راهپیمایی کشاورزان به‌جان‌آمده علیه دجالیت آخوندها دراصفهان با شعار «این آقای روحانی دوغگوی بزرگ است»

5
راهپیمایی کشاورزان به_جان_آمده علیه دجالیت آخوندها

روز یکشنبه ۲۰ اسفند، کشاورزان در اصفهان، پس از تجمع در پل خواجو؛ بسمت سبزه میدان راهپیمایی کردند. کشاورزان معترض پس از راهپیمایی از سبزه میدان به مقابل دفتر آخوند مظاهری رفتند و تحصن کردند. 

کشاورزان معترض؛ بازاریان را به حمایت و پیوستن به حرکت اعتراضی شان فراخواندند.

آنان شعارهایی علیه روحانی و ستم و سرکوب رژیم سردادند و می‌گفتند: «بازاری باغیرت حمایت! حمایت!‌… مسئول بی لیاقت خجالت خجالت»

کشاورزان شجاع ورزنه روز شنبه در اعتراض به سرکوب نیروهای جنایتکار یگان ویژه درب بخشداری رژیم در بن رود را قفل زدند.

کشاورزان دلیر و زحمتکش ورزنه همچنین در اعتراض به سرکوب وحشیانه کشاورزان توسط نیروهای جنایتکار گارد ویژه و دستگیری مردم بیگناه و بمنظور جلوگیری از حملات احتمالی مزدوران رژیم، اقدام به بستن ورودی شهر با تراکتورهایشان کردند. مردم اصفهان در حمایت از اعتراضات کشاورزان ورزنه تظاهرات کردند و شعار می دادند یگان ویژه حیا کن ورزنه رو رها کن

خانم مریم رجوی روز گذشته طی پیامی به پایداری کشاورزان ستمدیده ورزنه در اصفهان و به جوانان غیوری که به حمایت از آنها برخاستند و با پایداری و تهاجم با سنگ و چوب، مزدوران سرکوبگر و یگان ویژه ضد شورش خامنه‌ای را وادار به عقب نشینی کردند درود فرستاد.

خانم رجوی در این پیام گفت:بله،امروز از حق آبه کشاورزان اصفهان و حقوق معوق مانده کارگران تا حق آزادی و حق حاکمیت ملت ایران تماما در گرو سرنگونی رژیم ولایت فقیه است. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here