سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

درود بر مجاهدین خلق ـ به قلم خانم نجات العوادی

0 27

بهترین تبریک ها به سازمان مجاهدین خلق ایران به مناسبت فرارسیدن سال نو ایرانی و اینبار با تبریکی مضاعف برای سلامتی همه مجاهدین چرا که همه آنها عید امسال را در تیرانا پایتخت آلبانی جشن گرفتند و رئیس جمهور مریم رجوی که بر این جشن نظارت داشت پیروزی مقاومت ایران در حفاظت از مجاهدین خلق این ثروت ایران را اعلام کرد.

مقاومت ایران و سمبل آن رئیس جمهور مریم رجوی امنیت را برای ۳۰۰۰ قهرمان مجاهد خلق تامین و آنها را از قرارگاه بدنام لیبرتی در عراق به جمهوری آلبانی منتقل کرد و بدین ترتیب آروزهای خامنه ای جنایتکار را به شکست کشاند و برای همیشه به داستان خاموش کردن صدای مردم ایران پایان داد و مجاهدین را در مسیر آزاد کردن ایران از باند شرارت نجات داد و همه می دانند که موتور محرک بی همتا برای آزادی ایران سازمان مجاهدین خلق است. 

تبریک به رئیس جمهور مریم رجوی که به جهان اثبات کرد که حرف زدن او همیشه با عمل همراه است. تبریک به زن ایرانی که در ‍پی برعهده گرفتن مهمترین مسئولیت توسط رئیس جمهور مریم رجوی برای ایران و منطقه و شاید جهان به مدارج افتخار صعود نمود. این مسئولیت در بازگرداندن آزادی مردم مظلوم ایران و صلح به منطقه و جهان از طریق ایجاد یک شراکت استراتژیک و منطقه‌ای و دور کردن منطقه از درگیریهای ویرانگر مسلحانه, متبلور میشود.

معمولا در نوروز هفت خوراکی از جمله ماهی, سوهان, سنجد, سبزیجات و سیب آماده می کنند ولی امسال ما برای پیروزی مجاهدین هلهله می کنیم و هفت لعنت به خامنه ای ظالم و جنایتکار و شبه نظامیان و عواملش که به روزهای آخرشان رسیده اند می فرستیم . کسانیکه توطئه ها و آتششان برای قهرمانان ما سرد و سلام شد و مشکلات قهرمانان اشرف و لیبرتی تبدیل به شمشیرهایی در قلب رژیم آخوندی تهران گردید.

سال جدید برای برادران و خواهران مجاهد مبارک باد و به خواست خدا عید سال آینده را در تهران جشن خواهیم گرفت.

درود, درود به مجاهدین خلق

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.