداخت

75
اذعان وقیحانه معاون وزیر کشور روحانی کننده روحانی از پاسداران شورای ملی مقاومت ایران -min

shora

همه باندها و سردمداران رژیم در غارت و چپاول همدستند و تنها با سرنگونی این رژیم، ایران روی رفاه و آسایش و دموکراسی و آزادی خواهد دید

آخوند حسن روحانی، رئیس‌جمهور فاشیسم دینی حاکم بر ایران، به‌دنبال جلسه رؤسای سه قوه در حالی‌که توسط پاسدار علی لاریجانی و سردژخیم صادق لاریجانی همراهی می‌شد، با بیشرمی مردم خشمگین و معترضی که تمام زندگیشان توسط مؤسسات وابسته به ارگانهای حکومتی غارت شده است را مقصر قلمداد کرد. وی گفت: «مردم هم مراقبت کنند و سرمایه خود را به بانکها و مؤسساتی که کاملاً معروف و مورد اعتماد هستند، بسپارند و در خصوص مؤسساتی که به ارائه سودهای بالا تشویق می‌کنند، تردید داشته باشند».

رئیس‌جمهور ارتجاع که در کنار خامنه‌ای و دیگر سران رژیم خود یکی از بزرگترین سارقان تاریخ ایران است بعد از یک‌سال وعده و وعید به غارت‌شدگان گفت: «بانک مرکزی هم محذوراتی دارد و نمی‌توان گفت که از پول بانک مرکزی برای حل این مشکلات استفاده کند». وی به جای این‌که به مطالبات مردم معترض پاسخ دهد، اضافه کرد:‌ «اگر از این به بعد، این مؤسسات صرفاً از بانک مرکزی مجوز بگیرند و کاملاً مراقبت و نظارت شود، بخش بزرگی از مشکلات حل و فصل خواهد شد» (۲۰آبان ۱۳۹۶).

اظهارات وقیحانه روحانی در حالی است که به اعتراف مقامها و رسانه‌های حکومتی بیش از ۵۰۰۰مؤسسه اقتصادی، که اموال مردم را غارت کرده‌اند، متعلق به سپاه پاسداران ، بسیج و نیروی انتظامی و دیگر ارگانهای حکومتی است که از اجازه و حمایت بانک مرکزی تحت کنترل روحانی برخوردارند و ۱۰تا ۲۵در صد نقدینگی کشور را در اختیار دارند.

علی وقف‌چی، نماینده مجلس رژیم، در روز ۱۵اسفند ۱۳۹۵به‌نقل از رئیس هیأت مدیره یکی از این مؤسسات به نام کاسپین که از بانک مرکزی مجوز دریافت کرده است، گفت: «بیش از دو میلیون و ۲۰۰هزار نفر در این مؤسسه سپرده‌گذاری کرده‌اند، یعنی حدود ۸.۷میلیون نفر مرتبط با مؤسسه کاسپین است که یک‌دهم جمعیت کل کشور را شامل می‌شود». وی افزود: «نیروی انتظامی به رؤسای مناطق سراسر کشور اعلام کرده است که به جای برخی از مؤسسات می‌توانید تابلوی کاسپین را بزنید».

ابعاد این چپاول به حدی است که آخوند آزادیخواه، نماینده مجلس رژیم، در روز ۲۰آبان به خبرگزاری فارس ارگان سپاه پاسداران گفت: «باید کسی کر باشد تا فریاد تظلم مالباختگان مؤسسات مالی را نشنود و کور باشد تا وضعیت نامناسب معیشت و اشتغال مردم را نبیند… شعارهای مردم به‌دلیل اهمال مسئولان امر، از مشکلات صنفی به‌سمت شعارهای ساختارشکنانه در حال تغییر است».

اظهارات رذیلانه روحانی علیه میلیونها زن و مرد و پیر و جوان غارت شده، یک بار دیگر نشان می‌دهد که این رژیم و همه باندها و سردمدارانش در غارت و چپاول اموال مردم ایران همدست و شریک هستند و تنها با سرنگونی تمامیت این رژیم قرون‌وسطایی مردم ایران روی رفاه و آسایش و دموکراسی و آزادی خواهند دید.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۳ آبان ۱۳۹۶ (۱۴نوامبر ۲۰۱۷

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here