سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

دعاوی ابلهانه دیکتاتوری آخوندی علیه مجاهدین ازفرط درماندگی و غیظ و سوزش

0 19

ادعای احمقانه و پر سوز و گداز رژیم آخوندی از فرط غیظ و سوزش نسبت به مجاهدین:

– الگوبرداری ماکرون از صدام. مجاهدین ابزار فرانسه برای سرکوب مردم.تروریست‌ها با اجازه رئیس جمهور فرانسه مردم را میزنند

-دیروز دست‌کم هزار نفر از مردم فرانسه توسط تروریست‌هایی که فرانسه برای روز مبادا به آنها ملجاء داده بود، کتک خورده و بازداشت شده‌اند.

– فرانسه با الگو برداری از رویه صدام و رژیم بعث به ریاست ماکرون دست به ترور مردم خود توسط گروهک تروریستی مجاهدین زده است… نهادهای حقوق بشری و بین المللی قبل از کشتار مردم، ورود کرده و مردم فرانسه را نجات دهند!

-خامنه ای: مجاهدین در آغوش آمریکا قرار دارند، در جلسات گوناگون، در کمیسیون‌های کنگره آمریکا شرکت میکنند، همین عناصر منافق، همین‌هایی که در اینجا بزرگان را کشتند، علماء را کشتند، دانشمندان را کشتند، سیاسیون را کشتند و انفجارات بوجود آوردند، امروز آنجا با آنها هستند. یکی از راه‌ها ایجاد اختلاف در رأس حاکمیت‌هاست، یکی از کارهایی که اینها میکنند این است، آن دستگاهی، آن نظامی که با آنها همراه نیست، سعی میکنند در رأس آن اختلاف و شکاف بوجود بیاورند، حاکمیت دوگانه درست کنند…. 

مهر و امضا: علی بن جواد الحسینی الخامنه ای

بنظر میرسد خلیفه ارتجاع در استیصال مطلق در برابر مجاهدین و مقاومت ایران بالکل از ضامن خارج شده و با این قبیل مطالب نشئه میشود.

به موازات حرف‌های خامنه ای، ننگین نامه سیاست روز به تاریخ ۱۸ آذر ۱۳۹۷، به فرموده، رکورد تازه ای از مضحکه و بلاهت بر جای گذاشته و و برای تسلای خاطر مقام معظم مینویسد:

«این روزها که شاهد تظلم‌خواهی و عدالت‌خواهی مردم فرانسه علیه سردمداران لیبرال هستیم و داد مردم مظلوم بلند شده است، این روزها که فوج‌فوج و گروه گروه از مردم مظلوم توسط نیروهای دولت ماکرون بدون رعایت حقوق شهروندی و حقوق بشر کتک خورده و راهی بازداشتگاه می‌شوند خبر رسیده که فرانسه برای مهار مردم از گروهک تروریستی منافقین کمک خواسته و از آنها برای بازداشت و ضرب و شتم مردم استفاده می‌کند. دیروز دست‌کم هزار نفر از مردم توسط تروریست‌هایی که فرانسه برای روز مبادا به آنها ملجا داده بود کتک خورده و بازداشت شده‌اند… نمونه این رفتار غیرانسانی و خلاف حقوق بشری رژیم صدام است که پیش از این نیز بارها از مجاهدین برای سرکوب مردم کشورش و مردم مرزی جمهوری اسلامی ایران بهره گرفته و حتی به آنها اجازه انجام جنایاتی فجیع‌تر از داعش را داده بود… اما این رویه پیش از فرانسه توسط صدام نیز با هدایت این کشورها صورت گرفته بود، تجمع مجاهدین در پاریس، آن هم در حساس‌ترین دوران تاریخی و در خلال جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه ایران زمینه‌ای برای شروع همکاری مزدوران رجوی با صدام بود. فرانسه که خود از حامیان همه‌جانبه رژیم بعثی در دوران جنگ بودند، بسترهای مناسبی را نیز برای تسهیل روابط منافقین و صدامیان فراهم کرد… از دیگر خدمت‌های پاریس به مجاهدین، رفت و آمدهای سران اطلاعاتی رژیم بعث و دیدارهای آن‌ها با رجوی بود که منجر به امضای قرارداد صلح بین مجاهدین و بعثی‌ها شد بطوری که رجوی در این‌باره می‌گوید: «به یاد می‌آورم که در سال ۱۹۸۲ وقتی طارق عزیز به خانه ما در پاریس آمد با یکدیگر قرارداد صلح امضا کردیم و من جلوی خبرنگاران گفتم… خمینی شکست می‌خورد و این مقاومت و مردم (ایران) و عراق هستند که پیروزمندانه از این جنگ خارج خواهند شد.». نکته جالب توجه در صحبت‌های رجوی، پوشش خبری امضای قرارداد صلح مجاهدین و بعثی‌هاست که گویای پشتیبانی همه‌جانبه دولت فرانسه از مجاهدین است.

اما انگار حالا فرانسه که حامی دیرینه منافقین بوده است با الگوبرداری از رویه صدام و رژیم بعث! به ریاست ماکرون دست به ترور مردم خود توسط مجاهدین زده است که از همین‌رو می‌طلبد نهادهای حقوق بشری و بین‌المللی قبل از کشتار مردم… ورود کرده و مردم فرانسه را نجات دهند!!»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.