سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

درود مریم رجوی به مردم بپاخاسته برازجان

0 23

قیام جوانان دلیر برازجان علیه بی آبی

از بامداد امروز یکشنبه ۳۱تیر۹۷مردم به‌ویژه جوانان دلیر برازجان دوباره به پاخاستند و علیه بی‌آبی اعتراض کردند.

آنها با آتش زدن لاستیک جاده برازجان ـ بو شهر را مسدود کردند و ورودی شهر را بستند. مأموران سرکوبگر مردم معترض را محاصره کرده و آنها را تهدید می‌کردند. این تظاهرات ساعتها ادامه داشت.

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت طی پیامی گفت:‌

«درود به مردم بپا خاسته برازجان به‌ویژه زنان شجاع و جوانان بی‌باکی که در اعتراض به مشکل بی_آبی دست به اعتراض زدند و با عوامل و مزدوران رژیم آخوندی به مقابله برخاستند».

سابقه اعتراضات برازجان

غروب روز شنبه ۱۶تیر نیز مردم و جوانان دلیر برازجان(در استان بوشهر) در اعتراض به ۴روز قطع آب آشامیدنی و بی‌اعتنایی کارگزاران فاسد و سرکوبگر رژیم به وضعیت فاجعه‌بار معیشت مردم این شهر دست به تظاهرات زدند. تظاهرات مردم، تا آخرین ساعت‌های شب ادامه یافت. آنها شعار می‌دادند: مرگ بر دیکتاتور؛ دشمن ما همین‌جاست، دروغ میگن آمریکاست؛ سوریه را رها کن، فکری به‌حال ما کن…

بعد ازظهر روز یکشنبه جمع زیادی از مردم برازجان برای دومین روز متوالی با شعار مرگ بر دیکتاتور در اعتراض به بی‌آبی در این شهر در مجاور بانک ملت و میدان بیمارستان دست به تجمع زدند.

این تجمع در حالی شکل گرفت که مأموران سرکوبگر رژیم از صبح روز یکشنبه در خیابانهای اصلی شهر و میدان بیمارستان مستقر شده بودند تا از شکل‌گیری هر گونه اعتراضی ممانعت به‌عمل آورند.

خروش مردم برازجان یکبار دیگر نشان داد قیامی که از دیماه چهره ایران را دگرگون کرده است، خاموش نشده و ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.