سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

دستورات‌سرکردگان نظام برای‌مقابله‌بامقاومت‌-فضاحت تروریستی‌رژیم

0 21

دستورات‌ سرکردگان نظام برای‌ مقابله‌ بامقاومت‌ و چگونگی برخورد با فضاحت تروریستی‌رژیم

پاسدار سلیمانی، سردژخیم علوی و دیگر سرکردگان نظام در گردهمایی نمایندگان رژیم در خارج

و دستورات آنها برای مقابله با مقاومت و چگونگی برخورد با فضاحت تروریستی رژیم

بنا به گزارشهای رسیده از درون رژیم، بخش عمده گردهمایی سالانه سفیران و نمایندگان رژیم آخوندی در کشورهای خارجی که در هفته اول مرداد در تهران برگزار شد؛ به توجیه آنان در باره دیپلومات تروریست دستگیرشده در آلمان و نحوه رویارویی با مقاومت ایران در سطح بین المللی و روحیه دادن به دیپلوماتهای وارفته و جلوگیری از ریزش آنها اختصاص داشت.

در گردهمایی امسال این نمایندگیها علاوه بر خامنه ای، روحانی، جهانگیری و ظریف، که به طور معمول، همه ساله با آنها دیدار می‌کردند، پاسدار سلیمانی سرکرده نیروی قدس، محمود علوی وزیر اطلاعات، رحمانی فضلی وزیر کشور، علی لاریجانی رئیس مجلس، صادق لاریجانی رئیس قضاییه، علی اکبر ولایتی مشاور خامنه‌ای، امیر حاتمی وزیر دفاع، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابوذر ابراهیمی ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و شمار دیگری از سرکردگان رژیم شرکت و سخنرانی کردند.

یکی از اهداف این جلسات هماهنگی بین وزارت خارجه، وزارت اطلاعات، نیروی قدس و دستگاههای صدور افراطی گری در کارزار شیطان سازی، جاسوسی و زمینه سازی برای اقدامات تروریستی علیه مجاهدین و مقاومت ایران بود.

برخی از نمایندگان رژیم در خارج کشور از رویکرد دولتها و محافل سیاسی و مطبوعاتی خارجی در مورد دست داشتن “دیپلمات“های رژیم در یک ”اقدام وخیم تروریستی” و ”نقض آشکار کنوانسیون وین” ابراز نگرانی می‌کردند. علوی و ظریف آنها را نسبت به چگونگی ”برخورد با قضیه اسدی” توجیه نموده و تأکید کردند با جنگ روانی و پمپاژ اطلاعات دروغین باید ”اقدامات قبلی و بعدی نظام علیه منافقین قابل هضم” شود. در همین رابطه نمایندگیهای رژیم موظف شدند روابط خود را با ارگانهای اطلاعاتی و امنیتی کشورهای میزبان فعال کنند.

بنا به یک گزارش درونی پاسداران ضربه به مجاهدین “در اولویت سیاسی، نظامی، امنیتی و اطلاعاتی نظام“ است و هدف قرار دادن آنها در رفت و آمدها و سفرهایشان در دستور کار قرار دارد. در اطلاعیه ۲۵مرداد کمیسیون آمده بود، وزارت اطلاعات و نیروی قدس موظف شده اند اقدامات تروریستی علیه مجاهدین را با به کارگیری مزدوران غیر ایرانی، مورد بررسی قرار دهند.

یک موضوع دیگر مورد بحث در این جلسات، هماهنگی وزارت خارجه و نمایندگیهای رژیم در خارج با پاسداران و نیروی قدس در مداخلات تروریستی و جنگ افروزانه در منطقه از جمله در عراق و سوریه و یمن بود. نمایندگان رژیم در خارج دستورالعملهای لازم برای اینکه چگونه این اقدامات را برای دولت، پارلمان و احزاب و مطبوعات حوزه مأموریت شان توجیه کنند، دریافت کردند.

در این جلسات سرکردگان رژیم تلاش کردند تا به دیپلوماتهایی که با توجه به قیام سراسری و تحریم‌های جدید نسبت به آینده رژیم به شدت بیمناک هستند، روحیه بدهند. شورای عالی امنیت رژیم نگران پناهنده شدن برخی از این نمایندگان رژیم به کشورهای اروپایی است.

شورای ملی مقاومت

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۲۸ مرداد ۱۳۹۷( ۲۰ اوت ۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.