سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

رحمان کریمی: موتور سوختگان با نعل وارونه زدن، رژیم را شارژ می کنند!!

1 28

شرمشان باد ز هنگامه رسوایی خویش

این متاع شرف از وسوسه بفروختگان

فریدون توللی

«کوری عصاکش کور دگر شود»

ضرب المثل فارسی

اخیرا به نقل از سایت اخبار روز «ده ها تن از فعالین سیاسی، روشنفکران و نویسندگان چپ و سوسیالیست …»!! پای اعلامیه یی با عنوان «بیانیه فراخوان عمومی – سرنگونی آری، به دست مردم» امضا گذاشته اند و گفته اند: «ما امضا کنندگان زیر اقدامات دولت ترامپ را بیش از هر چیز دیگر ضربه ای آشکار و مختل کننده بر مبارزات در حال گسترش و ژرفش مردم ایران علیه رژیم جهنمی جمهوری اسلامی می دانیم».

عبارت پرداز که بنظر می آید سواد سطح بالای فارسی دارد! توجه نکرده که وقتی فراخوان می گوید خود حاوی یک متن است و دیگر نیازی به کلمه «بیانیه» ندارد. این نابغه فارسی نویس نمی داند که هر گردی، گردو نیست. با هر کلمه یی نمی توان مصدر یا اسم مصدر ساخت، از جمله صفت «ژرف» که نمی توان و نباید صفت را مصدر کرد. این عمل بی قاعده که مدت هاست در خارج متداول شده نمی دانم از ابتکارات! ادبای داخل یا خارج کشور است.

و اما «ده ها تن از فعالین سیاسی، روشنفکران و نویسندگان چپ و سوسیالیست» یعنی مجموعه موجودی توده یی ها، اکثریتی ها، راه کارگری های شاخه محمدرضا شالگونی و تعدادی از اصلاح طلبان شناخته شده که اکنون به تزویر نظامی را که می خواستند به سال ها نجات دهند، امضا می گذارند که رژیم جهنمی ست. به راستی چرا؟ چون دیگر کار از این حرف ها گذشته است و مهم آنکه با صد فحش و بد و بیراه هم که شده با زدن نعل وارونه به کمک و یاری برخاست. هر چند این برخاستن تف سربالا باشد و به روسیاهی خودشان برگردد، تازگی که ندارد، دیگر به الحمدلله دنده همه شان به حد کافی پهن شده است.

فراخوان عالمگیر!! با این عبارات ادای عبادت و ارادت و تجدید عهد و میثاق به درگاه ولایت متزلزل فقیه می کند و شما خوانندگان عزیز خوب و تیز مواظب عبارات به شدت ریاکارانه باشید: (دولت ترامپ با زیر پا گذاشتن «برجام» و«تهدید ایران با راه اندازی شدیدترین تحریم های تاریخ» به همان منطق زورگویانه ای روی آورده است که دولت بوش …) این همان انشا و منطق قلمزنان مطبوعات رِژیم و ایادی و مزدوران آنان در خارج کشور است و لاغیر. یعنی زیانکار خروج از قرارداد ناقص و ابتر برجام و برقراری تحریم نه رژیم است که مردم ایران!!. تمام مواد متن با شامورتی بازی توده کیانوری برای اثبات این ادعاست.

اینان در پنهان کردن حقایق ناگزیر و معذورند وگرنه یک شاگرد اکابر سیاسی هم از یاد نمی برد که در قیام ۸۸ این مردم ایران بودند که فریاد می زدند «اوباما باما یا اونا». می پرسم: پیش از هر تحریم وضع زندگی، کار و معیشت مردم تحت ستم ایران چگونه بود؟ می پرسم: وقتی اوباما میلیاردها دلار به اقتصاد رژیم ارسال و تزریق کرد چه گشایشی برای مردم ایجاد شد؟ جز آنکه روز به روز گرانی، محرومیت و سرکوب بیشتر و بیشتر گردید. من که نمی توانم نه جای شالگونی منحط و ساقط شده خجالت بکشم از این ترهات و نه جای دیگری از امضا کنندگان. اما مطمئنم که تاریخ ایران و فرزندان سلحشور ایران و جمع عظیم زحمتکشان و درماندگان و آبرومندان آبروباخته و مادران و پدران پرشمار داغدار جز شما می اندیشند و از هر امکانی که رژیم را به تضعیف بکشاند استقبال می کنند. شمایان بقا و منافع رژیم سفاک، جنایت پیشه و سراپا فاسد متزلزل را نمایندگی می کنید و نه مردم ایران را. شمایان نه روشنفکرید نه چپ و نه سوسیالیست که تعاریف و نشانه های خاص خود را دارد. در بهترین پزکسیون در خط محافظه کاران و چپ های نئولیبرال شده اروپا که تجارت و محاسبهٌ سود و سرمایه تنها هدف شان هست، حرکت می کنید. جالب اینکه در همان بند اول فراخوان، تحریم را نه علیه رژیم که علیه ایران قلمداد کرده اید. لااقل برای حفظ ظاهر هم که شده باشد ننوشته اید که تحریم علیه رژیم به زیان ملت ایران تمام می شود. تقصیر ندارید زیرا خائن که دهان باز کند و یا قلم بردارد خواه ناخواه خود را لو می دهد. هرچند شما لو رفته سالیان هستید.

این فراخوان کاملا مشکوک و رسوا با این عبارات تمام می شود: «از همه نیروها و جریان های مدافع آزادی و برابری و به ویژه هواداران سوسیالیسم تقاضا داریم با تمام قوا (کو قوا؟) هدف های شوم دولت ترامپ را افشا کنند و با جریان هایی مانند فرقه رجوی و چلبی های وطنی رنگارنگ به مقابله برخیزند».

به روغن سوزی بدی افتادید تا اصل نیت تان را برملا کردید. شما نه با رژیم کاری دارید و نه چلبی های وطنی (من نمی دانم چلبی عراقی چقدر و تا کی در عراق نقش و حضور داشت که مزه دهان همه خائنان ایران شده است) کار و درد شما با مجاهدین خلق ایران و کلا مقاومت ایران است. ترس و هول برتان داشته که نکند آنان به قدرت برسند. غافلید که هم از حیث آرمان آزادیخواهی و هم آمادگی و تربیت تشکیلاتی و انسانی، در صورت سرنگونی تمام عیار رژیم ولایت فقیه؛ مجاهدین خلق به یک ساختمان سازمانی داشتن در تهران قانع اند تا سفره دل را برای مردم ایران بگسترانند و بگویند طی سال ها برآنان چه گذشت و حقایق امور چگونه بود تا مردم ایران بیش از امروز به حال مبارزان و انواع خائنان آگاه و واقف شوند.

ضمنا مطمئنم که هر کدامتان در باره توطئه بمب گذاری رژیم در ویلپنت بخواهید سخن بگویید یا سرقلم بروید جز آنکه همگنتان حشمت رییسی گفت که کار خود مجاهدین خلق است!! چیز دیگر نخواهید گفت و نخواهید نوشت. میل کرده ام که آخر عمری، خائنان رسوا را رهنمودی دهم و آن اینکه حواستان باشد که همه اش روی زوج تروریست سوار نشوید بلکه برای نقش دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم فکری بکنید که او هم مجاهد است یا نه؟!!

1 نظر
  1. شهداد انصاری می گوید

    جناب رحمان کریمی باز هم مثل همیشه بسیار عالی افشا کردید این عوامل ج.ا را پاینده باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.