سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

دورجدید اعتصاب سراسری رانندگان کامیون در ۵۹ شهر و در ۲۵استان کشور گسترش یافت

0 25

رانندگان کامیون و خودروهای سنگین برای دومین روز در شهرهای مرند، ارومیه، اصفهان، شهرکرد، فرخشهر، مشهد، سبزوار، آبادان، خرمشهر، بندر موسوم به خمینی، خرمدره، ابهر، سمنان، زاهدان، کازرون، شیراز، مرودشت، زرقان، فاروق، قزوین، کرمانشاه، اسلام آباد، لاهیجان، چالوس، همدان و یزد در اعتراض به وضعیت بد معیشتی و زیرپاگذاشتن وعده‌های داده شده توسط کارگزاران رژیم دست به اعتصاب زدند و از بارگیری و حمل بار خودداری کردند.

در مشهد رژیم برای فریب رانندگان و شکستن اعتصاب آنان اقدام به فروش لاستیک ارزان قیمت در پایانه کرد اما رانندگان توجهی به این فریب رژیم نکرده و بر خواسته‌های خود تا پایان تاکید کردند.

بر اساس گزارش دریافتی بدلیل اعتصاب کامیونداران؛ جاده ایذه کاملا خلوت و خالی از کامیون بود.

در سالن بار اصفهان مستمرا اعلام بارگیری می‌کردند ولی رانندگان اعتصابی از بارگیری خودداری کرده و مانع بارگیری برخی کامیون‌های دیگر شدند

اکثر کامیونداران در کازرون در محل سندیکا اعتصاب کرده و از بارگیری سر باز زدند.

در پایانه‌های جاده خاوران، حسن آباد – قم و جاده شوش – آزادگان کامیونداران اعتصاب کرده و دست از کار کشیدند

کامیونداران اعتصابی بر سر جاده دورود- ازنا مستقر شده هر راننده کامیونی که قصد شکستن اعتصاب را داشت مورد حسابرسی قرار می دادند.

در پایانه تهران – نیمی از باربری‌ها در اعتصاب و بطور کامل تعطیل شدند.

در سمنان و جاده‌های اطراف ابهر و خرمدره، رانندگان اعتصابی از بارگیری کامیون‌هایی که قصد شکستن اعتصاب را داشتند ممانعت کردند

بدنبال اعتصاب کامیونداران در اصفهان از روز دوشنبه، بارگیری شیشه و بلور اصفهان بطور کامل از حرکت باز ایستاد و هیچ محموله کارتون برای بسته بندی شیشه و بلور آورده نشده است. همچنین هیچ کامیونی از انبارهای شیشه و بلور اصفهان به دیگر نقاط محموله‌ای منتقل نکرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.