دستگیری مجری و خبرنگار تلویزیون انگلیسی‌زبان رژیم ( پرس تی وی) +کلیپ

27
مامور زن رژیم در شبکه پرس تی وی دستگیر شد

شبکه خبرنگاران مزدور رژیم زیر ضرب حسابرسی

زن مأمور که یک تبعة آمریکا با اصلیت آفریقایی بود

نام خود را بعد از مسلمان شدن در محضر نظام و رفتن به ایران

و ازدواج با یک مأمور دیگر نام خود را به مرضیه هاشمی تغییر داد

خبرگزاری سپاه پاسداران با لودگی احمقانه در باره زن مأمور اعلام کرد

این «خبرنگار مستقل» مستند سازی است که در سال ۱۳۸۸

پس از تصویر برداری با بالگرد از بالای محل قتل ندا آقا سلطان

در تحقیقات خود به این نتیجه رسید که ندا را مجاهدین کشته‌اند!

در ادامه رسواییهای زنجیره ای دیکتاتوری تروریستی، و دستگیری و اخراج تروریست‌ها، و جاسوسان و برملاشدن ترفند پر فضیحت نظام ولایت، در استفاده از «شبکه خبرنگاران دوست» علیه مجاهدین و مقاومت ایران،

یک زن مأمور اطلاعات آخوندها، دو هفته پس از ورود به آمریکا در یک پرواز داخلی در فرودگاه سنت لوئیس دستگیر شد.

این زن،مجری و خبرنگار و به اصطلاح مستند ساز، در شبکه انگلیسی تلویزیون رژیم به نام پرس تی وی در لندن بود که پوش پرداخت پول به شبکه خبرنگاران مزدور و دیگر مستخدمان رژیم است.

زن مأمور بنام ملانی فرانکلین، ۵۹ ساله، تبعه آمریکا، افریقایی الاصل، بعد از اسلام آوردن در محضر آخوندها و رفتن به ایران و ازدواج با یک مأمور دیگر، اسم خود را به مرضیه هاشمی تغییر داد.

پرس تی وی آخوندها در لندن مدعی است که مأمور بازداشت شده هیچ گناهی ندارد و فقط برای دیدار با خانواده اش به آمریکا رفته بود.

خبرگزاری سپاه پاسداران درباره سوابق این خبرنگار تلویزیون رژیم نوشت:

«مرضیه هاشمی پس از پخش فیلم مستند جنجالی ماجرای قتل ندا آقاسلطان با نام «تقاطع» از شبکه تلویزیونی انگلیسی زبان پرس تی وی، شهرت بیشتری یافت.او در این فیلم تأکید کرد که یک «خبرنگار مستقل» است و این امکان را دارد که افراد دخیل و مطلع از قتل آقاسلطان را گرد یک میز آورد، از محل قتل تصویربرداری کند و با بالگرد، از بالا محل قتل را ببیند.تحقیقات این مستندساز در نهایت او را به این نتیجه رساند که به احتمال زیاد، یکی از اعضای (مجاهدین)، ندا آقا سلطان را کشته است.نتیجه ای که به گفته سپاه پاسداران بعدها با سفر نامزد ندا به خارج و همچنین حضور استاد موزیک ندا آقاسلطان ”در شبکه‌های تلویزیونی ضدانقلاب، تقویت شد”».

خبرگزاری مهرآخوندی هم گزارش کرده است:

در حالیکه هیچ گونه دلیلی برای دستگیری ایشان داده نشده ولی مانند جنایتکاران در غل و زنجیر و محروم از پوشش کامل اسلامی بسر می‌برند!

– تنها غذایی که در اختیار ایشان گذاشتند گوشت خوک بوده که ایشان از خوردن آن اجتناب کرده و درخواست نان خالی بدون تماس با گوشت کرده، که به ایشان داده نشده و از دو روز پیش ایشان تنها یک بسته بیسکویت خورده‌اند.

از شما تقاضا داریم:

۱. از پخش هر خبری غیر از این خبر و آنچه از رسانه‌های رسمی همچون صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش می‌شود بپرهیزید.

۲. با استفاده از هشتگ‌های زیر (فقط و فقط این دو هشتگ) و عکس‌های ارایه شده از ایشان، این خبر را به انگلیسی و فارسی در تمامی رسانه‌های جمعی به اشتراک حداکثری بگذارید. #مرضیه _هاشمی_را_آزاد_کنید

سوابقی از دروغ‌سازی‌های زنک مزدور آخوندها تحت عنوان فیلمسازی در سال ۸۹

تلویزیون رژیم آخوندی– ۲۱ خرداد ۱۳۸۹

زن مزدور آخوندها -مرضیه هاشمی:

این یکی ازکسانی است که قبل ازورود او به کوچه درخیابان اصلی است. این ندا است اینجا است. ما عکس نسبتا خوبی داریم. فکر می کنم اون همان مرد باشد قبل ازاین که اتفاق بیفتد دارد با او قدم می زند. فکر می کنم این دوباره همان مرد باشد. مشتاقم بدانم که آن کیست. حالا بخش دیگری از این معمای خیلی پیچیده. این عکس عکس چاپ شده ازگوردون براوان است.چیزی که دراین باره برایم خیلی جالب است این است که اگر به تفسیر سی ان ان درباره این که چرا آنها نمی توانند چهره ندا را نشان بدهند برگردند این ور یادمان بیاید اینجا گوردون براون دراین همایش بزرگ وهرچیزی که او درباره ارتباطات وظلم صحبت می کند درزمینه درست پشت سراو ما عکس ندارا داریم که روی زمین است. این وضعیت تصویری مقابل چشم بیننده‌ها است.

زن مزدور آخوندها -مرضیه هاشمی:

اینجاعکس دیگری هم داریم این مریم رجوی رئیس گروه ام کی او است. چیزی که به آن فکر می کنم این است که آنها مسئول خیلی ازبمبگذاری‌ها وترورها درایران بودند. این درواقع سرکرده گروهی است که با عراقی‌ها درطول جنگ علیه ایران همکاری می کرد واین یعنی این که آنها مسئول کشتن تعداد زیادی از مردم ایران هستند

زن مزدور آخوندها -مرضیه هاشمی:

می دانید این کیست. شما آنرا نمی شناسید. شما هم آنرا نمی شناسید.

استاد ندا: مریم رجوی

مرد شاهد: من فکر کردم مادرندا است.

استاد ندا: نه مریم رجوی است.

زن مزدور آخوندها -مرضیه هاشمی:

می دانید مریم رجوی کیست.

دوست ندا: شنیدم اسم اورا

استاد ندا: مریم رجوی زن مسعود رجوی

زن مزدور آخوندها -مرضیه هاشمی:

اولین ترورهایشان را که درایران انجام داده بودند هرسال درتاریخ ۳۰ خرداد آنها یک نفررا دریک جای ایران می کشند. ازمن می پرسند می تواند کار منافقین یا همان کار ام کی او که مجاهدین خلق باشد می گویم بله می شود.

زن مزدور آخوندها -مرضیه هاشمی:

عجیب نیست که این عکس‌هارا آن روز به سرعت به سی ان ان داده‌اند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here