دیدار مریم رجوی با شهردار رودی جولیانی

28
مریم رجوی دیدار با رودی جولیانی

روز یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ (۱۸ مارس ۲۰۱۸) رودی جولیانی مشاور رئیس جمهور آمریکا در امور امنیت سایبری و شهردار سابق نیویورک با مریم رجوی، ملاقات کرد.

در این دیدار وضعیت بحرانی رژیم آخوندی به‌ویژه بعد از قیام سراسری مردم ایران و ضرورت اتخاذ یك سیاست قاطع در قبال رژیم آخوندی كه وارد فاز پایانی خود شده، مورد گفتگو قرار گرفت.

مریم رجوی گفت مردم ایران در قیام سراسری خود به‌روشنی و با صدای بلند خواست و اراده‌شان برای تغییر رژیم را اعلام کردند و نشان دادند به چیزی كمتر از سرنگونی این رژیم رضایت نمی‌دهند. بنابراین، زمان آن رسیده که جهان به این خواست احترام بگذارد و آلترناتیو دمکراتیک این رژیم قرون وسطایی را به‌رسمیت بشناسد.

رودی جولیانی، با ستایش از قیام اخیر مردم ایران گفت: نقش مجاهدین خلق در سازمان‌دادن این اعتراضات كه رهبر و رئیس جمهور رژیم مجبور به اعتراف به آن شدند، مبین توانایی‌ها و ظرفیت‌های مقاومت ایران برای تغییر در ایران است جولیانی گفت در ایران برخلاف سایر کشورهای منطقه یک آلترناتیو برای رژیم حاکم وجود دارد، به‌همین خاطر سرنگونی این رژیم باعث گسترش صلح و آرامش در منطقه می‌شود چیزی كه رژیم ایران آن را قویا به خطر انداخته است. او حمایت خود را از مقاومت ایران تحت رهبری مریم رجوی برای تغییر رژیم و استقرار آزادی و دمکراسی، مورد تاکید مجدد قرار داد. لینک به منبع 

Maryam-Rajavi-Rudy-Giuliani-12-3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here