سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

مزدور صادراتی،مرضیه قرصی‌گشتاپوی آخوندی برای اعزام به اروپا علیه مجاهدین

0 12

درباره یک مزدور صادراتی گشتاپوی آخوندی به ترکیه برای اعزام به اروپا به منظور مصرف علیه مجاهدین

قابل توجه هموطنان در ترکیه: سوابق مرضیه قرصی از تلویزیون ملی ایران سیمای آزادی

در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

رژیم آخوندی از « ضربات مهلکی برپیکره » مجاهدین خبرداد و اعلام کرد «منافقین اعضای خواهان جدایی را به وسیله خانواده اش شکنجه می کنند»!

خبرگزاری حکومتی مهر وابسته به ولی فقیه ارتجاع در روز ۲۲ اردیبهشت گزارش کرد : جداشدن دو زن طی سال گذشته به اسامی «روناک دشتی و مرضیه قرصی که سال گذشته از منافقین بریدند، نه تنها تابوی دشواری جداشدن از این گروهک را شکست، بلکه ضربات مهلکی نیز بر پیکره نیمه جان منافقین وارد آورد».

روناک دشتی که از این پیشتر در تلویزیون رژیم علیه مجاهدین مورد مصرف قرار گرفته بود زنی است که در مرداد سال ۸۳ همزمان با اعلام موقعیت حقوقی مجاهدین , از پذیرش قرارگاه اشرف همراه با برادرش اخراج و به خروجی تحت کنترل نیروهای آمریکایی رفته بود .

اما در موردزن دیگر بنام مرضیه قرصی , خبرگزاری ولی فقیه ارتجاع می افزاید که وقتی این زن با همسر و کودک شیرخوارش به قرارگاه اشرف رفته به او گفته اند که اینجا جای زندگی خانوادگی و نگهداری اطفال نیست و لذا همسرش کودک را به نزد مادربزرگش در ایران برگردانده است .

ولی فقیه ارتجاع در خبرگزاری خود می افزاید : به همسر این زن فقط یکبار اجازه داده اند او را ببیند و آن وقتی بود که این زن میخواسته همسر خود را مجاب کند «که نباید از گروهک منافقین جدا شود» ! اما آخوند خامنه ای به عمد از یاد برده است که نام همسر این زن را ذکر کند . او شهید پر افتخار مجاهد خلق , آرام گفتاری است که همسر مطلقه خود را از بیم دستگیری توسط رژیم آخوندی در نزد مجاهدین باقی گذاشت و خود با کودک شیرخوار به ایران رفت و سپس در بهمن ۱۳۷۹ در تهران حین یک جنگ و گریز قهرمانانه در محاصره انبوه مزدوران بدنام اطلاعات آخوندی به شهادت رسید .

خبرگزاری ولی فقیه ارتجاع همچنین از قول زن مزبور ادعا کرده است که مجاهدین او را در قرارگاه اشرف به زندان انداخته بودند و ۷ ساعت مورد شکنجه قرار داده اند .

خبرگزاری حکومتی مهر به نحو ابلهانه ای برای دلخوش کردن مزدوران روحیه باخته رژیم, می افزاید : اما این زن توانست « با جدایی خود از گروهک منافقین, ضربه ای مهلک بر گروهک تروریستی وارد آورده و آنان را یک گام دیگر به فروپاشی نهایی نزدیک سازد»!!

هموطنان عزیز , برای اطلاع از« ضربه مهلکی»! که به گفته ارگان خبری ولی فقیه ارتجاع , مجاهدین را به فروپاشی نزدیک کرده است , چند و چون این ضربه مهلک! را از قرارگاه اشرف مورد سؤال قرار دادیم . سه نامه از زن مزبور را بدون شرح برایمان ارسال کرده اند و معلوم شد که وی پس از اخراج و قبل از رفتن به ایران ۱۰ روز در سرپل خروجی مجاهدین و ۲۰ روز هم درنزد نیروهای آمریکایی بوده و نیروهای آمریکایی در باره اتهامات وارده ازسوی وی هم نامه ای به سازمان مجاهدین خلق ایران تسلیم کرده اند . توجه شما را به این نامه ها جلب میکنیم.این نمونه ای است که اوج درماندگی و استیصال ولی فقیه ارتجاع را در وَلَعی حیرت انگیز برای جعل خبرو دروغپردازی علیه مجاهدین , برملا میکند :

نیروی زمینی

نیروی وظیفه ۱۳۴ جیاتف

کمپ اشرف, عراق

۵ می ۲۰۰۶

یادداشت برای : افسر رابط سازمان مجاهدین خلق ایران

موضوع : اتهامات ساخته شده توسط زن بریده (مرضیه قرصی)

۱٫ یک زنی که اخیراً به تیف آمده است اتهامی زد که سازمان مجاهدین خلق ایران به او گفته است سربازان آمریکایی به زنان تجاوز میکنند و نفرات حفاظت شده را با زنجیر دستبند میزنند و به آنها روی زمین غذا میدهند. این نفر جدید همچنین گفت که این روش عام سازمان مجاهدین خلق ایران است که چنین چیزهایی را به زنانی که به فکر رفتن به تیف هستند میگوید. این شخص اسامی زنانی را داد و گفت که این حرفها بدلیل اینکه آنها میخواستند به تیف بیایند به آنها گفته شده است.

۲٫ سرهنگ دوم نورمن و من با افسر رابط سازمان مجاهدین خلق ایران تماس گرفتیم که ترتیب ملاقات با این زنان را که ذکر شده بود بدهیم. توضیح داده شد که این برای ما روش کار است که در مورد اتهامات تحقیق کنیم و نه بخاطر اینکه ما داستان او را باور کرده باشیم. افسران رابط قبول کردند و ترتیب ملاقاتها با این زنان را دادند.

۳٫ روز جمعه ۲۱ آوریل ۲۰۰۶, سرهنگ دوم نورمن و من با این سه زن که نامشان ذکر شده بود و دو نفر دیگر ملاقات کردیم. یکی درخواست کرده بود که ما با او ملاقات کنیم و یکی دیگر که افسران رابط خواسته بودند که ما با او ملاقات کنیم.

۴٫ ما با تمام آن زنان در مورد تیف و زندگی روز مره در آنجا صحبت کردیم. ما از آن زنان سؤال کردیم که آیا به آنها چیزی از این حرفها که در شکایت ذکر شده گفته شده است. آنها همه گفتند که چنین چیزی به آنها گفته نشده است. سپس از آنها سؤال کردیم که آیا هیچوقت چیزی در مورد چنین اتهاماتی شنیده اید. آنها مجدداً جواب دادند که نشنیده اند.

۵٫ سازمان مجاهدین خلق ایران معتقد است که خانم قرصی یک عضو رژیم ایران است و این حرفها را بدلیل بخشی از معامله برای برگشت به ایران گفته است.

در این نقطه با توجه به عدم وجود اطلاعات یا دلیل بیشتر, این اتهام بعنوان بی پایه دسته بندی میشود.

دارل مارتین

سروان

معاون فرمانده جیاتف

نامه مرضیه قرصی-۲۱ فروردین۸۵

نامه مزدور مرضیه قرصی-۲۲فروردین۸۵

رسید دریافت کمک هزینه برای تیف -۲۲ فروردین۸۵

لینک های مرتبط

شعبه وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در استان آذربایجان غربی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.